Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Aktivní a wellness dovolená pro dva v děčínském hotelu S-centrum****

4,2 / 5 Hotel S-centrum Děčín**** České středohoří (mapa) 38 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Ilona Gavrylova

Dobrý den, máte volný termín pro 2 osoby od 24.10. do 26.10 nebo od 25.10 do 27.10? Děkuji

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
ano v tomto termmámínu e volno. Udělala jsem Vám předběžnou rezervaci v termínu 24.10. – 27.10. 2016. Prosím kontaktujte nás na telefonním čísle +420 731 652 2­81 nebo +420 412 823 2­22 nebo emailové adrese hotel@s-centrum.com. A poté Vám rezervaci potvrdíme. Děkuji
S pozdravem a přáním hezkého dne
Denisa Hunčovská – recepce hotelu

Tomáš

Dobrý den,

máte volný pokoj s manželskou postelí pro 2 osoby v termínu 28.10. – 30.10. 2016?

 Děkuji

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den, bohužel na tento termín máme plnou kapacitu hotelu. Děkujeme za pochopení a snad třeba vyberete jiný termín.
S pozdravem
Kamila Falgová
recepční hotelu

Martina Turečková

Dobrý den, máte volný termín od 25.-27.11.2016.Jsme 4 dospělé osoby-uprednostnovaly bychom 4 lůžkový pokoj,připadne 2 × 2 lůžkový.
Moc díky za odpověď, s pozdravem M.Tureckova

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
bohužel na tento termín máme plnou kapacitu hotelu.
Pokud Vás napadá jiný termín, napište a já se Vám pokusím vyhovět.
S pozdravem
Kamila Falgová
recepční hotelu

Tereza Bodešínská

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li máte volný dvoulůžkový pokoj od 26.10. do 28.10.2016. S poz­dravem Tereza Bodešínská

Hotel S-centrum Děčín****

Dobrý den,
na tento termín máme poslední volný pokoj. Dala jsem Vám tedy předběžnou rezervaci, pokud budete mít stále zájem, prosím kontaktujte nás na e-mail hotel@s-centrum.com, zašlete kód zakoupeného voucheru a budu brát rezervaci jako potvrzenou.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Kamila Falgová
recepční hotelu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru