Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Víkend ve Valticích se snídaní, neomezeným wellness a lahví moravského vína

3,5 / 5 Pension Vinařský dvůr Valtice (mapa) 55 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika

Dobrý den,

mohla bych se zeptat, zda je volný termín 29.4.-1.5. nebo 6.-8.2017 ?
Psala jsem na uvedený mail zprávu, ale bohužel mne nikdo nekontaktoval zpět a na uvedeném telefonním čísle hovor také nikdo nepřijímá.
O voucher bych měla opravdu zájem, tento přístup mne ovšem celkem odrazuje !!!
Děkuji Vám za odpověď.

R. Dočkal

Dobrý den, snažíme se Vás kontaktovat již více než týden, bohužel neúspěšně. Mám zakoupeny 2 vouchery a chtěl bych u Vás zarezervovat dva dvojlůžkové pokoje v termínu 5. – 7 .5. 2017. Je tento termín ještě volný?
Předem děkuji za odpověď.

Luboš Tamajka

Máte voľný termín 26.12. 27.12 2016 pre dve osoby?Ďakujem

Andrea P.

Dobrý den,

je možné po zakoupení voucheru, který by byl jako vánoční dárek, zamluvit termín až po Vánocích??

Slevomat.cz

Dobrý večer, Andreo,

ano samozřejmě, jen doporučujeme co nejdříve, aby bylo na výběr co nejvíc termínů :-)

Hezký zbytek dne. Míša

Petra Tomanová

Dobrý den, marně se s vámi snažím kontaktovat už téměř týden. Nereagujete ani na e-maily, ani na telefon. Má to co do činění se změnou stránek? O pobyt u vás mám velký zájem, ale z vaší strany jsem ještě nedostala žádnou odpověď. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné pobyt rezervovat na 6. – 8. 5. 2017. Byla bych moc ráda, kdybych dostala jakoukoli odpověď. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

zjišťovala jsem pro vás volný termín a mám pro vás dobrou zprávu, volno ještě je a můžete se rezervovat :-)

Hezký den. Míša

Klára Zahradníčková

Dobrý den, voucher se vztahuje i na ubytování v apartmánu nebo je tam nějaký doplatek?
Děkuji
 Klára

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro,

na apartmán se akce bohužel nevztahuje. Je pro 5 osob a stojí 2300 Kč/noc.

Hezký páteční den. Míša

K. Hošková

Dobrý večer, zaujala mě vaše nabídka. Ale nefungují mi Vaše webové stránky. Máte nyní nějaké funkční stránky, s dalšími fotkami a podobně? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hošková,

webové stránky se nyní vylepšují. Zde zasílám provizorní: http://www.penzion-vinarsky-dvur-valtice.abc-ubytovani.info/.

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru