Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kompletní přezutí pneumatik včetně nahuštění

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Pavel Souček

Dobrý den, potřeboval bych přendat nové gumy misto starých pouze na dva disky a vyvážit. Jakou variantu mám zvolit?
Děkuji
P. Souček

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

pro více informací si zavolejte na tel. číslo 775 399 587.
 Děkuji

Radek M.

Dobrý den
potřebuji z jedné sady disků zout zimní a přehodit na disky které jsou na autě.
Celkem tedy 1× demontáž z auta, 8× demontáž pneu, 1× osazení 4pneu + montáž na auto. (disky plechové) Vejdu se do ceny voucheru?

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

k těmto úkonům je potřeba zakoupit vouchery 2×.

Pavel

Dobrý den, na stránkách jsem si všiml – nevím zda tomu rozumím správně – že přezouváte pneu jen do velikosti 17' větší kola tedy nepřezouváte vůbec nebo pro ně platí jen jiná cena? Děkuji

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

u této nabídky je akce platná pro všechny typy velikostí tak, jak je uvedeno v popisu.
 Děkuji

Jiří

Dobrý den, kolik se dává cca závaží na výměnu? Abych věděl celkivou cenu, děkuji.

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

závaží je cca 150,– Kč, ale samozřejmě záleží na stavu disků a pneumatik, dle toho se pak cena liší.

 Děkuji

Pavla Prochazkova

Dobry den, je mozne nechat kuryrem privez k vam nove pneu a dalsi den prijet s autem?

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

pro tuto informaci volejte tel. číslo 775 399 587, děkuji

Lucie Polová

Dobrý den. Ráda bych si koupila var. Č2 a k tomu bych měla dotaz. Zda by jste uměly poladit samovolne blikání blinkru… Na Citroën Xsara. Děkuji za odpověď

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

záleží, co je tam špatně. Vyloženě elekrikářskou práci ale neděláme.
 Děkuji

Vladimír

Dobrý den. Mám zájem o přezutí kol, varianta č. 2. Cena 399 Kč je stejná, v nezávislosti na rozměrech kol? Mám alu kola R.16, 205/55.
Chtěl bych se Vás taky zeptat, kolik by stála geometrie se vším všudy pro Škoda Superb 1.9 TDI 96 KW, 2003?

Děkuji)

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

Ano, zakoupíte voucher na přezutí a poté doplácíte pouze záváží. Co se týče geometrie, nabízíme tuto akci zde na slevomatu také a to za 499,– Kč.

 Děkuji

Petr

Dobrý den, měřič tlaku – šlo by o Opel Astra tourer, poslední model K. Díky

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

ano, umíme namontovat.
Děkuji

Iveta

Dobrý den , chci přihodit letní pneu na discích za zimní pneu na discích . Tedy jen kola za kola. Co mam tedy koupit ? Dekuji Iveta

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,
pokud máte celá kola, tak se jedná tzv. o přehození celých kol a je to varianta za 199,– Kč. Pokud máte pouze pneumatiky, které potřebujete přezout – pak se jedná o druhou variantu za 399,– Kč. Děkuji

Petr

Dobrý den, umíte namontovat na nové Pneu měřič tlaku a zaktivnit na autě, aby ho poznal palubní počítač?

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

ano, umíme. Na jaké vozidlo ?
 Děkuji

Martin

dobrý den,

jaký je rozdíl mezi montáží a bez montáže?

Pokud mám pouze pneumatiky a chci vyměnit pouze kola? jakou variantu mám zvolit?

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,

pokud máte celá kola, tak se jedná tzv. o přehození celých kol a je to varianta za 199,– Kč. Pokud máte pouze pneumatiky, které potřebujete přezout – pak se jedná o druhou variantu za 399,– Kč.
 Děkuji

Auto Moto Jandovský

Dobrý den,
pokud máte celá kola, tak se jedná tzv. o přehození celých kol a je to varianta za 199,– Kč. Pokud máte pouze pneumatiky, které potřebujete přezout – pak se jedná o druhou variantu za 399,– Kč. Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru