Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské zdravotní termo ponožky 6 párů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Laďka Kopečná

Dobrý den, i já jsem si již vyzvedla objednané zboží a jak už bylo zmíněno, barvy neodpovídají uvedeným v nabídce. Já mám samé tmavé a tm. zelené dokonce dvakrát. Jinak kvalita je odpovídající a vyhovující. Je možné znovu objednat a požadovat barvy světlejší a popř. tu zelenou vůbec? Já tmavé vůbec nenosím, rozdala bych je jako dárek příbuzným, ale chtěla bych objednat i pro sebe. V nabídce byl totiž uváděn mix barev, který by mi vyhovoval, ale balíček obsahoval jiné, jak už jsem zmiňovala.

EshopPoint

Dobrý den,
zboží je dodáváno kompletně již připravené, nicméně, pokud byste mohla vyzvedávat na výdejně, určitě bychom vám vyšli vstříc a zkusili nabídnout dle dostupnosti i jiné odstíny. Hezký den

Iva

Ponožky právě dorazily a jsem silně zklamaná. Barva ani motiv neodpovídají obrázku,ponožky jsou černé,tmavě modré a hnědé,nejsou ani melírované…

EshopPoint

Dobrý den,
neváhejte nás kontaktovat na e-mailu nebo zákaznických linkách, rádi s vámi domluvíme řešení, abyste byla spokojena. Dané prověříme a vyřešíme. Za případné nesrovnalosti se vám tímto omlouváme. Hezký den

Ivana C.

Dobrý den, objednala jsem si 2 sady těchto ponožek a musím přiznat, že jsem se těšila hlavně na ty barevné kusy (modrá, sv. modrá, vínová) a jediná pěkná barva je fialová. Zbytek je šedý, tmavě šedý, šedo-hnědý, tm. zelený… Pro mně zklamání, protože posíláte něco jiného, než deklarujete.

EshopPoint

Dobrý den,
jak jsme již zmínili v předešlé odpovědi, ponožky dodáváme zkompletované, jde o mix různých barev, mrzí nás, pokud se vám některé barvičky nelíbí, rádi vám vyjdeme vstříc s výměnou nebo vrácením, neváhejte nás kontaktovat na shop21@post.cz s vaším požadavkem. Hezký den

Renáta

Dobrý den, vzhledem k tomu, že bych chtěla objednávat více věcí se stejným místem osobního odběru, chtěla jsem se zeptat, jestli by bylo možné vyzvednutí do 16.11., protože v Praze budu pouze příští týden. Jinak bych musela objednat doručení Českou poštou. Děkuji.

EshopPoint

Dobrý den,
rádi vám vyjdeme vstříc a zajistíme vydání ve vámi požadovaném termínu, neváhejte objednat. Hezký den

Katka

Dobrý den,
ponožky jsou vážně pohodlné a teplé, takže super!
Jen bych upozornila na to, že jsem obdržela jiné barevné složení, než inzerujete a máte na obrázku. Mně osobně to tolik nevadí, ale je škoda, že jsem například místo vínových dostala zelené. Nevím, jestli je to chyba na vaší straně, nebo děláte ten mix podle toho, co máte po ruce, ale možná by bylo dobré to někde zmínit.

EshopPoint

Dobrý den,
jsme rádi, že vám ponožky vyhovují, zboží dodáváme již zkompletované, jedná se o mix barev, které jsou uvedeny, samozřejmě, že se může stát, že např. obdržíte nějakou barvu dvakrát, jinou pouze jednou, případně nepatrně jiný odstín. Jedná se o ponožky termo, barvy jsou vždy příjemné a krásné, omlouváme se za případné nepatrné rozdíly v barevnostech. Hezký den

Eva Kratochvílová

Dobrý den,zboží jsem zakoupila a ihned online zaplatila 15.10.2016 a zboží jsem ještě neobdržela.Mohu se zeptat kde je problém?Děkuji

EshopPoint

Dobrý den,
objednávku jsme vyexpedovali 18.10.2016 (https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=dr1089012412m), byla jste informována e-mailem s sms zprávou, zásilku jste si nevyzvedla, ta se vrátila zpět na naší adresu. Opět jste byla informována e-mailem, prozatím jste nám nereagovala. Prosíme kontaktujte nás na e-mailu shop21@post.cz nebo zákaznických linkách, abychom s vámi dohodli následný postup (lze vyzvednout osobně nebo zaslat opět poštou. Hezký den

Lucie

Dobrý den,

když si teď ponožky objednám a uhradím ihned, kdy bude možné si je vyzvednout v Praze? Mám možnost si je vyzvednout pouze tento týden.
Děkuji.

EshopPoint

Dobrý den,
ihned jakmile se zaplacená objednávka objeví v systému slevomatu, je obratem vyřizována. Zboží je připraveno na výdejně zpravidla do 24hodin, případně nám můžete zaslat e-mail nebo zavolat a jistě dokážeme uspíšit. Neváhejte akce využít, budete spokojena. Hezký den

Jan Novotny

Dobrý den, mám stejný názor, jak tu již bylo napsáno. Kdyby byla možnost doručení třeba na zasilkovnu a podobné vydejni mista za nižší poštovné byla by nabidka vašeho zboží atraktivnější. Ale pokud vezmu celkovou cenu, tak mohu koupit osobně kdekoliv. Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. U nabídky je možnost také osobního odběru, který je zdarma. Případně můžete objednat více kusů, aby to bylo co nejvýhodnější. Ponožky na Vánoce se budou hodit :-)

Hezký den. Míša

EshopPoint

Dobrý den, cena poštovného je jednotná pro jakékoliv množství, navíc můžete využit i možnosti zakoupit pánské zdravotní termo ponožky https://www.slevomat.cz/sleva/1033009-6-paru-zdravotnich-termo-ponozek a nechat si zboží zaslat v jednom balíku, zásilky jsou zasílány jako balík do ruky tzn. obdržíte e-mail a sms o doručování a kurýr české pošty vám balíček dodá osobně, pokud vás nezastihne, uloží zásilku na vaší poště, kde si jí poté vyzvednete. Osobní odběr na adrese ESHOPPOINT (Čs. armády 951/21, Praha 6 otevřeno Po-Pá 10–18hod) je zcela zdarma. Hezký den

Lenka Cacková

Dobrý den,
mohu prosím vědět v čem jsou ponožky zdravotní a thermo? Na první pohled a složením vypadají jako normální teplé ponožky. Děkuji velmi za odpověď.

EshopPoint

Dobrý den, zdravotní lem (bez gumové výztuhy) skvěle drží, ponožky se neshrnují, výhodou je, že neškrtí. „Thermo“ ponožky nebo-li v doslovném překladu „teplé“ ponožky jsou ideální právě pro nadcházející počasí. Neváhejte akce využít, budete spokojena. Hezký den

Jitka Pospíšilová

Dobrý den,
chtěla bych ponožky jako dárek kamarádkám a tak mě zajímá, zda jsou baleny po jednom páru? Děkuji.

EshopPoint

Dobrý den,
celý set můžete lehce rozdělit po jednotlivých párech, jako dárek pro kamarádky je ideální. Neváhejte akce využít, budete spokojena. Hezký den

Kateřina Rákosníková

Dobrý den, právě jsem si objednala dámské ponožky. Všimla jsem si, že v další nabídce jsou i pánské ponožky. Pokud si objednám i tyto, šlo by spojit objednávky, abych neplatila dvoje poštovné? Děkuji Katka

EshopPoint

Dobrý den,
ano, samozřejmě. Lze využít v rámci jednoho poštovného i u námi nabízené akce na pánské termo ponožky: https://www.slevomat.cz/sleva/1033009-6-paru-zdravotnich-termo-ponozek
Neváhejte akcí využít, budete spokojena. Hezký den

Monika

Dobrý den, jsou ponožky i protiskluzové?

EshopPoint

Dobrý den,
ponožky nejsou protiskluzové. Hezký den

Pavlina

Dobry den, u nonozek je velke velikostni rozmezi. Mohu se zeptat, jakou velikost zvolit pro delku nohy 26cm? Staci mensi velikost, jsou pruzne? Druha varianta az po velikost 42 se mi zda moc. Dekuji za odpoved.

EshopPoint

Dobrý den,
ano, ponožky jsou pružné. Řiďte se velikostí obuvi, kterou používáte. Ponožky velikostem odpovídají, samozřejmě případně lze zboží vyměnit. Neváhejte akce využít, budete spokojena. Hezký den

Tereza Šubová

Dobrý den,
je možné za jedno poštovné objednat více párů ponožek? Děkuji za informaci.
S pozdravem,
Tereza Šubová

Slevomat.cz

Dobrý den, Tery,

ano samozřejmě, stačí si požadovaný počet vložit společně do košíku a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Petra Tománková

Dobrý den, tento prodejce je sám proti sobě když nabízí pouze osobní odběr nebo doručení Českou poštou. Kdyby nabízeli odběr přes Zásilkovnu nebo Uloženku, ponožky bych si ráda objednala, ale poštu podporovat nebudu a z Olomouce do Prahy si určitě nepojedu.

EshopPoint

Dobrý den,
děkujeme za váš názor, prozatím nabízíme služby ve spolupráci s českou poštou, do budoucna nevylučujeme možnou spolupráci i s některými vámi zmíněnými. Hezký den

Alena Šimková

Dobrý den,
není možné zaslat balíček na zásilkovnu do Havlíčkova Brodu?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno,

moc mě to mrzí, ale bohužel doručení je možné pouze Českou poštou či si ho můžete osobně vyzvednout na pobočce v Praze.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Renáta

Dobrý den,v práci smíme nosit ponožky pouze černé popř.tmavě modré barvy. Bylo by možné zařadit do balíčku pouze tyto barvy. Děkuji

EshopPoint

Dobrý den,
uvedená akce se týká pouze zmíněného mixu barev. Bohužel nemůžeme vyčlenit pouze tmavé, i tak věříme, pokud akce využijete, že budete spokojena. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru