Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

FIT(NESS) RECEPTY – 600 zdravých receptů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tomáš Nevedel

Dobry den,
Posielal som vam cislo vouchru a zatial stale neprislo..
Dakujem za preverenie
Pekny den!

Fitrecepty.info

Dobrý den, aktuálně jsou všechny objednávky vyřízeny, tak snad jste kuchařku obdržel. Pokud ne, určitě napište a obratem Vám ji zašleme :) V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Lucka

Dobrý den, přimlouvám se taky za vydání tištěné knihy, ihned bych brala dvě…:))))) škoda…

Fitrecepty.info

Dobrý den,

děkujeme za milý komentář. Už jsme zahájali přípravy na tištěnou kuchařku a rádi bychom ji v příštím roce kolem března/dubna vydali, tak snad vše dobře půjde. Zaregistrujte se na našem webu k odběru newsletteru a případně se přidejte na naši Facebookovou stránku, kde budeme o všem informovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Zuzana

Dobrý den, ve středu 30.11.2016 jsem vám posílala platbu za kuchařku, ovšem zatím mi od vás nebyl doručen žádný voucher, ani kuchařka. Chtěla bych se proto zeptat, kdy mi bude voucher doručen a kam ho mám poté posílat, či zda mi rovnou přijde kuchařka na mail? Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, pokud Vám nedorazil voucher, obraťte se, prosím, na zákaznickou podporu na http://slevomat.cz/kontakt. Jakmile budete mít číslou voucheru, tak nám ho zašlete na info@fitrecepty.info a my Vám na základě něho zašleme kuchařku. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Michaela

Dobrý den, zakoupila jsem voucher na vaši knihu a odeslala objednávku s číslem voucheru. Kdy mi bude kniha doručena?

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařku už byste měla mít u sebe na e-mailu. Všechny objednávky jsou pro tuto chvíli vyřízeny. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařku už byste měla mít u sebe na e-mailu. Všechny objednávky jsou pro tuto chvíli vyřízeny. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Lenka

Dobrý večer,
Prosím o pomoc kuchařku byvh chtěla zaplatit pomocí kreditu , ale nejde mi to
 Díky

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

vaše kredity jsou z benefit plus a ty lze uplatnit pouze na kategorie: masáže, sauna a wellnes,s péče o zuby, zeštíhlující procedury, péče o zdraví, solná jeskyně. Na tuto nabídku to tedy opravdu nelze,

Děkuji a přeji vám hezký zbytek dne. Míša

Káťa Kaiserová

Dobrý den, žádný dotaz nemám. Ale chtěla bych určitě podpořit vaši úvahu o tom, zda půjdete do receptů formou knihy. Myslím si, že by to ocenilo dost lidí, já též. Děkuji :) Budu se těšit ;)

Fitrecepty.info

Dobrý den, děkujeme Vám za milý komentář, moc nás to potěšilo. Aktuálně zjišťujeme situaci na trhu s tištěnými knihami, abychom věděli, co vše to obnáší. Pokud vše vyjde, tak bychom kuchařku rádi vydali v příštím roce. Určitě o tom budeme včas informovat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Přeji hezký zbytek neděle. Za tým Fit recepty, Jana.

Monika Wittichová

Dobrý den, pokoušela jsem se vám že dvou e-mailů zaslat kód voucheru a ani jednou vám nemohl být e-mail doručen. Byl prý servrem odmítnut.Je to nějaká momentální chyba, mám to zkoušet dál? Děkuji Monika

Fitrecepty.info

Dobrý den, měli jsme problém s poskytovatelem e-mailového serveru. Měl výpadek. Už je to v pořádku. Napište nám, prosím, znovu. Moc se omlouvám a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Andrea Pilchová

Email se stále vrací jako nedoručený. Má s tím někdo taky problém??? !!!

Fitrecepty.info

Dobrý den, měli jsme problém s poskytovatelem e-mailového serveru. Měl výpadek. Už je to v pořádku. Napište nám, prosím, znovu. Moc se omlouvám a přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana Berková

Dobrý den, včera okolo jedné hodiny odpoledne jsem vám zasílala číslo voucheru a teď znovu nic mi nepřišlo.
Děkuji za vyřízení,
Jana Berková

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařku už byste měla mít u sebe na e-mailu. Všechny objednávky jsou pro tuto chvíli vyřízeny. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Petra

Dobrý den, nevím jestli Vám třeba můj mail nespadl také do spamu. Posílala jsem číslo voucheru už někdy kolem 2. odpoledne a teď ještě jednou a nic. Můžete se na to prosím podívat? Děkuji.

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařku už byste měla mít u sebe na e-mailu. Všechny objednávky jsou pro tuto chvíli vyřízeny. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

karel

dobry den poslal jsem vam cislo voucheru

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařku už máte u sebe na e-mailu. Všechny objednávky jsou pro tuto chvíli vyřízeny. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Anna

Dobrý den, taky se moc přimlouvám za tištěnou kuchařku – teď by to byl vhodný dárek k Vánocům.

Fitrecepty.info

Dobrý den, děkuji Vám za zájem o naši kuchařku v tištěné podobě. Moc nás to potěšilo. Aktuálně to zvažujeme a zjišťujeme informace o tom, co všechno by to obnášelo. Pokud se rozhodneme, že do toho půjdeme, budeme chtít tištěnou kuchařku vydat v příštím roce. Pokud byste měla další dotazy, určitě nás neváhejte kontaktovat. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Dobrý den,
ráda bych se zeptala kolik receptů neobsahuje mléčné výrobky (odhadem v procentech)?

Děkuji, Jana

Fitrecepty.info

Dobrý den, receptů, které neobsahují mléčné výrobky je cca 10–20%. V některých případech se dají nahradit. Pokud byste měla další dotazy, určitě nás neváhejte kontaktovat.
Za tým Fit recepty, Jana.

Michaela Bučilová

A uz jsem si vsimla že to mám na emailu.Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den,

děkuji Vám za informaci. Pokud byste měla další dotazy, určitě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Rádi pomůžeme.
Přeji hezký den.

Za tým Fit recepty, Jana.

Michaela Bučilová

Dobrý den včera jsem odesílala kod voucheru a recepty mi zatím nedošly.

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

jsme rádi, že je již vše v pořádku a můžete recepty hned vyzkoušet :-)

Hezký den. Míša

Hana Krupičková

Dobrý večer, včera večer jsem posílala číslo voucheru a dnes odpoledne znovu a stále žádná odpověď. Můžete se prosím podívat kde je chyba, zda jste maily obdrželi? Děkuji H.

Fitrecepty.info

Dobrý veečer, omlouvám se, recept nám zapadl do Spamu. Kuchařku už byste měla mít u sebe :) Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Věra Charužínová

nejde mi načíst info@fitrecepty.info na zaplacenou objednávku nemohu si proto objednat kuchařku

Fitrecepty.info

Dobrý den, jedná se o naši e-mailovou adresu. Napište nám své jméno, číslo voucheru a svou e-mailovou adresu, kam chcete e-mail zaslat a my Vám ji tam zašleme. E-maily od zákazníků nám chodí. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Naděžda Mastíková

Dobrý den, zahrnuje voucher i prémiový přístup do vaší android aplikace? Případně na jak dlouhou dobu – 1, 6 nebo 12 měsíců? Nebo si to budu muset zvlášť zaplatit ?
Děkuji za info.

Fitrecepty.info

Dobrý den, kuchařka předplatné nezahrnuje, jedná se o oddělené produkty. Napište nám na e-mail a domluvíme se. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Hanka K.

Dobrý den, do kolika zařízení si můžu kuchařku nahrát? Jde souběžně do pc i tabletu? Předem děkuji za odpověď. Hanka

Fitrecepty.info

Dobrý den,

určitě to jde. Kuchařku si můžete nahrát do více zařízení a také si ji například vytisknout. Přeji hezký zbytek nedělního večera. Za tým Fit recepty, Jana.

Martina Oralová

Dobrý den, pracujete i přes vikend ? Včera ráno jsem poslala mail s kodem voucheru a stále žádná odpověď. Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, recepty odesíláme v několikahodi­nových intervalech celý týden – i o víkendu. Aktuálně jsou všechny objednávky vyřízeny. Pokud Vám kuchařka nedorazila, tak nám, prosím, napište, ať to můžeme společně dát do pořádku. Přeji hezký víkend. Za tým Fit recepty, Jana.

Marie Šťastná

Dobrý den, dnes jsem zakoupila voucher a odeslala objednávku cca v 8.30. Mohu se jen zeptat zda mohu očekávat doručení ještě dnes? Moc děkuji za informaci(jde mi jen o dostupnost na emailu a hlídání spamu)

Fitrecepty.info

Dobrý den,

pokud už máte voucher u sebe a psala jste nám e-mail s objednávkou, kuchařku by měla být v tuto chvíli již u Vás. Všechny objednávky jsou vyřízeny. Pokud se jedná o zakoupení voucheru, kontaktujte, prosím, zákaznickou podporu Slevomatu. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Za tým Fit recepty, Jana.

Ivana Hučková

Je tato kuchařka vhodná i pro diabetiky? Prosím o co nejvíce informací.

Předem děkuji,

Ivana Hučková

Fitrecepty.info

Dobrý den,

kuchařka není koncipována přímo pro diabetiky, toto je třeba vzít na vědomí. Máme informace, že někteří z našich zákazníků diabetici jsou a kuchařku používají – alespoň nějaké recepty. U každého receptu je uveden počet kalorií, bílkovin, sacharidů a tuků, takže si můžete hlídat svou dietu a upravit počet surovin, které použijete tak, abyste dodržela příjem na daný pokrm. Pro diabetiky jsme ji nepřipravovali, ale dle mého názoru si u nás určitě naleznete spoustu receptů, které budete moct bez problémů dát v původním stavu, případně lehce upravit. Receptů je v tuto chvíli přes 600, takže výběr je veliký. Je ale třeba si hlídat příjmy u jednotlivých pokrmů. Pokud byste měla další dotazy, určitě napište. Rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Miloslav Mikulcik

Dobrý den,
jaké množství receptů je bezlepkových?
např. v procentech

 Děkuji

Fitrecepty.info

Dobrý den, bezlepkových receptů je dle mého odhadu cca 10%. Plánujeme se jim věnovat více a možná vydat i samostatnou kuchařku s bezlepkovými recepty. Přeji hezký zbytek víkendu. Za tým Fit recepty, Jana.

Naďa Dereníková

Dobrý deň,môžem si knihu objednať aj na Slovensko? ale ako zaplatiť keď mám Slovensku sporiteľňu, ďakujem ND

Fitrecepty.info

Dobrý den, my se zasláním na Slovensko vzhledem k povaze kuchařky nemáme problém. Platby probíhají přes Slevomat, takže tento dotaz, prosím, směřujte přímo na zákaznickou podporu Slevomatu. Přeji hezký den. Za Tým Fit recepty, Jana.

Kristýna

Dobrý den, objednala jsem si knihu a na mail poslala číslo voucheru. Kdy muzu očekávat jeho doručení?

Fitrecepty.info

Dobrý den, v tuto chvíli jsou všechny objednávky vyřízené. Pokud Vám kuchařka nedorazila, napište nám, prosím, na e-mail a vyřešíme to. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana.

Miroslava Krtičková

Dobrý den, zakoupila jsem voucher na vaši knihu (slevomat) a odeslala objednávku s číslem voucheru. Kdy mi bude kniha doručena?

fitrecepty.info

Dobrý večer, kuchařku byste měla mít již nyní u sebe :) V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Chtěla bych se zeptat, zda jsou v knize pouze originální recepty, tj. neopakují se recepty volně dostupné na webu/v aplikaci. Případně kolik % je nových?
Děkuji.

fitrecepty.info

Dobrý den, v knize je 250 prémiových receptů, které jsou přístupné pouze předplatitelům aplikace či majitelům této kuchařky. V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Radim

Jak už tady spousta lidí psalo, kdyby to bylo formou knihy koupil bych hned, ale takhle mě to přešlo , bohužel O(((. Taky snad později, tady bude v nabídce taky kniha, nebojte se do toho jít, nejde prodělat. Z vlastní zkusšenosti vím, že spousta lidí se na to dívá očima jako já o). Hodně štěstí u vytváření kinhy o)

fitrecepty.info

Dobrý den, moc děkujeme za milý komentář a podporu! Příští rok se budeme rozhodovat. Vidíme v poslední době rostoucí zájem o tištěnou knihu, což samozřejmě naše rozhodnutí ovlivňuje, takže do toho možná skutečně půjdeme. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme hezký den :) Za tým Fit recepty, Jana.

Jana

Dobrý den, všimla jsem si, že ve vaších receptech najdu i doplňky stravy jako protein atd. Nemám zájem si kupovat podobné produkty pro přípravu zdravých receptů. Proto mám dotaz, kolik % fit receptů z knihy obsahují například proteinový prášek ? Děkuji. Jana

fitrecepty.info

Dobrý den, proteinový prášek se v receptech používá pro zvýšení počtu bílkovin, ale nepoužíváme ho tak často. Pokud je v receptu použit protein, je možné ho vynechat. Místo něj stačí přidat trochu sladidla (med, stévie ap.). V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Klára

Dobry den, zajimalo by mě, kolik ma kniha stranek. Rada bych si ji vytiskla, ale nevim na kolik stranek to vychazi. Dekuji

fitrecepty.info

Dobrý den, stránek je celkem 700 :) Kniha je rozdělena na 5 částí – Snídaně, Svačiny, Obědy & Večeře, Zdravé mlsání a Nápoje, takže je i možnost si vytisknout jen některé části. V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi pomůžeme. Za tým Fit recepty, Jana.

Kateřina Pospišilová

Dobrý den,taky bych radši uvítala tištěnou formu.Vaše webové stránky sleduji pravidelně.Díky za recepty.

fitrecepty.info

Dobrý den, děkujeme Vám za milý komentář. Jsme rádi, že nás sledujete. Tištěnou kuchařku zvažujeme a rozhodnutí padne v příštím roce. Přeji hezký den. Za tým Fit recepty, Jana

Kateřina Džmuráňová

dobrý den, chci se zeptat zda nebude tato kniha i v tištěné formě? Děkuji Káťa

fitrecepty.info

Dobrý den, Káťo, o tištěné knize uvažujeme, ale prozatím na ní nepracujeme. Uvidíme v příštím roce. Sledujte, prosím, naše webové stránky či Facebook, kde budeme o všem informovat. V případě dalších dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi pomůžeme.

Děkuji za Váš zájem a přeji hezký den.
Za tým Fit recepty, Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru