Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 pohodové dny pro 2, 6 nebo 12 osob v apartmánech v jižních Čechách

4,1 / 5 Penzion u Floriana Jižní Čechy (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kvítí Mračková

Dobrý den, měli byste volný apartmán (2dospělí) v termínu 14.-16.10?? Předem děkuji, Mračková

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Mračková, děkuji za dotaz. V tomto termínu zatím volný apartmán pro 2 osoby máme. Přeji hezký den. Helena

Marta Prášilová

Dobrý den,
Jsme 2 dospělí a 2 děti 6,5 a 2,5 roku a měla bych dotaz na pobyt v termínu 26–30.10. tzn. že bychom zakoupili 2 vouchery. Ještě by mne zajímalo jak je koncipován apartmán, jestli jen jedna místnost s kuchyňkou a sociál. zařízením nebo je tam navíc ložnice? ta druhá varianta by nám vyhovovala více. Děkuji za odpověď Prášilová

Penzion u Floriana

Dobrý den paní Prášilová,
děkuji za dotaz. Apartmán pro 12 osob – 4 ložnice – 2l+2l+2l+6l, koupelna v patře, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj v přízemí, apartmán pro 6 osob – 2 ložnice – 2l+4l, kuchyně s jídelnou a koupelna v patře, apartmán pro 2 osoby – 1 místnost s kuchyňkou a koupelnou v přízemí (příp. vstupní chodbou). Termín a obsazenost jsem Vám poslala do e-mailu. Hezký den. Helena

Bara

Dobry den,
Mate jeste volno na termin 28.-30.10.?

Penzion u Floriana

Dobrý den, Báro, děkuji za dotaz. V tomto termínu zatím ještě volný apartmán máme. Pro konkrétní rezervaci mě prosím kontaktujte na mobil 777219567 nebo email: info@penzionufloriana.cz. Přeji krásný den. Helena

Zuzana Volfova

Dobry den, nenabizite i pobyt na 3 noci ? Dekuji Volfova

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

moc mě to mrzí, ale bohužel tato akce je pouze na dvě noci :-(

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru