Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Perfektní úprava a barvení obočí

4,8 / 5 Dokonalé Obočí Praha - Nové Město  (mapa) 27 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Naděžda Mastíková

Dobrý den, máte na výběr z vícero barevných odstínů? Jakých?
Děkuji.

Dokonalé Obočí

Dobrý den.Mam 12 odstínů na obočí
Studene i teple. Samozrejme nutno znát
Jak barvy namíchat.A jaky pigment mate.Nikdo neodchází s cernym obočím.
Děkuji za zprávičku. Krásný zbytek dne

Dokonalé Obočí

Dobry den, Anicko. Tak rasy perfektni, s rasenkou bomba, oboci take skvele a hlavne ta barva! :-) Skvele odvedena prace. Preji krasny den a dekuji za skvele patecni odpoledne! :-) At se Vam zase do doby nez se uvidime dari a vychazi vse podle predstav. Nela. :-) Recenze

Hourová

Dobrý den, bylo mi 61 let a obočí mám skoro už pomalu neznatelné. Co mi poradíte ?

Dokonalé Obočí

Dobrý den,Pokud chloubky nemáte vůbec a kůže je holá.Mohli bychom se domluvit na permanentním make-upu 3D.Do budoucna .Pokud chloubky máte třeba jen,malé chmýříčko,
Není problém obočí vytvořit.Metodou 3D BARVENÍM a voskem. Chodí i starší klientky.Na tuto upravu.Děkuji za zprávičku a přeji krásný zbytek večera

Lucie

Dobrý den, jak jste na tom s termíny prosím? Byla by možná středa 26.10. Odpoledne, cca od 16:30, pro 3 osoby (tak aby nam to u vás časově navazovalo)?

Dokonalé Obočí

Dobrý den,termín vyhovuje . Můžete přijít na jednou a dát si šálek kávy či čaje.
Nebo přijít postupně po 30minutach.
Tel 605–71–05–98 Budu se velmi těšit

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru