Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní pobyt v soukromém 5* apartmánu s vlastní saunou a vířivkou

Luxury Wellness Apartment 5* Rokytnice nad Jizerou (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dáša

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat je možné využit apartmán i pokud by jsme byli pouze dva,(případně 4) nevím zda by se k nám známi přidali v týdnu. Cenu by jsme samozřejmě zaplatili v plné výši. Předem moc děkuji za info a přeji hezký den Dáša M.

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den problem to určitě neni,zitra mi zavolejte a určitě se dohodneme .Dekuji Hnatek ,LWA

Havle

Dobrý den,
posílal jsem na výše uvedený mail dotaz na volné termíny – zatím bez odpovědi a pak se chci ještě zeptat, jestli využití grilu je již v ceně, nebo ještě spoplatněné. Děkuji Havle

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den již jsem Vam odpověděl mailem .Dekuji Hnatek

Renča Beníšková

Dobrý den prosím o cenovou informaci na mail jak jsme spolu dnes ráno hovořili, jen se připomínám.Děkuji

Zbyšek Vít

Dobrý den,
ale přijde mi to jako další levá, nabídka mě zaujala a ještě, že jsem si přečetl komentáře, kde najednou píšete, že není možný pronájem na víkend :/ V podmínkách to nikde nemáte!

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den pane Víte jedná se o nejluxusnější ubytování na horách v ČR A VÍKENDOVÉ POBYTY jsou delší dobu vyprodané a nemáme zapotřebí je nabízet přes Slevomat!!!Bohužel to není typ levného ubytování a klienti kteří chtějí k nám na víkend rádi si připlatí. Děkuji Hnátek
Tel- 777805053

Renča

Děkuji za informaci jen tedy prosím o informaci zda je možný pobyt na 5nocí s možností dokoupení 6noci pro nás 5osob v termínu 21.10.-27.10. .Děkuji

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den ,prosim zavolejte mi zitra v 9hod a domluvíme se.Dekuji moc Hnatek
Tel-777805053

Marie Novotná

Dobrý den, máte prosím volný termín 24.-26. 11. pro 5 osob? Děkuji moc.

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den za tyto ceny je apartmán k dispozici pouze od ne-ct.Vikendove pobyty na vyžádání přímo u nás.Dekuji Hnatek

Renča

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je volný termín u vás v chatě od 21.10.do 27.10. pro naší 5-ti členou rodinku a pes.Děkuji za info

Luxury Wellness Apartment 5*

Dobrý den za tyto ceny je apartmán k dispozici pouze od ne-ct.Vikendove pobyty na vyžádání přímo u nás.Dekuji Hnatek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru