Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Užijte si smyslnou tantrickou masáž v délce 90 minut

4,5 / 5 Life Force Plzeň - Slovany  (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Monika

Hezký den, prosím o aktuální informaci, zdali je již zaučen masér. Popřípadě přibližný plánovaný termín jeho zaučení. A jestli uveřejníte jeho fotografii s informacemi o jeho vzdělání a praxi na svých webových stránkách? Děkuji předem za odpověď. Monika

Life Force

Stále se na tom pracuje,čekám až se vrátí syn z Hawaje.Pokud mi na sebe necháte kontakt,dám Vám vědět

Šárka

Dobrý den, chci se informovat, zda je možné domluvit masáž i na víkend? Děkuji

Life Force

Ano,ale jenom soboty

Jaro

Chtěl jsem se zeptat zda je možné přidat k tantricke masáži masáž prostaty a jak bych na ni mel přijít připraven dekuji

Life Force

Dobrý den,masáž prostaty Vám udělat můžeme,ale není zahrnuta v ceně masáže.Stojí 500.,kč za půl hodiny

Karel

Dobry den chhci se zeptat jaky je rozdil mezi nabidkou Tantricka masaz (tato nabidka) a Smyslnou tantrickou masazi ktera je zde od vas na slevomatu take :) dekuji

Life Force

Dobrý den,to je jenom jiný název,ale jinak je to plnohodnotná Tantrická masáž

Lida

Dobrý Den.Chtěla bych se zeptat zda masaže dělaji jen ženy nebo máte i maséry.Děkuji

Life Force

Dobrý den,máme maséra,ale ještě se zaučuje,ale bude dobrý

anna

může přiít i pár?

Life Force

Určitě,zavolejte a domluvíme se 734121941

Petr

Chtěl jsem se zeptat zda můžu při masáži i několikrát vyvrcholil? Tedy lépe zda masáž nekončí 1.vyvrcholením ale bude trvat 90 min.

Life Force

U Tantrické masáže se dělá masáž intimních partií až ke konci a záleží na Vás jestli budete mít vyvrcholení nebo ne,není to podstatné.Pokud se budete chtít na něco zeptat,zavolejte mi.Eva Chládková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru