Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Podzimní menu: vepřové špízy, tatarák, přílohy a salát pro 4 osoby

4,6 / 5 Restaurant Flora Plzeň 3  (mapa) 131 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Karel

Dobrý den, proč v kalkulaci ceny nejsou ujednotlivých položek jasně rozepsané ceny tak jako tomu bývá? Jinak 400g vepřového 400g brambor 200g „jako“ hovězího, pět plátků chleba, 100g zeleninového salátu za 800,– Kč ? ? ? Tohle je pouze naivní představa této špinavé restaurace. Slevomat jde hodně dolů když propaguje tuto akci jako slevu kde zákazník 50%. Jak to říci slušně a nikoho neurazit ? ? ? Jedním slovem mě napadá pouze: UBOHOST ! ! !

Janka

To Simona:
Dobrý den, můžu jen potvrdit, že tato akce je pouze pro dva strávníky nikoliv pro čtyři jak je uvedeno v popisu slevy. Nenechte se prosím oklamat lživým popisem slevy a rovněž lživým tvrzením na vaši otázku ze strany slevomat.cz. Slevomat.cz se všude pyšní, jak mají podniky prověřeny a osobně vyzkoušeny, ale toto je opět jen pouhá lež na nás všechny potencionální zákazniky. Tato akce by měla být za poloviční cenu a pouze pro dva strávníky, protože pak teprve by se jednalo o slevu tak jak uvádí. Za mě tedy rozhodně palec dolů hlavně pro slevomat.cz neboť restaurace za zavádějící popis opravdu nemůže. NEKUPUJI ! ! !

Slevomat.cz

Dobrý večer, Janko,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Nabídka je takto přímo od restaurace pro 4 osoby. Vše jsme pověřovali ještě na základě příspěvku od paní Simony a špízy jsou opravdu veliké. Samozřejmě to je však individuální, každý sní jiné množství :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Simona Šmídlová

Dobrý večer, máte prosím nekuřácký prostor? Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Simčo,

v restauraci jsou oddělené prostory pro kuřáky i nekuřáky :-)

Hezký pátek. Míša

Simona

Dobrý den, to sice chápu, že se jedná o velké porce, ale zrovna špíz se tedy dost špatně rozděluje mezi víc stolovníků, proto mě to zarazilo.

Petra

Lze s sebou? Nikde jsem to nenasla. Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Péťo,

moc mě to mrzí, ale jídlo je určeno ke konzumaci v restauraci, abyste si ho vychutnala s tou správnou atmosférou :-)

Hezký den. Míša

Simona

2 špízy pro čtyři osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, Simčo,

ano, jedná se o velké porce, které byste sami ve dvou nezvládli :-)

Nechte si chutnat. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru