Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Francouzské hody – volná konzumace libovolných jídel v hodnotě 1000 Kč

4,3 / 5 Universal Restaurant Praha - Nové Město  (mapa) 630 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hanka

Dobrý den,
chtěli bychom dorazit v pátek 2. 12. na 16 hodinu. Protože po té jdeme do divadla, budeme muset v 18 hodin odejít. Prosím, lze udělat výjimku a jít na voucher již od 16 hodin? Děkuji.

Universal Restaurant

Dobrý den,
to bohužel nejde.
Příjemný den

Hana Johannová

je tento voucher jen pro jednu osobu? Díky J

Universal Restaurant

Dobré ráno,
voucher může využít více osob.
Příjemný den

Jan

Dobrý den, Plzeň a Stellu, kterou máte v nápojovém lístku tedy nenabízíte? Jaká je cena Staropramenu? Platí nápojový a jídelní lístek, které máte na vašich oficiálních stránkách? Platí uvedené ceny?

Jan

Dobrý den, Plzeň a Stellu, kterou máte v nápojovém lístku tedy nenabízíte? Jaká je cena Staropramenu? Platí nápojový a jídelní lístek, které máte na vašich oficiálních stránky? Platí uvedené ceny?

Universal Restaurant

Nápojový lístek jsem aktualizoval, ceny a sortiment platí.
Příjemný den

PB

Dobrý den,
když jsem u Vás byli naposledy, říkali jste, že nemáte Stellu a točený byl pouze Staropramen. Koukala jsem nyní na Váš nápojový lístek a Stella tam je, tak jsem se chtěla zeptat, jestli ji i nadále točíte nebo jen není lístek na internetu aktualizovaný.
Děkuji a hezký den

Universal Restaurant

Dobrý den,
točíme Staropramen 11.
Příjemný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru