Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Odlehčete kapsám: Pánské kožené tašky pro každodenní pochůzky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tomáš

Tak taška již dorazila a velké zklamání. Do tašky A4 opravdu nevejde. Taška má vnější rozměry 21×23 cm. Do prázdnější tašky A4 zasunete a překlopíte, takže jako nouzové řešení ano, ale prakticky využitelné jen pro A5.

Petr

Dobrý den,rád bych se zeptal ,zda bude ještě horizontální taška v nabídce.Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel již nebude,

Katerina

Dobry den, vejde se prosim do vertikalni tasky notebook Macbook Air 11" s rozmery 19×30cm?

Diky za odpoved.

Módní šperky

Dobrý den, bohužel se tašky notebook nevleze

Klarica

Bude vyjádření i k mému dotazu, nebo mě budete i nadále ignorovat ?

Módní šperky

Dobrý den, vyrobena je v Číně, nosnost jsem zjištovali, ale výrobce ji neudává

Martin Arbet

Dobrý den, našel jsem Vaše vyjádření o formátu A4 do horizontální tašky. Do vertikální tedy nevleze? Děkuji :-)

Módní šperky

Dobrý den,

dnes vyzkoušíme a napíšeme do diskuze

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nás mylně výrobce informoval a formát A4 se nevleze ani do jednoho formátu

PW

Dobrý den, jak je dlouhý ramenní popruh?
Bude dost dlouhý pro osobu s cca 2m výšky?
Děkuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, naměřil jsem délku popruhu 150 cm

Klarica

Dobry den, zajímá mě co je na tašce napsáno a kde byla vyrobena? A jestli znáte Max. nosnost tašky.

 Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, vyrobena je v Číně, nosnost jsem zjištovali, ale výrobce ji neudává

Martina

Dobrý den, jaká je barva tašky? Z foto si nejsem jistá. Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, tmavě hnědá

Radek

Dobrý den,
jak je to prosím s promokavostí? Kůže něco vydrží, ale jak je na tom textilní část?

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nedokáži Vám přesně odpovědět, protože odpověd je vždy subjektivní, ale u tašky se počítá, že je na venkovní nošení, tedy něco „snese“.

Petr

Dobrý den,

píšete, že jste omylem prohodili obrázky tašek. Tudíž, když chci tu vyšší tašku, mám zakoupit tu s označením vertikální za 579 Kč nebo horizontální za 629 Kč?

 Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, jednalo se o první dvě hodiny prodeje před několika dny, nyní je vše v pořádu, horizontální je širší a dražší

Ondřej

13,3 palcový notebook s rozměrem 324 mm se do tašky už nenasouká, že?

 Díky

Módní šperky

Dobrý den, bohužel notebook se nevleze

Václav Semolin

Dobrý den,
mě také zajímá, jestli se dovnitř vejde A4 – standardní sešit 440 a čekám na vaši odpověď…

Módní šperky

Dobrý den, formát A4 se do horizonátlní tašky nevleze, mylně nás informoval výrobce že ano

Bohumil Vidršperk

Dobrý den, také by mě zajímalo, zda se do tašky vejdou dokumenty A4. Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, formát A4 se do horizonátlní tašky nevleze, mylně nás informoval výrobce o opaku

Alice Lillová

Dobrý den, zajímalo by mě jakým způsobem je zajištěno uzavření vnější klopy.
Děkuji.

Ivo Jonáš

Dobrý den,píšete ze je z pravé kůže a místy doplněna textilem,jake části jsou kožené popr.jaky podíl je Kožený a jaký nekozeny?

Módní šperky

Dobrý den,

pokud se podíváte detailně na fotografie, jedná se především o všechny části, které jsou jakokdyž prošité bílou nití. Včetně tedy vnější klopy, jsou to části na boku, vespod a část ramenního popruhu, ve které je vložen poruh. Vnitřek je samozřejmě nekožený.

Michal

Dobrý den, jak postupovat? Koupit voucher a pak uplatňovat v eshopu ? Jak s poštovným? Prosím poraďte postup, děkuji

Módní šperky

Dobrý den, u nás již nejsou vouchery, prostě uděláte objednávku na Slevomatu a my Vám ji pošleme.

Jaroslav

Dobrý den, jedná se o vnitřní nebo vnější rozměry? Zajimá mě jestli se do tašky vejde blok o rozměru A4. Děkuji.

Jiřina

Prosím o upřesnění pojmenování tašek. Horizontální je opravdu široká a vertikální
je ta vyšší ?Při objednávce bych nechtěla opak, řídila bych se tedy obrázkem. Jsou moc pěkné a vkusně vypadají.Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, máte pravdu, omylem jsme prohodili obrázky a již je vše v pořádku

Kateřina

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je asi taška těžká? Děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, počítejte zhruba 500 g

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru