Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kouzlo pravé mléčné šlehačky: výběr slavnostních dortů z rodinné cukrárny

4,1 / 5 Svět dortů Praha - Holešovice  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika Koukolská

Pani Durcova, dekuji za odpověď. Ja jsem mela na mysli tedy az pristi nedeli – 18.12. To by slo také? Připadne ta sobota pred tim. Pokud by bylo možné si dort vyzvednout v tyto dny, hned si ho objednam :)

Svět dortů

tak to nevim jak to bude,ale objednejte a ja to nejak zaridim..

Veronika Koukolská

Dobrý den, potřebovala bych dort vyzvednout v neděli před obědem – to by asi nešlo, že? :( Vypadají fakt pěkně a všechny ty pozitivní ohlasy mluví za vše…

Svět dortů

dekuji za zajem a pochvalu…je to mozne…jedeme tam mimiradne i v nedeli…tak vam ho tam hodime…napiste si objednavku a do poznamek dejte tu nedeli…Durcova

Alena Vondrová

Paní Ďurčová, děkuji za Vaši odpověď. Také jsem si myslela, že cena 299 Kč nemůže pokrýt náklady, protože dort byl obrovský a kvalitní. Nepamatuji si, že bychom kdy koupili někde lepší. Určitě zůstaneme Vašim dortům věrni! :-)

Svět dortů

velmi dekuji za vas zajem…a budu se tesit..Durcova

Alena V.

Dobrý den, paní Ďurčová, před pár měsíci jsem u Vás na voucher měla dort Italská vanilka z ceny 396 na 299 Kč, nyní je v akci za 399 Kč?

Svět dortů

Dobrý den Vážená zákaznice,
Uvedený dort byl v původní zaváděcí ceně a jedná se o top dort a zprvu byl dán do akce slevomatu téměř pod cenu, což si nemohu nadále dovolit. Dort jsme zařadili do katalogu slevomatu jen proto, aby zákazníci věděli jaké umíme dělat.
Děkuji Ďurčová

Pavla Sýkorová

Dobrý den pí.Ďurčová, Vaše dorty jsou božské , už jsem si objednala u Vás po druhé.
Chtěla jsem se zeptat, zda neuvažujete o nějaké vánoční variantě? Třeba vánoční cukroví čí dorty s vánočním motivem, perníkové chaloupky ???Děkuji za odpověď.

Svět dortů

Dobry den..velmi me potesila vase pochvala…ano vanocni dorty a vanocni pernikove chaloupky by meli vyjed na slevomatu cca do 10 dnu…pekny den preji …Durcova

Lenka

ještě pro upřesnění: vyzvednutí v Praze v Holešovicích

Lenka

Dobrý den,
je možné objednat vyzvednutí dortu i v jiné, než uvedené dny? Potřebovala bych ho vyzvednout v pondělí dopoledne na rozlučku v práci.
Děkuji.

Svět dortů

dobry den…urcite se dohodnem…zadejte objednavku a do poznamek dejte zmenu datumu…dekuji Durcova

Anna

Dobrý den, u cheescaku jsou uvedeny skořapkove plody jako alergen. Jedná se o stopove množství nebo je používáte při výrobě tohoto dortu?
 Děkuji

Svět dortů

jedna se stopove mnozstvi

Martin

Díky za odpověď, už si rozumíme. Dneska mi nejde Váš web skrz PC, něco s SSL certifikáty atp. – víte o tom? Z mobilu se tam dostanu, ale budu to muset ťukat jak opičák. S pozdravem

Svět dortů

myslim ze uz vam to pujde…Durcova

Nikola

Moc dekuji za vycerpavajici odpoved. A ihned kupuji. :)

Nikola

Dobry den, na dortu fitness budou maliny jako na obrazku a prosim muzete mi napsat nutricni hodnoty? Dekuji za odpoved.

Svět dortů

Dobrý den paní,
přesné hodnoty Vám nedokáži přesně určit, ale popíši Vám přiměřený obsah dortu. Jak už uvádím v názvu, že se jedná o tzv. Fitnes dort, ale určitě není z kategorie fitnes linie, protože to by nešlo ani technologicky zpracovat, každopádně je to dort, který má zřejmě nejnižší kalorické hodnoty z uvedených našich dortů na vebových stránkách a dále je to dort celkem zdravý, neboť obsahuje jenom zdravé a čerstvé složky a je vyráběn za studena, takže jeho čerstvost a vitalita je zaručena. složení: 10–15 ks drcených fitnes tyčinek, sýrovo-tvarohová směs s medem, hagar tužidlo, přírodní lesní směs ovoce, pokud bych to jenom vlastním odhadem sečetla, tak na 1,5 kg (cca. váha dortu) jsou hodnoty: 10× 30 g (tuku), 10 × 43 g. sacharidy, 15 × 20 g. (bílkoviny), 10 × 2,4 g. (dextozy z medu), 200 g. ovoce, 10 × 2250 kj/540 kcal (obsah 1 ks fitnes tyčinky)..... takže asi na celý dort je energetická hodnota cca. (opravdu s rezervou) = 22500 až 30000 Kj.. Jinak dort je velmi chutný a svěží. Z celého dortu nakrájíte 12 ks zákusků, takže i toto si můžete rozpočítat na energetickou hodnotu. Je tedy faktem, že dort si objednali někteří moji známý, co cvičí fitnes a jsou spokojeni, když si ho jednou za čas dají jako zpestření své stravy. Děkuji za dotaz Ing. Sv. Ďurčová .............­.......P.S. Také cvičím a tento dort jako jediný si občas dám a je celkem fajn..... ještě mě to nesložilo......

Martin

Dobrý den,

mám zakoupeny dva vouchery a plně toužím po jejich objednání skrze Váš webový formulář. Moje tužby jsou ale nyní poničeny následujícím:

Máte tam pole Kód voucheru a Kód varianty. Já mám ze Slevomatu jen kód voucheru.

Kód varianty je tedy: Ovocný cheesecake? (zajímavý kód). Nebo tam mám střelit od pasu např. AX54FG17 a nechat se překvapit, co to bude? :D

Díky předem za info.

Svět dortů

dobry den… Kod voucheru je tedy jasny a varianta je nazev dortu…dekuju za zajem..Durcova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru