Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zkroťte vlasy i vousy: Služby pro gentlemany v exkluzivním barber shopu

4,0 / 5 TuttoBarbuto Praha - Nové Město  (mapa) 304 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michaela Kubicová

Dobrý den, zakoupila jsem poukaz na tradiční holení, ale špatně jsem se domluvila s přítelem, který chtěl stříhání s masaží hlavy za 489,–. Je možnost voucher vyměnit? Děkuji Kubicová

TuttoBarbuto

Dobrý den
Není problém s tím voucherom.Vymenime ho u nás.
 Dekuji

Tereza Ruisová

Dobrý den,mohu k Vám objednat svého 13-letého syna?Vousů ještě moc nemá,ale vlasů dost…:)

TuttoBarbuto

Dobry den
Urcite muzete :)773058000 pro rezervace
Tuttobarbuto Team

Monika Reitmeierová

Uz dorazil spadl do slozky hromadne dekuji moc manzel bude nadšeny . krasný vecer preji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Mončo,

to moc ráda slyším, ať se dárek líbí :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Monika Reitmeierová

Zatim nic neprislo tak snad jeste dorazi penizky byli ale strzeny a jine vouchry co jsem platila taky ted uz dorazily jen tuten vas jeste ne … :( uvidime diky

Monika Reitmeierová

Voucher jsem nyni zaplatila ale chtela bych ho venovat jako darek k vanocum pochopila sem dobre ze mi neptijde driv nez bude udelana rezervace ?

TuttoBarbuto

Pride hned,Rezervace muzete delay kdy koliv,po dobu platnosti voucheru
Dekuji moc
Tuttobarbuto Team

Monika Reitmeierová

Dobry den kdyz zakoupim voucher dnes prijde mi jeste do vanoc pokud ho promenim na ten darkovy ktery mate v nabidkach dekuji moc

TuttoBarbuto

Dobrý den
Ano přijde podle podmínek ve slevomatu.
 Diky

Aneta

Dobrý den, když koupím příteli voucher na tradiční holení hot towel a voucher na stříhání, masíž hlavy a šampon, může ty to dva coucher yvyužít v jeden den? Děkuji :)

TuttoBarbuto

Dobrý den
Ano určitě můžete využít na jednou.
Dekuji moc
Tuttobarbuto Team

Markéta

Je součástí „péče“ i ve videu ukázaná whiskey?

Děkuji moc.

Markéta

TuttoBarbuto

Dobrý den
Určitě je to k tomu:)

Michal Pipta

Úprava vousů 240kč po slevě? Ať jsem byl v Plzni, Ostravě nebo i v Praze s plnou cenou jsem se vždy vešel do 250kč?!

TuttoBarbuto

Dobry den
mate dotaz?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru