Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Redukce nadbytečné kůže na horních či dolních víčkách

4,7 / 5 Jamarti Teplice Teplice  (mapa) 87 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eva

Dobrý den. Chci se zeptat na dobu předpokládaného efektu výkonu. Jestli nebude třeba za krátkou dobu výkon opakovat. Přátelé mě zrazují, že budu muset jít za dva roky znova. Děkuji za odpověď.

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den , je to individualní , normální efekt trva 3–5 let .
děkují
vaš jamarti

Jana

dobrý den, v 5/2016 jsme byla na operaci – odstranění přebytečné kůže z horních víček… za jak dlouho mohu podstoupit zákrok u vás.. je nutný nějaký časový odstup od operace. můj dojem je, že doktorka mi kůže vzala málo.. děkuji Motlová

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den , normální efekt po operace trvá 5 let , pokud potřebujete vice odstranit da se ten vykon provest za rok
děkuji
vaš jamarti

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se docílí nepohyblivosti očního víčka při zákroku, mám problém s tím, že i když mám oko zavřené, tak mám tendenci trochu mrkat, je to pro tento zákrok velká komplikace a dále bych se chtěla zeptat, jestli lze tuto metodu použít i při mírném (začínajícím) poklesu víčka, kdy by např. klasická operace ještě nebyla potřeba. Předem děkuji za odpověď.

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den ,
mrkání při zavření oči nam prodlouží vykon ale není to komplikace .
tohle metodu i vhodnou pro menší i větší pokles vička
Děkují
Vaš jamarti

Iveta

Dobrý den ,aplikujete i kys.hyal.do okolí nosu a úst…děkuji Iveta

Aleš Dufek

Rád bych si přečetl hodnocení lidí, kteří již vaši operaci podstoupili. Kendy

Dagmar

Dobrý den, bude mi 50 a jsem alergik, dost často mi slzí oči – na silný vítr, kouř, agresivní světlo, pyly na jaře, při dlouhodobé práci na počítači…dají se tímto zákrokem i tyto projevy ovlivnit, případně by byl zákrok vůbec vhodný. Mám horní víčka překrytá z větší části kůží. Děkuji předem za odpověď

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den ,
zakroku neovlivní oči , ale pokud mate hodně citlivé oči , během vykon bude vas vice štípat .
to je na vaše zvážení
Vaě jamarti

oluna

Dela se tento zakrok take v Praze

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

Dobrý den ,
zatim to nedělame v praze , ale na to pracujeme , do konce roka pobocku v praze budeme mit .
Vaš Jamarti

Ladislav Kondiola

Dobrý den, adresu Teplice, U Nemocnice 3564 mně to na mapách nenašlo, není to náhodou 3064, to na mapách je i Poliklinika. A ještě, když si koupím voucher mohu se s Váma domluvit na zákrok až v Lednu 2017? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave,

děkuji vám za upozornění, chybička se vloudila a už byla opravena :-)

Mějte krásný den. Míša

adelaaa

Dobrý den, muze se tento zákrok provést v 15-ti letech?

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den
15 -leti jeste jsme neměli , většinou chodi od 30-leti , ale neni to věkem omezení .
předpokladam že vzhledem k vašem věku nebudete vykon potebovat
Vaš jamarti

vera

Dobry den,
lze provest i na klinikach jinde v republice napr. v Brne? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Vero,

moc mě to mrzí, ale voucher je možné využít pouze v Teplicích. Určitě však najdete jinou nabídku pro Brno :-)

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Veronika

Dobrý den, poukaz je psán k využití v Teplicích. Na webu Jamarti je ale jen adresa v Karlových Varech. Je to možné využít i tam? Děkuji za odpověď.

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den,
voucher lze využit i varech , děkuji
Vaš Jamrati

Iveta Šizlingová

Dobrý den, mohu si koupit dva vouchery, jelikož potřebuji redukci jak horních tak dolních víček. Je možné to udělat současně? Pokud však nebudu vhodná pro zákrok, jak se bude případně řešit navrácení částky?
 Děkuji

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

Dobrý den,
Lze koupit 2 vouchery , součastně se většinou nedělame .
navracení častky lze řešit přes slevomat .
Děkuji
Va Jamarti

Katka

Dobry den je mi 35 a zda se mi ze na hornich vickach mam vic kuze.vubec nemam videt stiny,hned se mi vse rozmaze.pomohla by mi tato metoda a opravdu se prebytecna kuze zmensi??nerada bych vyhodila penize a do skalpelu se mi nechce.dekuji katka

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den, urcite zaroku vam pomuže , tym pristrojem se docela ta kůže dost odstraní , vysledek hned uvidite v den zakroku
Vaš Jamarti

Marie

Přeji dobrý den, uvedená cena po slevě je pouze na jedno víčko? Jaké jsou další související náklady ( vyšetření, kontroly, krémy,atd.)? Děkuji za info.

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

Dobrý den, cena zahrnuje obě oči
děkují
Vaš Jamarti

Jitka Dlabalova

Je mozne po zakroku ridit auto? Dekuji

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den , ano můžete řídit bez problem hned po vykonů.
děkují
Vaš Jamarti

Martina

Dobrý den,je tato metoda vhodná i na tzv.pytle pod očima a kruhy? Děkuji

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

Dobrý den, pro pytle pod očima neni vhodná metoda pokud je tuk . pokud jenom přebytečná kůže tak lze provést
Děkují
Vaš jamarti

Jitka

Jak dlouho vylepseny efekt vydrzi? Po jake dobe je vhodne opakovat? Dekuji

Kožní ambulance - poliklinika Teplice

dobrý den, efekt v průměru vydrží 3–5 let,opakovaní individuální (většinou ani není třeba).

vaše Jamarti

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru