Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Menstruační kalíšky LilCup

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jakub

Dobrý den, je kalíšek vhodný i například na cerálie s mlékem?
Děkuji za odpoveď

e-kondomy.cz

Dobry den Jakub, ano, kalisek je vhodny aj na cerealie s mlekem, ale zmesti sa Vam do neho len velmi mala porcia. Prajeme pekny den.

Andrea

Mohu se prosím zeptat na tuhost kalíšku (např. v porovnání s jinými značkami)?
Děkuji za odpověď

e-kondomy.cz

Dobry den, kalisek LilCup je v porovnani s jinymi znackami stredne tuhy. Prajeme pekny den.

Martina Trnková

Dobrý den,

kalíšek jsem zaplatila 15.10., kdy zboží obdržím?

S pozdravem,
Trnková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

moc se omlouvám za zdržení, nicméně vidím, že zboží by již mělo být připraveno k osobnímu odběru.

Přeji vám krásný den. Míša

K.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat(jak už je napsané níže : KDE jsou vyráběny Vaše produkty-menstruační kalíšky? Děkuji za odpověď

e-kondomy.cz

Dobry den, kalisky su vyrabane z prvotriedneho nemeckeho silikonu v Cine. Prajeme pekny den.

Klára Veselá

Děkuji, ale z čeho je vyroben jsem věděla. Otázka zněla KDE. Vzhledem k tomu, že toto není uvedeno, předpokládám, že je pravděpodobně vyráběn v Číně. Pěkný den i vám.

e-kondomy.cz

Dobry den, kalisky su vyrabane z prvotriedneho nemeckeho silikonu v Cine. Prajeme pekny den.

Klára Veselá

Dobrý den, zajímalo by mě v jaké zemi je tento kalíšek vyráběn? Předem děkuji za odpověď.

e-kondomy.cz

Dobry den, kalisek je vyrabany z prvotriedneho nemeckeho silikonu. Prajeme pekny den.

Hanička Ondráčková

podle ceho se vybira velikost? :D

e-kondomy.cz

Dobry den,
velikost S s průměrem 43mm vhodný pro ženy před porodem.
Velikost M s průměrem 47mm vhodný pro ženy po porodu nebo po 35. roku
Prajeme pekny den.

Monička

Omlouvám se JÁ se ptala na Lehký dámský kabát Alpine Pro se zateplením a vodoodpudivou úpravou)))

Romik

Paní toto vážně nejde

Monika Zaharowská

Dobrý večer mám dotaz… máte velikost XXL? DĚKUJI..

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru