Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Regenerace pro vaše vlasy: keratinový zábal nebo hloubková kúra vč. střihu

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 94 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Linda Lokočová

dobrý den, co přesně obsahuje keratinová maska? mám alergie na ropné, chemické produkty. jedná se o čistý keratin? nebo je tam ještě něco navíc?

v případě, že se jedná o čistý keratin, je možné si donést vlastní šampon na mytí vlasů?

děkuji za odpověď

Káťa Matúšková

Dobrý den, barvím si vlasy hennou, je možné dát keratinový zábal i na hennou barvené vlasy? nebo je to problém.
Děkuji za odpověď

Nikola

Dobrý den, mám vlasy krátce barvené a po barvě dost poníčené :/ roztřepené, lámou se a strašně se elektrizují… nevím teda zda stačí jen zábal nebo je lepší hloubková kůra? děkuji za odpověď

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
toto řeší více zákaznic, vyberte si jednu variantu a při objednávce požádejte o posouzení kadeřnicí. Kadeřnice si to zaznamená a až přijdete na proceduru, tak udělá diagnostiku vlasů a jejich poškození a doporučí vhodnou variantu.

Děkuji a přeji pěkný den.

Tereza

Dobrý den,chci se zeptat,byla jsem u kadernice před 4 dny na trvalé.vládní to ale spíše ponicilo a vlnky nikde,vlasy mám vysusene a vůbec se mi to nelíbí! Dá se s tím něco udělat? Chtěla bych barvu a zpět své rovné a zdravé vlasy.děkuji mockrát za odpověď.

Katka

Dobrý den, ráda bych si u vás koupila balíček střih a barva a pak i keratinovou masku. V jakém pořadí je lepší přijít? Nebo se dá dát maska i barva při jedné návštěvě? Děkuji.

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v případě, že bych si vybrala hloubkovou kúru a kadeřnice na místě zjistila, že je pro moje vlasy vhodnější keratinový zábal, dá se to změnit?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru