Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Párová trička King & Queen

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lucie Pekařová

Dobry den,
je mozne mit potisk „king“ a „queen“ ne vzadu ale vepredu?
Dekuij za odpoved :-)

PolepTO.com

Dobrý den, je to možné, pokud chcete potisk vepředu tak před zakoupením voucherů nám napište na email info@polepto.com že potisk má být na přední straně, my Vám nejdříve pošleme i náhled, jak by to na přední straně vypadalo..

Martina Zemanová

Dobrý den,
Objednala jsem párové tričko pánské 3XL, ale je moc velké? Je možné vyměnit za menší? Jak postupovat?
 Děkuji

PolepTO.com

Dobrý den, ano je možné ho vyměnit, prosíme o poslání doporučeně na adresu: VG studio, Pardubická 1391, Třebechovice pod Orebem.
Na kus papíru napsat za jakou velikost to chcete vyměnit a Vaše jméno s adresou.
Ihned jak tričko dorazí Vám pošleme Vaší požadovanou velikost.
Děkujeme.

Jana Plšková

Dobrý den, nevyrábíte i body/trička pro batolata? Chtěla bych komplet pro rodinu… Děkuji

PolepTO.com

Dobrý den, body trička můžeme vyrobit na zakázku – je zde jen delší doba dodání cca 7 dnů, velikosti jsou v měsících: 3,6,9,12,18,24, dětská trička problém nejsou, ty jsou věkově: S – 7/8 let – 122–128 cm, M – 9/10 let – 134–140 cm, L – 11/12 let – 146–152 cm, XL – 12/13 let – 158–164 cm. V případě zájmu nás kontaktujte na info@polepto.com nebo na 732 585 447.

Miriam

Zdravim, když si zde na slevomatu objednal trika tak mi přijde voucher nebo ty trička?

PolepTO.com

Dobrý den, příjdou Vám trička, v případě dalších otázek nás klidně kontaktujte od pondělí do neděle na tel. 732 585 447

kraja

Zdravím, mám dotaz… když zakoupím voucher tak za nej zaplatim poštovné a když u vás uplatním voucher a vy mi trika poslete tak taky zaplatím postovné ze?

PolepTO.com

Dobrý den, ceny jsou zde konečné takže 269 Kč + 59 Kč pošta, nic více neplatíte, celou částku zaplatíte zde na slevomatu a trička Vám přijdou BEZ DOPLATKU.
Pro příklad: 1× pánské L + 1× dámské M Vás výjde na 269+269+59 Kč, celkem tedy 597 Kč.
I kdyby jste objednal/a 8 triček, stále platíte jen jednou 59 Kč.

Michaela Králová

Dobrý den. vyrábíte i trička pro deti? chtěla bych pro celou rodinu. dekuji.

PolepTO.com

Dobrý den, dalo by se to, kontaktujte nás prosím na info@polepto.com nebo na 732 585 447.
Dětské velikosti máme takovéto:
S – 7/8 let – 122–128 cm,
M – 9/10 let – 134–140 cm,
L – 11/12 let – 146–152 cm,
XL – 12/13 let – 158–164 cm,

Aneta

Dobrý den, je možné zvolit jiné číslo místo té jedničky? Děkuji za odpověď

PolepTO.com

Dobrý den, šlo by to také, standartně to neděláme ale pokud zakoupíte vouchery a napíšete nám na info@polepto.com pošleme Vám náhledy na čísla a vyrobíme Vám to s Vašimi čísly.
Jsme přímý výrobce totoho textilu takže se na nás klidně obratte.

Jana Merlíčková

Je někde v textu uvedeno, že nápis je na zádech? Koupila jsem trička jako dárek a nepůsobí moc „párově“, když jsou zepředu celá černá:-(

PolepTO.com

Dobrý den, napsáno to v textu není ale z fotografií je to vidět.
Vepředu by to vypadalo špatně, jste první kdo nám toto napsal :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru