Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kompletní balíček pro odstranění vrásek

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kaci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zhruba na jak dlouho ošetření vydrží, za jak dlouho je nutno opakovat, děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, záleží na tom, v jakém stavu je Vaše pleť. Pokud máte pouze mimické vrásky a lehce povadlou pleť, jedno ošetření Vám vystačí na 1 až 3 roky (v závislosti na genetických předpokladech a péči zákazníka). Při velmi povadlé pleti a hlubokých vráskách doporučujeme alespoň 2 ošetření v rozestupu 4 až 6 týdnů. Věřím, že s tímto intenzivním ošetřením budete velmi spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu, Martina – PRO visage

Karolina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tato metoda vhodná i pro odstranění vrásek v okolí očí a dále, zda existuje nějaký věk, od kterého se takové ošetření doporučuje podstoupit, či zda na věku nezáleží. Děkuji, K.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Karolíno, toto ošetření je možné aplikovat i v okolí očí, redukuje jak vrásky, tak i povadlé kontury očního okolí. Toto ošetření není věkem omezeno, máme i velice mladé zákaznice (kolem 20 let), které ošetření absolvují z důvodu redukce jizviček po akné, ale i zralé ženy (kolem 70 let), které řeší hluboké vrásky a povadlou pleť. Nejvíce k nám však dochází ženy ve věku 30 až 60 let. Ošetření působí zároveň i jako prevence proti stárnutí, jelikož se podpoří novotvorba elastinu a kolagenu. Věřím, že s tímto velice intenzivním ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu, Martina – PRO visage

Katka

A ještě mě napadlo – je možné takto ošetřit i krk a dekolt? Příp. jaká by byla cena? Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Katko, v případě ošetření obličeje, krku a dekoltu doporučuji zakoupit 2 vouchery, ošetření pak bude trvat 2 hodiny. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Katka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je ošetření vhodné pro odstranění nebo alespoň zmírnění již viditelných vrásek a pokud ano, je pro optimální výsledek třeba ošetření opakovat? A jak často? Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Katko, ano, toto ošetření je vhodné i pro velmi hluboké vrásky. Zároveň však působí komplexně na celý obličej, kdy povadlé, unavené pleti navrací pružnost a mladistvý vzhled. Počet ošetření závisí na stavu ošetřované pleti, již po jednom ošetření jsou výsledky vynikající, při redukci velmi hlubokých vrásek však doporučuji alespoň 2 ošetření. Věřím, že s tímto ošetřením budete maximálně spokojena a těším se na Vaši návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Ester

Omlouvám se,u Vás chci něco jiného,jen se mi poletly dvě věci,ale když už jsem tady,je lepší udělat první vaše čistění a výpln a potom permanentní make up,nebo obráceně?Děkuji.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Ester, ideální je nejdříve podstoupit diamantovou mikrodermabrazi s aplikací kyseliny hyaluronové a mikrojehličkovou radiofrekvencí a až poté permanentní make-up. Věřím, že s tímto intenzivním ošetřením budete velmi spokojena a těším se na Vaši návštěvu, Martina – PRO visage

Ester Moricová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,když mám pm rtu už asi po šesté,ale před třčtvrtě rokem zhruba jsem byla,ale pani mě vubec neboslouchala,at jde o barvu i tvar,naštěstí mi tu pusu udělala menší,že to pujde opravit a barva hodně světlá,navíc červená,na což jsem jí několikrát upozornovala,že červenou ne.Nevím,jestli si mám u vás objednat to oživení,nebo klasický pm rtu,děkuji moc!

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, naše klinika permanentní make-up ani oživení nenabízí, je mi líto. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru