Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

6 párů zdravotních termo ponožek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dave

Dobry den hned jak jsem si dal ponozky tak se roztrhlo. Po jednom dnu jsem zjistil ze ponozky droli… zivotnost je velmi nizka je to nejhorsi kvalita co jsem to ziskal chapu je tam vice bavln…

EshopPoint

Dobrý den,
děkujeme za váš názor, rozhodně nám zboží zašlete na reklamaci, dle našich (i osobních zkušeností) je to co popisujete pro nás záhadou, kterou rádi prověříme. Stojíme si za tím, že jde o kvalitní produkt a koupí rozhodně neprohloupíte. Hezký den

Roman

Pak je to pro vás podnět, zmrzlé nohy mají totiž daleko více ženy než muži.

EshopPoint

Dobrý den, děkujeme za váš podnět. Dámské termo ponožky můžete zakoupit zde: https://www.slevomat.cz/sleva/1036929-damske-zdravotni-termo-ponozky-6-paru
Hezký den

Roman

Dobrý den, zajímá mě velikost. Nejmenší nabízíte 40–43, co ale pro ženy, které mají malou nohu, např. 36?

EshopPoint

Dobrý den,
v nabídce jsou ponožky uvedených velikostí spíše pro muže, tento typ dámských ponožek prozatím v nabídce nemáme. Hezký den

Jirka Kedzior

Zdravím,stejný dotaz :)

EshopPoint

Dobrý den, v nabídce je pouze mix barev. Vždy jsou laděny do tmavších odstínů a dle zkušeností zákazníků toto nebyla vada na kráse, ba naopak:-) Neváhejte akce využít, budete spokojeni. Hezký den

Hana Trousilová

Dobry den, ponozky se mi moc libi, ale nemam zajem o mix barev. Je mozne mit jen ty sede s cernym lemem?

EshopPoint

Dobrý den, v nabídce je pouze mix barev. Vždy jsou laděny do tmavších odstínů a dle zkušeností zákazníků toto nebyla vada na kráse, ba naopak:-) Neváhejte akce využít, budete spokojeni. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru