Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pryč s nežádoucími chloupky: Trvalá epilace vybraných partií metodou FPL

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 50 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Markéta

A ještě jeden dotaz: Funguje to i na bílé chloupky na bradě (tedy spíš vousy :-) )?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Markéto, bílé chloupky se bohužel odstraní zřídka, jelikož neobsahují pigment, na který přístroj reaguje. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Markéta

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli děláte i bradu a jaký voucher si an ni mám koupit. Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Markéto, pro ošetření brady a podbradku si můžete zakoupit voucher na podpaží za Kč 199,–. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký poukaz zakoupit, pokud bych chtěla epilaci břicha? Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Evo, pro epilaci břicha doporučuji zakoupit voucher na epilaci třísel a intimních partií v ceně Kč 449,–. Věřím, že s touto epilací budete velmi spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Kateřina Kubíčková

Dobrý den,
prosím, jaký poukaz si mám koupit, kdybych chtěla depilovat celá stehna a třísla? A budou stačit 4 opakování, když mám tmavé chloupky a světlou pleť? Děkuji za odpověď.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, cenově nejvýhodněji Vám vyjde zakoupit si voucher na partie „Horní ret + podpaží + třísla + intimní partie + lýtka“, místo těchto partií je možné ošetřit stehna + třísla. Pokud máte tmavé chloupky a světlou pleť věřím, že pro Vás 4 ošetření budou dostačující. Těším se na Vaši návštěvu a přeji příjemný den, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru