Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Podzim na Jižní Moravě pro dva: Bohatá snídaně, vnitřní bazén i víno

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Penzion U Hájků Jižní Morava (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Magda

Dobrý den, je volný poslední víkend v listopadu? Měli bychom zájem o dva pokoje, děkuji

Janule

Dobrý den mate volný termín 9a10.12?

Penzion U Hájků

Dobrý den tento termin je už obsazený

Liana

Dobrý den chci se zeptat zda mate volný termín 9.a10.12a jak je to když to ma byt jen vsedny den ale nastupny den je patek?

Penzion U Hájků

Dobrý den.Všední dny jsou myšlenky od neděle do pátku. Víkendové pobyty jsou pátek – neděle

Denisa Zetochová

Dobrý večer, máte prosím volný termín 11–13.11.2016 pro 4osoby? Děkuji

Penzion U Hájků

Dobrý večer tento termín je obsazený

Marie

Dobry den mohu se zeptat jestli jde koupit jen voucher pro jednoho ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Maruško,

moc mě to mrzí, ale bohužel voucher je pouze pro dvě osoby :-( Zkuste vzít třeba kamarádku sebou ;-)

Hezký den. Míša

Jana Beranová

Dobrý den.Chtěla bych rezervovat 2× dvoulůžkový pokoj termín 16–18.10 A v případě volna zda jde uplatnit slevový kupon /informace na Slevomatu že se může použít jen ve všední dny.Ale v tomto případě nástupní den je neděle.Děkuji za informaci.

Penzion U Hájků

Dobrý en, potvrzuji Vám rezervaci a poprosím Vás na můj email zaslat čísla voucherů. Pěkný den

Jana Beranová

Dobrý den.Mohla by jste mi napsat volné termíny .Objevili jsme na slevomatu pobyt u Vás.3 pokoje dvoulůžko .Děkuji Beranová Jana

Penzion U Hájků

Dobrý den, jestli tomu rozumím, tak potřebujete 3 pokoje. Volně termíny 16.-19.10, 18.-20.10, 23.-25.10, 30.10– 1.11, 2.-4.11, 13.-18.11, 20.-25.11, 27.-30.11

Lucie

Dobry vecer ,
mate prosim volna mista pro rodinu 3 dospeli a 1 dite (14 let) v termínu 7.-9.10.2016?Mohou byt i dva dvoulůžkové pokoje. Dekuji L. T

Penzion U Hájků

Dobrý den, děkujeme tento termín je už obsazený

Anna Kubová

Dobrý den, máte volno 14.-16. 10. ?

Penzion U Hájků

Dobrý den, ale tento termín je bohužel obsazený

Penzion U Hájků

Dobrý den, děkujeme tato nabidka plati pouze ve vsedni dny

de

Dobrý den, máte volno pro 2 osoby v termínu 26.10–28.10 ? Děkuji Siuda

Penzion U Hájků

Dobrý den, tento termín je už obsazený

Štěpánka Havlíčková

Dobrý den. Máte volne pokoje na 28.10–30.10 tři dvoulůžkove ajeden dva dospělý a dvě deti.dekiji

Penzion U Hájků

Dobrý den tento termin je už obsazený

Táňa

Dobrý den,vím, že je tam psaná rezervace s předstihem, ale pro jistotu se zeptám – náhodou byste neměli volný jeden 2-lůžkový pokoj teď Po – St  26. – 28. 9.?
Psala jsem Vám v pátek e-mail, ale žádná odpověď :-(

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru