Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nádherný pugét z bílých nebo červených ekvádorských růží

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jaromír Červenka

Dobrý den,
květiny bych potřeboval až na pátek 11. 11., pokud si dnes objednám voucher, budou tento den růže stoprocentně k dispozici?
A druhá část dotazu (k případné dopravě) – můžete doručit kytici do obce Zlončice (cca 20 km severně od Prahy 7). Díky za rychlou odpověď.
Zdraví – JČ

Květiny Iris

Dobrý den, pokud mi pošlete číslo voucheru a stihnu ho uplatnit než skončí jeho platnost, mohu Vám ho prodloužit do listopadu.
Mimo Prahu účtujeme 8kč za 1km a počítáme od stanoviště t.j. Sekaninova ulice.

Petra

Dobrý den,
potřebovala bych 49 růží, které vouchery mám prosím zakoupit? Je možné někde osobně vyzvednout 27. října, tedy před svátkem?
 Děkuji

Květiny Iris

Dobrý den, kupte dva vouchery po 25 růží. 27.10. není problém si květiny vyzvednout.

Olga Dohnalová

Dobrý den,je možný dovoz i do firmy jako překvapení? Firma se nachází mezi Dubečkem a Uhříněvsí. Předem děkuji za odpověď. Dohnalová

Květiny Iris

Dobrý den, dovoz je možný.

Petr Levý

Dobrý den, uvažuji o zakoupení voucheru. Je možné dovézt kytici růží i v sobotu 15.10. a případně v jakém čase? Kolik by eventuelně stála doprava do Prahy 10 směr Kubánské náměstí. Děkuji za odpověď. Petr

Květiny Iris

Dobrý den, 15.10. je možné květiny doručit kolem 14:00 hodin. Cena za dopravu je 150czk.

Martina

Dobrý den, chci se zeptat, je možné zakoupený poukaz využít až v polovině listopadu? Děkuji za odpověď martina

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

moc mě to mrzí, ale voucher je platný pouze do konce října :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Tomáš

Dobrý den,
rozvážíte v rámci Prahy 1, 2 a 3 denně? V dopoledních i odpoledních hodinách? Pokud ano, je možné mít konkrétní požadavek na doručení? Např. středa mezi 14–15h, Praha 1? Děkuji, Tomáš

Květiny Iris

Dobrý den, konkrétní pozadavek mít můžete pokud mi pošlete obednavku 48 hodin předem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru