Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Profesionální manikúra s gel-lakem nebo gelovou modeláží

4,1 / 5 Nehtové studio EMSI Brno - Střed  (mapa) 42 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veuska Smetá

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné při lakování gel lakem použít více barviček, francouzskou manikůru a případně nějaké ozdůbky?

Děkuji za odpověď, Smetanová

Nehtové studio EMSI

Dobrý den, ano samozřejmě veškeré zdobení je v ceně a uděláme co si budete přát :)

Radka

Dobrý večer, taktiež už mám gélové nechty z iného štúdia a mám tipy. Jeden sa mi zlomil. Je v tej cene 299kč doplnenie nechtov aj s opravou zlomeného? A ešte sa chcem opýtať, robíte aj v sobotu? Za odpoveď ďakujem

Nehtové studio EMSI

Dobrý den, je možné vám i udělat za tuto cenu doplnění. V sobotu pracuji pouze po domluvě obvykle pouze přes týden. Pěkný den :)

Gabriela

Dobrý večer,

ráda bych se zeptala, jak dlouho vydrží gelová modeláž? U gel laku píšete 2–3 týdny. Je to u gelové modeláže déle? V čem je výhoda modeláže oproti gel laku?

Děkuji moc za vysvětlení:-)

Nehtové studio EMSI

Dobrý večer, jedna se o to jak rychle Vám odrustaji nehty životnost je totiž podobná většinou ty 3 týdny. Gel-lak je pouze na přírodní délku nehtu, modelaz je i s prodloužením. Jedna se tedy o to jakou mate představu a co očekáváte. Jestli mate zájem zavolejte mi nebo napište a ja vám zavolám a ještě lépe vysvětlím ať víte co koupit :)

Hana

Dobrý den,platí nabídka i pro nehty když mám tipy? Děkuji Hana

Nehtové studio EMSI

Dobrý den, jestliže uz máte od někoho nehty klidně Vám udělám doplnění, když si zakoupíte manikúru s modelování nehtů za 299,– … Jen nehty od Vietnamců nesundávám … Děkuji Simona

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru