Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sladké potěšení z Kolbaby – lahodný kávový dort nebo harlekýn

4,7 / 5 Cukrárna Kolbaba Cukrárna Kolbaba Brno (mapa) 195 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Leoš

Vážený pane Kloci, vážený Slevomate, trochu zmatky a stále okolo jednoho a toho samého. Takže si přidám svoji trošku do mlýna… Pojďme spolu od začátku…

Dnes nákup voucheru končí. Dnes koupím. Dnes je 26.10. Voucher uplatním online dle podmínek do 31.10. např. v 21:37 hod. Zatím stíháte? Jo? Tak to trochu ztížíme. Dort není možné vyzvednout v listopadu podle všech připomínek a odpovědí zde v diskuzi nade mnou! To je zde napsané. Takže podle všeho: 1) nemůžu voucher uplatnit online až do 31.10.2016, 2) Kolbaba má otevřeno 31.10.2016 do 23:59:59 hod., 3) dort si můžu vyzvednout i v 1. týdnu v listopadu a tím jste si shodili všechny odpovědi na dotazy okolo vyzvednutí v listopadu nade mnou, 4) jiná doposud neobjevená varianta, kterou ani Slevomat nedal do podmínek. Jelikož jsme lidi, myslím, že varianta 2) nebude správně. Varianta 4) také nebude korektní, jelikož jsme na největším a nejlepším slevovém portálu. Takže co je správně? 1) nebo 3) ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Leoši,

moc se omlouváme za zmatky. Vše jsme nyní řešili a podmínkou je uplatnit voucher do konce října, nicméně můžete zvolit datum i na listopad, jak vám to bude vyhovovat :-)

Hezký den. Míša

Dáša

Dobrý den,
stále nebyl zodpovězený dotaz, zda je možné použít voucher v říjnu s objednávkou dortu na první polovinu listopadu. Vaše dorty celá rodina miluje a tak mi na odpovědi záleží. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Dášo,

moc se omlouváme za zdržení, dotaz byl již zodpovězen, nicméně bohužel to není možné :-(

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo,

mám po vás dobrou zprávu, stačí si objednat do konce října, nicméně můžete zvolit datum i v listopadu :-)

Tak ať se rodinná oslava vydaří. Míša

Katka

Dobry den,rada bych zakoupila dort..ale potrebuji ho az v pulce listopadu.Je mozne udelat hned jak dojde voucher udelat objednavku na urcite datum v listopadu nebo budou dorty k odberu jen do konce rijna😊Diky za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Káťo,

moc mě to mrzí, ale bohužel je opravdu nutné do konce října voucher využít :-(

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

mám pro vás dobrou zprávu, voucher můžete uplatnit do konce platnosti a datum můžete vybrat až na listopad :-)

Dobrou chuť.. Míša

Vera

Dobrý den, chtěla bych bezlepkovy harlekýn na patek 21.10., vyšlo by to?

Katka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se 4 dny myslí 4 pracovní dny, nebo se počítá i víkend. Voucher bych chtěla totiž zakoupit a uplatnit dnes (čtvrtek) a dort bych chtěla vyzvednout v pondělí ráno v 9h. Děkuji.

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, je to včetně vikendu. Dorty se vydavaji od 11.00 hodin. Pokud budete potřebovat dřivějsi vyzvednuti, je třeba si to dohodnout v cukrarně. Stači telefonicky.

Děkuji. Zdeněk Kloc

Ilona

Dobry den, kdyz objednam dort na nedeli bude cerstvy nebo zmrazeny od patku? Pokud zmrazeny, za jak dlouho bude rozmrzly a bude mozne ho jist? Predem dekuji

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, dorty se dělaji kazdy den čerstve.

Děkuji.
S pozdravem, Zdeněk Kloc

Tom

DObrý den, máte otevřenou provozovnu i ve svátek 28.10.2016? Díky

Cukrárna Kolbaba

Dobry den, mame otevřeno i 28.10. takze dort si mužete samozrejmě vyzvednout.

S pozdravem, Zdeněk Kloc

dani

lze vyzvednout na provozovne bayerova, prosim?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dani,

dort lze vyzvednout pouze na pobočce Kounicova 270/11, Brno. Určitě vám však za tu cestu stojí :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Markéta Greenberg

Dobrý den, prosím, potřebujeme dort (právě ideálně Harlekýn) na událost 10. 11. a rádi bychom si koupili znovu od Vás. Aktuální voucher je ale platný do 31. 10. Chápu správně, že stačí uplatnit voucher do konce října, ale dort objednat a vyzvednout 10. 11.? Díky moc a moc se těšíme! MG

Honza

Dobrý den,
zakoupil jsem voucher a chtěl ho rovnou uplatnit, tak aby byl dort k odběru v pátek, ale systém mě nenechá, protože akce začíná až 28.9. Píšete ale, že je nutné objednat 4 dny předem. Pokud ho v systému objednám ve středu, stihnete prosím tuto objednávku vyřídit do pátku?

Cukrárna Kolbaba

Dobrý den, zavolejte prosím na telefoni číslo: 541214907. Pokusím se neco vymyslet.
Pěkný den, Zdenek Kloc

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru