Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zdravé krabičky po celý týden – chuť, která netíží

4,5 / 5 Prašád - restaurace pro zdraví Zlín  (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Leona

Hezký den, píšete tady v diskuzi že počet voucherů na osobu je 5 ks. Chtěla jsem si dokoupit ještě dva (dva již mám koupené a jídlo je fakt naprosto úžasné) ale už mě to píše že dokoupit nelze protože počet voucherů je omezen. Jak postupovat? Děkuji za odpověď

Prašád - restaurace pro zdraví

Dobrý den, velice se omlouváme, ale došlo k chybě ve stanoveném počtu kusů. Počet voucherů je omezen na 2 kusy na osobu. Jedná se o reklamní akci, která byla spuštěna za účelem oslovení co největšího množství zákazníků.
Prosím ozvěte se na tel. 731 523 714, pokusíme se situaci společně vyřešit.

Veronika

Dobrý den,
rozvážíte krabičky i do Uh.Hradiště? A kolik Kč by tedy stála 5-ti denní krabič.dieta s rozvozem do Uh.H.? Děkuji za info :-)

Prašád - restaurace pro zdraví

Dobrý den, krabičky do Uherského Hradiště bohužel nerozvážíme. Děkujeme za pochopení.

Marie

Dobrý den je možný rozvoz v ranních hodinách…cca 8 hod že mi dovezete krabičky domů? nebo se vozí předem večer? děkuji

Prašád - restaurace pro zdraví

Dobrý den, krabičky rozvážíme v pondělí vždy ráno mezi 8. a 9. hodinou, další dny také buď ráno, nebo den dopředu mezi 14. a 15. hodinou odpoledne.

Leona

Hezký den, bude možné si vyzvednout krabičky na daný den ráno kolem 7 hod. přímo v prašádu? Je omezené množství voucherů na osobu?

Prašád - restaurace pro zdraví

Dobrý den, po domluvě si krabičky můžete u nás v Prašádu vyzvedávat i ráno před otevírací dobou, stačí zaklepat na dveře restaurace. Počet voucherů na osobu je stanoven na pět kusů.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru