Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

2 hodiny pohody v privátní sauně a vířivce + občerstvení pro dva

4,6 / 5 X-Style Beauty Praha - Nové Město  (mapa) 130 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Vlaďka Nejdlová

Dobrý den,lze u Vás i zůstat přes noc s nějakým ubytováním?Dě­kuji.Nejdlová

X-Style Beauty

Vazena pani Nejdlova, ano, v budove primo nad salónem pronajímame i apartmány. Prosím informujte se o této možnosti u recepční. Dekuji, Edita

Ren PoHoda

Dobrý den,
Jak často je měněna voda ve virivce, případně jsou používány nějake dezinfekční prostředky (pro případ alergie). Dekuji za odpověď

X-Style Beauty

Vazena pani/vazeny pane,
Voda je menena kazdý večer po posledním klientovi.
Prostredky ktere jsou pouzivany k udrzbe virivky jsou bezchlorove, urcene vyhradne prave k peci o virivku.
S pranim prkneho dne, Edita

petra

Dobry den,mate nake volno 28.10.?dekuji čepelkova

X-Style Beauty

Prosím o zavolání na telefonní číslo 222 540 363, kde s Vámi ochotně vyřeší Vaši případnou rezervaci.
Hezký den,
 Edita

Tereza

Dobrý den máte volno 23.10. okolo 11 nebo 12 hodiny ? děkuji za odpověď

X-Style Beauty

Prosím o zavolání na telefonní číslo 222 540 363, kde s Vámi ochotně vyřeší Vaši případnou rezervaci.
Hezký den,
 Edita

Radka

Dobrý den,
co mám prosím dělat v případě, že máme voucher a jediné termíny, které mi paní recepční nabídla jsou v podstatě od pondělí do čtvrtka buď dopoledne nebo nejpozději v jednu hodinu??? Víkendy prý mají všechny plné. Vzhledem k tomu, že oba pracujeme, tak si takový čas nemůžeme dovolit. Mám tedy i pocit, že kdybych neřekla, že mám voucher, tak jsem mohla dostat i „normální“ termíny.
Předem děkuji za odpověď.
Radka Gežová

X-Style Beauty

Vážená paní Gežová,
Váš pocit opravdu není správný, žádné „podpultové“ termíny neschováváme a nerozlišujeme, zda klient má, či nemá voucher. Bohužel ke konci platnosti voucherů jsou již nejžádanější termíny obsazené, není v naší moci kapacitu dne přifouknout. Zkuste prosím ještě jednou kontaktovat recepci, pokud se ani tak nenajde termín, který by pro Vás připadal v úvahu, kontaktujte Slevomat pro zrušení voucheru. Budeme velmi rádi, pokud si zakoupíte náš nově vydaný voucher a zajistíte si termín Vaší relaxace s větší časovou rezervou. Děkujeme za pochopení, Edita

Smetanová

Dobrý den, Vaše nabídka mě velmi zaujala, ale bohužel si hodně zákazníků stěžuje na špínu, která plavala ve vířivce a celkové problémy s fungováním vířivky.

Jak mám mít tedy jistotu, že když zaplatím takové peníze za 2h. relaxace, tak budu potěšena?

Co kdyby k Vám zašel Mystery shoper?

Děkuji za odpověď,

Smetanová

X-Style Beauty

Važená paní Smetanová,
myslím, že když se podívate na hodnocení z poslední doby, tak uvidíte, že klienti jsou velmi spokojeni a jejich zprávy jsou veskrze pozitivní. Jsem si jistá, že pokud budete k své relaxaci přistupovat pozitivně již od začátku, budete spokojena, tak, jako mnoho návštěvníků před Vámi. Přeji hezký den, Edita

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru