Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

HiMAXX dávkovač zubní pasty a držák na kartáčky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Marko Takáč

Děkuji za informaci, v záruční době mě to je jasné, ale až bude po záruce, životnost zářivky je určitou dobu, kde pak seženu novou. Nebudu přeci kupovat nový dávkovač.

Tutty

Provozujeme také pozáruční servis. Bude tedy možné řešit i po záruční době.

Marko Takáč

Dnes mi dorazil dávkovač, zatím spokojenost, připevněn v koupeně páskou 3M. Prosím o sdělení, jakou má tato lepící páska nosnost a taky mě zajímá, co když praskne UV žárovka, kde seženu do tohoto držáku novou??Děkuji za odpověď.

Tutty

Dobrý den přeji,

nosnost 3M pásky je takový, aby bez problémů udržela dávkovač na pastu a držák na kartáčky. Spíše je problém dávkovač ze zdi následně sundat. Co se týče UV zářivky a jejího prasknutí. Pokud půjde o prasknutí jako o vyhoření, jako u běžné žárovky, zářivky, bude samozřejmě možné výrobek reklamovat a reklamace bude probíhat způsobem výměny za nový výrobek. Nemělo by se však jednat o mechanické poškození – rozbití zářivky z venku.

S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru