Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Brýlové obruby Sunoptic v hodnotě 1000 Kč z Optiky Novotný

4,7 / 5 Optika Novotný Brno  (mapa) 128 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lili Pinkasová

Dobrý den,
Mám speciální skla na šilhání (prizmata) většinou v plastovém provedení, dioptrie 3. Mám vojenskou pojišťovnu. Pokud bych si u vás vybrala brýle a přišla s předpisem na brýle od lékaře, kolik bych i se slevou od pojišťovny i od vás dala za skla? Prosím o více cen s různymi úpravami :-)

Optika Novotný

Dobrý den,
na začátku bych se chtěla omluvit za pozdní odpověď na váš dotaz.

Sleva od pojišťovny by byla ve výši 1910,– (odečítá se od celkové ceny za brýlové obuby i čočky).

V netenčené verzi plast 1,5 ( plastová čočka se základním antireflexem a tvrzením) stojí 1140,–/ks, s úpravou STAYCLEAN (10 vrstev antifeflexu, tvrzení, hydrofóbní a oleofóbní úprava) stojí 1540,–/ks.
První stupeň tenčení 1,6 (plast. čočka se základním antireflexem a tvrzením) stojí 2440,–/ks, s úpravou STAYCLEAN (stejné jako u předchozí verze) stojí 2540,–/ks.
Druhý stupeň tenčení 1,67 (základní úprava) 2640,–/ks, s úpravou STAYCLEAN 2740,–/ks.
Třetí stupeň tenčení 1,74 (základní antireflex a tvrzení) 3340,–/ks, s úpravou STAYCLEAN 3540,–/ks.

S pozdravem Nováková

D. Navrátilová

Dobrý den, je možné uplatnit i na dětské brýle? Voucher se vztahuje pouze na značku Sunoptik?
Děkuji za odpověď.

Optika Novotný

Dobrý den,

ano, je možné uplatnit i na dětské brýle a voucher se vztahuje pouze na značku Sunoptic.

S pozdravem

Zdeňka

Dobrý den, pokud mi vybrané obruby nebudou v reálu vyhovovat, je možná výměna? Je možné voucher využít na předpis od oční lékařky ( sleva na obruby + čočky )? Děkuji za odpověď.

Optika Novotný

Dobrý den,
pokud u nás máte brýlové obruby odložené, ale nezaplacené je samozřejmě možná výměna.
Ano, voucher je možné využít i pokud máte předpis od oční lékařky.
S pozdravem

Blanka ...

Dobrý den,
je možné uplatnit na nákup jedněch brýlí více voucherů (např. brýle za 2.500,– po uplatnění tří voucherů budou za 600,–)? Díky za odpověď, Blanka.

Optika Novotný

Dobrý den,
ano, na nákup je možné uplatnit více voucherů.
S pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru