Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Začněte den vydatnou snídaní v legendární cukrárně Myšák

4,4 / 5 Myšák Café Praha - Nové Město  (mapa) 500 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Stella B.

Dobrý den, snídaně mě láká, ale sladké nápoje nepiji, je možné vyměnit džus za čaj, nebo kávu?
 Děkuji

vera

Mysak a mysi a jini hlodavci se mi do nazvu podniku, kde se podava jidlo, opravdu nehodi. Cukrarna u potkana by to mohla rovnou byt. To me odrazuje.

Jana Machová

Dobrý den, je potřeba nahlásit dopředu, o který typ snídaně budu mít zájem nebo to stačí řešit na místě? Děkuji

Iveta Najmanová

Dobrý den, při koupi dvou voucheru mohu využít postupně nebo najednou?Děku­ji,Iveta

Myšák cafe

Dobrý den, můžete využívat postupně.

JANA :o.)

Oceňujete se jménem"Myšákovy cukrárny" ale po přečtení nabídek denní snídaně mi připadá nabídka právě „Myšákovy snídaně“ tou nejchudší a nejslabší-neměli byste s tím něco udělat?????:o((­(((…Právě nabídka Myšákovy snídaně by měla prezentovat Vaši cukrárnu a vyzdvyhnout Váš profil cukrárny,aby nalákala více klientů a zákazníků a tím zdůraznila Vaše jméno…zamyslete se nad tím tím…Pěkný den,Jana.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Moc mě mrzí, že vás nabídka nezaujala, já bych šla hned :-) Určitě jsme však rádi, že jsme vás mohli alespoň inspirovatk navštívení Myšák cafe a věřím, že nebudete litovat :-)

Mějte krásný den. Míša

Tomáš Milbach

Dobrý den,
rezervace je nutná, nebo jen doporučená?

Myšák cafe

Dobrý den, podmínkou není.

Alena Hostašová

Je v ceně snídaně započítaná káva nebo čaj nebo se to musí platit zvlášť?

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno,

v ceně máte džus, kávu či čaj si můžete zakoupit přímo na místě :-)

Dobrou chuť. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru