Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Filmový zážitek v Premiere Cinemas + popcorn a pití pro dospělé, studenty i rodinu

4,7 / 5 Premiere Cinemas Praha - Hostivař  (mapa) 428 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lukáš Jakub

Dobrý večer, můžu zakoupit balíček student pro děti 7 a 12 let. Jdou samy bez doprovodu dospělého a nemají ještě průkaz studenta. Děkuji.

Premiere Cinemas

Lukáši, ano, to je možné.

Monika

Dobrý den, je možné kombinovat balíček rodina na dva různé filmy ve stejný den, tedy do dvou sálů? Děti „pohádka“ + dospělí film určený pro ně. Děkuji za info

Premiere Cinemas

Moniko, není to bohužel možné, všichni byste měli jít na stejný film.

Zuzana Mačková

Dobrý den, je možné vzít na balíček rodina 1× dospělý a 3 děti ve věku (12,10,7). Děkuji.

Premiere Cinemas

Zuzano, ano, to je možné.

Michaela Srotova

Dobry den,kdyz zakoupim voucher pro dva tak je mozne si rezervovat dvojsedacku?? Dekuji Srotova

Premiere Cinemas

Míšo, místa si rezervujte přes web kina a v pokladně místo placení penězi použijte voucher.

Jana Vítková

Dobrý den, jaký balíček mám koupit, pokud chci jít do kina se dvěma dětmi 6 a 9 let?

Premiere Cinemas

Jano, můžete si koupit balíček rodina a jednu vstupenku ještě někomu věnovat.

Jimmy Vorel

Dobrý den, bude také nabídka se 2 popcorny jako kdysi? Jeden je tak jaksi málo :( Jsme žrouti :(

Premiere Cinemas

Jimmy, takto to odpovídá zájmu většiny návštěvníků. Můžete si ale vždycky další popcorn přikoupit :))

Karolina

Dobrý den, lze využít voucher i na film s ozvučením 11.1? Kolik bude příplatek ke vstupence? Děkuji

Premiere Cinemas

Karolino, voucher lze použít, příplatek je 30 Kč na jednu vstupenku.

Stanislav

Dobrý den,

dáte někdy do nabídky něco jiného než popcorn? Např. nachos?

Premiere Cinemas

Stando, uvidime, zájem o popcorn je daleko větší.

Martin

Dobrý den mohu se zeptat když si voucher zaplatim dnes ale do kina chci jít až 27.10. Jde to? Děkuji za odpověď.

Premiere Cinemas

Martine, jde to. Voucher platí do 2.11.2016 včetně.

Kristýna Havlová

Dobrý den, když zaplatím voucher dneska (pátek), mohu jít do kina již tutu neděli? Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den Týno,

samozřejmě, můžete voucher využít ihned, pokud budete platit kartou online či přes službu Twisto.

Hezký filmový zážitek :-) Míša

Jana

Dobrý den,mohou jít v rámci balíčku Rodina jít do kina 4 dětí ve věku 15 let?Děkuji. Jana

Premiere Cinemas

Jano, ano, je to možné.

Markéta Svatková

Dobrý den,
myslíte, že by bylo možné využít voucher už dnes? Vím,že platí až od 6.10., ale máme hroznou chut jít do kina už dnes.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Markét,

moc mě to mrzí, ale voucher je možné opravdu uplatnit až od 6. 10. Určitě bude chuť jít do kina i potom, to se nikdy neomrzí :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Petra

dobrý den, dotaz už tu byl Kolik platí 4 leté dítě? ptám se proto, abych věděla jaký balíček mám vzít. Pokud děti např. do x let neplatí nebo mají výhodnější cenu tak třeba stačí vzít balíček Dospělý. děkuji

Premiere Cinemas

Petro (a Elen), tak to se omlouváme za nedorozumění. Dítě platí dětské vstupné od 3 let věku.

Jakub Vaniš

dobrý den, koupím-li balíček rodina, mohu vzít dva dospělé a dítě 13 let?

Premiere Cinemas

Jakube, ano a ještě vám zbude k dispozici vstupenka pro jedno dítě. Můžete tedy vzít s sebou kamaráda.

Elen

Dobrý den,
Kolik stojí vstupné pro děti 4r.?
Děkuji za odpověď.

Premiere Cinemas

Elen, Slevomat nabízí pouze kompletní balíčky.

Ing. Pavel Jachan

Dobrý den, ptám se, zdali je možné objednat si vstupenky do multikina na sobotu 15.10.2016 pro 4 důchodce. Na kolik mne výjde vše??
Děkuji za rychlou odpověď.
 Jachan

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle,

v tomto případě budete potřebovat dva vouchery pro dospělé a 15.,10. ,můžete vyrazit.

Užijte si film :-) Míša

Jan Kolář

Tak abych jim nekrivdil, dle kalkulace drobny narust v cenach byl, ale nejvetsi rozdil je asi u vyse slevy, kdy v minule nabidce cinila 42% a nyni cini 27%. Asi porad dobre, ale urcite to bylo lepsi ;)

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. I když bychom rádi, nabídky nemohou být pořád stejné, někdy je to dokonce ke škodě a ne k užitku :-) Sleva sice není tak veliká, ale stále můžete kino navštívit levněji a to se počítá :-)

Hezký den. Míša

Jan Kolář

Dobry den, stejne jako Gabriela jsem velmi zklaman radikalnim navysenim cen u balicku na slevomatu. Argumentace zvysovanim cen mi nesedi. Nevsiml jsem si, ze by v Premiere Cinemas zdrazili vstupne, popcorn nebo napoje. Je to skoda, jinak je to kino moc dobre.

Gabriella

Balicek rodina jste meli vzdy na Slevomatu za 539 kc. Doufam, ze tak radikalni zvednuti ceny, je chybou.

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabriello.
O chybu se nejedná, ale jak se se zvyšují ceny všude jinde, tak i u popcornu, nápojů a kina. Věříme, že i tak to je výhodná cena, která vám umožní navštěvovat kina častěji :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru