Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Vzkaz v lahvi: Originální dárkový poukaz na plavbu po Vltavě

4,4 / 5 Plavby Prahou Praha - Staré Město  (mapa) 767 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela

Dobrý den, ráda bych se zeptala poukaz jsem koupila pro bratra s manželkou, mají 2letou holčičku, za jaký příplatek bude mít i ona přístup na loď? Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den. Děti do 3 let jsou zdarma bez naroku8na vlastní místo a servis.
Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanušová.

Karol

Dobrý den, mám na Vás dotaz. Lze to uhradit Sodexo Benefity – Cafeterií? Nejsem si jistá, jelikož kultura a cestování lze, ale restaurace (jídla) nejdou a toto je kombinace. Tak abych si zbytečně nepřeváděla body, které pak nevyužiji....­..Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karol,

moc mě to mrzí, ale bohužel Sodexo lze využít pouze na tyto kategorie: cestování, kultura, jazykové kurzy, sport a masáže.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

David Štorch

Dobrý den, dá se tento poukaz využít i na Valentýna nebo v ten den místa na tento poukaz nejdou rezervovat? Předem děkuji

Plavby Prahou

Dobr ý den, využít by se zcela jistě dalo, ale jestli se bude v tento den plavba pořádat, zatím nemohu potvrdit.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Michaela Mertová

Dobrý den,
chtěla bych koupit voucher v dárkovém balení za 1290,–. V objednávacím formuláři je ale upozornění, že Česká pošta nemusí stihnout dárkové balení doručit do Vánoc a zmiňuje nějaký dárkový voucher za 99kč. Platí to i na vzkaz v lahvi, nebo je to něco jiného?

Děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý den, popravdě nemám ponětí, o čem mluvíte. Pokud jste zvolil tu dražší variantu, je dárkové balení v ceně. Odesílám výhradně PPL.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Tomašcová Kristýna

Dobrý den,
Právě jsem zakoupila voucher pro mě a mého přítele, chystáme se v pondělí 19.12 do Prahy a chtěla jsem se zeptat jaké jsou časy plaveb?
Dále jsem se chtěla zeptat jestli je možné při plavbě být venku na lodi.. Děkuji za informace.

Plavby Prahou

Dobrý večer, 19.12 mohu nabídnout plavbu s obědem od 12.00 nebo s večeří od 19:00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Nicol

Dobrý den , jedná se o adventní plavbu? To znamena s cukovim, svarakem atd. V obdobi 21.12.2016 Nebo tohle je klasická? Děkuji Hladíková

Plavby Prahou

Dobrý večer, poukaz se dá využít do 23.12 na adventní plavbu s obědem či večeří. Po 23.12 naskočí i plavba s obědem či večeří.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Kateřina

Tak jsem udělala přesně to, jak jste říkala, ano email mi během chvíle přišel. Akorát mě zajímá, jak je možné, že v emailu píšou: Všechny varianty dárkového balení jsou za jednotnou cenu 210,– CZK. Nabízíme také možnost doručení dárku až k Vám domů, a to prostřednictvím kurýrní služby PPL za cenu 145,– CZK… Já jsem si snad zaplatila voucher dražší čili za cenu 1290,– (nikoli tu 1090,–), abych tam měla v ceně i to balení, proč mám platit dalších 210 kč ?

Plavby Prahou

Dobrý večer, je to mail obecný pro všechny. Pokud máte dárkové balení již zaplaceno, 210,– se Vás netýká.
Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová,

k

Moc Vám nerozumím, email už mi přišel, že mám voucher objednaný a termín, kdy dorazí.. Jak vyměnit číslo vouchru, jaký pin? Něco mi teda ještě přijde, nebo jak? Byla bych nerada, abych prisla o darkove baleni (truhlicka), kdyz jsem si za voucher priplatila.. Dekuji.

Plavby Prahou

Dobrý večer. Kopíruji postup:
PODMÍNKY UPLATNĚNÍ:
Uplatnění: Přejděte na formulář a vyplňte kód voucheru. Zadáním se ověří jeho platnost a obratem vám dorazí elektronický voucher s unikátním kódem, který vás opravňuje k čerpání zážitku.
Jděte tedy zpět do popisu akce a klikněte na slovo"formulář". Zde zadáte číslo voucheru od Slevomatu a obratem Vám přijde kod a pin, který se tiskne na dárkový pergamen. V tomto mailu je vše podrobně popsáno. Moc děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Kateřina

Dobrý den,
objednala jsem si tento voucher ve variantě v dárkovém balení, mám zájem o tu truhličku, nikde v objednávce to nebylo v nabídce na výběr. Kubová

Plavby Prahou

Dobrý den, nejprve je potřeba vyměnit číslo voucheru za náš kod a pin. Pak odpovíte na e mail, který Vám přijde se všemi informacemi.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra HAnušová.

Martina

Dobrý den, chci se zeptat , když bych chtěla koupit voucher jako vánoční dárek , ale levnější variantu za 1090 kč v jaké podobě mi přijdou palubní lístky …děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den, pak Vám jako vstupenka postačí voucher od společnosti Slevomat.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Jana

Dobrý den, byla by možná plavba 20.12. 2016 a v kolik hodin by plavba začínala?Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den, plavba začíná ve 12 a v 19,00 hod.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Kateřina

Dobrý den,

chci se zeptat, voucher chci objednat jako dárek k Vánocům, ale chci se zeptat, píšete v nabídce PLATNOST VOUCHERU: Od 14. 11. do 31. 10. 2017, což mi vyhovuje, jelikož bych jsme voucher nestačili využít do konce roku, ale poté je tam napsané: Voucher je platný do 1. 12. 2017. To je také nejkrajnější datum, kdy je možné se plavit (nikoli směnit voucher).
Tak co je tedy správně? Je možné využít voucher i po novém roce? Děkuji.

Plavby Prahou

Dobrý den,
voucher je možno využít do 31/10 2017, čili platnost je více než 10 měsíců. Děkuj ia přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Martina Tršová

Dobrý den, rádi bychom zakoupili dárkový poukaz na plavbu po Vltavě pro prarodiče a vnuka (9 let). Chtěla bych se proto prosím zeptat, jakým způsbem je možné k dárkovému poukazu pro dvě osoby dokoupit ještě poukaz pro jednu osobu (dítě). Předem Vám děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý večer, vstupenku lze dokoupit online v našem e shopu, nebo lze také doplatit na lodi.
Děkuji a přeji hezký večer.
Petra Hanušová.

Lucie

Zakoupila jsem voucher na dárkové balení, ale kód, který jsem obdržela Váš formulář nepřijímá, prý počet znaků neodpovídá kódu ze slevomatu. Kde je problém?

Plavby Prahou

Dobrý den,
pošlete mi kod na e mail info@plavba-vltava.cz
Podívám se .
Děkuji a přeji hezký den,
Petra HAnušová.

Nelča

Dobrý den, mohla bych se zeptat co je v ten první variantě v ceně a co v te druhé? Děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý den, první varianta je bez dárkového balení.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Marcela Danihelová

Dobrý den, při zakoupení voucheru je nutno již rezervovat termín ?

Plavby Prahou

Dobrý den, termíny lze rezervovat v průběhu celého roku, nejpozději však 1 měsíc před skončením platnosti voucheru.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Iveta Heringová

Dobrý den, chci objednat plavbu vzkaz v lahvi (za těch 1200kč) a když přejdu k objednávce a dám že chci jako dárek, mám platit dalších 99,– za voucher. Jak to tedy je jde o vzkaz v lahvi v puvodní ceně nebo musím doplatit těch 99? Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý den, pokud si koupíte variantu s dárkovým balením, je cena 1.290,– CZK. Pro získání dárkového balení je potřeba postupovat výhradně dle popisu v akci. Prosíme všechny klienty, aby nejprve provedli výměnu čísla voucheru ze Slevomatu za rezervační kod a pin. Pak odpověděli teprve na e mail, který obratem dorazí po výměně, jaké dárkové balení jste zvolili a kam jej doručit.
S ohledem na objem vánočních dárků, nelze poukazy zpracovávat jiným postupem.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Tibor Čatai

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jak můžu vybrat formu dárkového balení. Nabízí mi to pouze jako vzkaz v lahvi.
 Díky

Plavby Prahou

Dobrý večer, dle instrukcí vyměníte nejprve voucher od Slevomatu za rezervační kod , který se také tiskne přímo na pergamen.
Kod Vám přijde v emailu, ve kterém jsou veškeré podrobnosti. Každpoádně na něj odpovíte s výběrem dárkového balení, evt s doplněním adresy, kam si přejete zaslat a telefonní číslo. Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Jiřina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné koupit poukaz pro 3 osoby, jedná se o dárek.
Předem děkuji Jiřina V.

Plavby Prahou

Dobrý večer,
akce se vztahuje na dárkový poukaz pro 2 osoby.
Lze tedy koupit pouze sudý počet.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Jana

Děkuji za rychlou odpověď. Dá se na lodi najít místo, kde by hudba příliš nerušila, resp. nebyla moc slyšet?

Plavby Prahou

Dobrý večer,
ano, určitě. V tom nevidím problém. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je na lodi během plavby živá nebo jinak reprodukovaná hudba? V minulosti jsme vyhlídkovou plavbu jiné společnosti již absolvovali (ne v Praze) a hlasitá hudba zážitek kazila… Děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý den. U nás je to pouze s reprodukovanou hudbou. Moc děkuji a přeji hezký zbytek dne. Petra Hanušová.

Milada

Mám dotaz, je možné na loď s kočárkem,jedná se o půlroční dítě muselo by se něco doplácet?

Plavby Prahou

Dobrý večer, na palubu se s kočárkem může, ale doporučuji vzít raději přenosnou kolébku. Prostor je poměrně omezený a nemohu zaručit, že byste měla kočárek přímo u sebe.Je to bez doplatku.
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Michaela

Dobrý den, nástup a výstup je na stejném místě ? Děkuji za info.

Plavby Prahou

Dobrý večer, ano, přesně tak. Děkuji a přeji hezký večer. Petra Hanušová.

Hedvika

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda když zakoupím voucher (který chci darovat) zde na slevomatu, je třeba jej ihned vyměnit za elektronický kód (aktivovat), nebo zda je ta možnost i později (po vánocích)? Že by aktivaci a výběr termínu provedli již sami obdarovaní…?
 Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý večer, kod získáte kdykoli po celou dobu platnosti voucheru. Pokud někomu ale poukaz věnujete, je dobré mu předat již kod a pin. Po zkušeností víme, že dohledávat postup výměny s časovým odstupem je poměrně složité a obdarovaní si obvykle nevědí rady. Děkuji a přeji hezký večer. Petra Hanušová.

Jana

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda když zakoupim voucher v dárkovém balení, nechám ho uplatnit za kód u společnosti.. Tak jestli se musí objednat určitý termín, anebo jen dostanu nějaké číslo a až budu vědět, kdy chci jet, tak si zamluvim termín a nahlasim ten nový kód, který dostanu od společnosti???

Moc děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý večer, podle instrukcí vyměníte voucher od Slevomatu za kod a pin, které se zároveň tisknou na pergamen. Tento kod a pin dále slouží pro vstup do rezervačního systému, kde je možné v průběhu platnosti rezervovat svá místa. Termíny jsou vypisovány vždy zhruba s měsíčním předstihem. Děkuji a přeji hezký večer. Petra Hanušová.

Irena

Dobrý den, chtěla bych voucher jako dárek pro kamarády, kteří budou v Praze pouze v termínu 26.-28.12.2016, je možné v tomto termínu si rezervovat místo?

Předem Vám děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý večer, děkuji za Váš e mail. Ano, termíny zveřejníme online po 01.12. 2016. Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Roháčková

Dobrý den,

jak je počítáno cca roční až 1,5 roční miminko? Je také nutné zakoupit na místě vstupné?

Děkuji za odpověď.

Plavby Prahou

Dobrý den. Děti do 3 let jsou zdarma. Děkuji a přeji hezký den. Petra Hanušová.

Koucka

Dobry den. Jak postupovat pri poctu 3 dospelicg? Diky

Plavby Prahou

Dobrý večer, tento poukaz je určen pro dvě osoby. Řešit by se to dalo evt doplatkem přímo na lodi. Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Veronika

Dobrý večer,
chceme koupit 2 vouchery, ale potřebujeme je v některém z následujících termínů: 4.12., 17.12. nebo 18.12.
Zároveň s sebou budeme mít syna, kterému jsou 3 roky a 5 měsíců (jak bude naúčtován?)
Děkuji, Bechyňová

Plavby Prahou

Dobrý večer,
mohu nabídnout 18/12 12–14,00, pokud vyhovuje, Miminko neplatí a dětské vstupné je 490,– /dítě.
Děkuji a přeji hezký den,
Petra Hanušová.

Marie

Ano, a ta plná cena dětského vstupného je kolik?
Předem děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Cena za oběd je 490,– CZK, večeře 650,– CZK.
Přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Marie

Dobrý večer, kolik stojí dětské vstupné?
Předem děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý večer. sleva se na tuto akci pro děti nevztahuje. Vstupenku lze zakoupit pouze za plnou cenu. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Jana

Dobrý večer,
Prosím o informaci zda je možné uplatnit voucher 17.11.2016?
 Děkuji

Plavby Prahou

Dobrý večer, pokud máte již zakoupený voucher, kontaktujte nás ohledně tohoto termínu na e mailu info@plavby-vltava.cz Děkuji a přeji hezký večer, Petra Hanušová.

Jana

Dobrý den,
Je možné poukaz využít v termínu 17.11.2016?
Děkuji a jezký večer

Plavby Prahou

Dobrý večer, pokud máte již zakoupený voucher, kontaktujte nás ohledně tohoto termínu na e mailu info@plavby-vltava.cz
Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Alena Kuželová

Dobry den, chtela bych se zeptat na jizdni rad lodi, v Praze budeme s prateli pobyvat v terminu 19.-22.3.2017, abychom si pripadne prizpusobili program.
Dekuji, za odpoved, Alena Kuzelova

Plavby Prahou

Dobrý den, konkrétní termíny ještě nejsou známy, bývají vypisovány cca s měsíčním předstihem. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Marie

Dobrý den,kdybychom jeli v zimě, je loď vytápěná? A další dotaz…mám tříletou dceru,mohla by na loď s námi v ceně voucheru? Předem děkuji za odpověď

Plavby Prahou

Dobrý den, lodě jsou klimatizované s centrálním topením. V prosinci bude nabídka bohatá, v lednu a v únoru omezená s ohledem na počasí a pravidelnou údržbou přes sezonou. Od 1.3. .do 30.10. bude nabídka opět široká. Děti do 3 let jsou zdarma bez nároku na vlastní místo a servis. Od 3 let je pak potřeba dokoupit dětské vstupné. Děkuji a přeji hezký večer,
Petra Hanušová.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru