Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Ultralehká dámská bunda Alpine Pro se zateplením a vodoodpudivou úpravou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je možná bundu vratit a nebo vyměnit. Děkuji předem

K Sporting

Dobrý den Terezo,

v případě, že chcete bundu vrátit, zašlete jí do 14 dnů na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s kopií faktury, kam připište Váš požadavek na storno objednávky popř. výměnu velikosti.

Přeji Vám hezký den. Petra

Tereza Horáčková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je váha bundy a zda je možné ji nějak složit do menšího balíčku? Děkuji předem za odpověď.

K Sporting

Dobrý den Terko,

bunda váží okolo 0,5kg a dá se lehce složit do menšího balíčku :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana Rubesova

Pěkný den,
mohla bych poprosit o míry XL a XXL?
Mám 175 cm, v pase cca 90 cm a přes boky 105 cm a potřebuji se rozhodnout, kterou zvolit velikost. Oblečení AlpinePro nějaké mám, vždy mi velikost XL stačila, pakliže byly dostatečně dlouhé rukávy.
 Jana

K Sporting

Dobrý den Jano,

pokud Vám sedí velikost XL, doporučovala bych tuto velikost. Přeměřila jsem Vám bundu XL: pas 52 cm, boky 47 cm (spodní lem, který se dá natáhnout), délka zipu – 69 cm, rukáv od ram.švu – 69 cm, rukáv od podpaží – 56,5 cm.
Velikost XXL – pas 55 cm, boky 50 cm, délka – 71 cm, rukáv od ram.švu – 69 cm, rukáv od podpaží – 56 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Dobrý den, chci se zeptat u velikost S a M, jak jsou bundy dlouhé a jak jsou dlouhé rukávy, děkuji?

K Sporting

Dobrý den Jano,

zasílám rozměry:

délka: S – 65 cm, M – 65,5 cm, rukáv od ramenního švu – S – 66 cm, M – 66,5 cm, rukáv od podpaží – S – 54 cm, M – 55 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

jak vybrat velikost? Míry přesně dle tabulky odpovídají XXL a brát raději o jednu velikost větší tedy 3XL nebo je počítáno s nějakou rezervou u dané velikosti. Děkuji

K Sporting

Dobrý den Jano,

pro porovnání jsem Vám přeměřila velikost 3XL: pas – 58 cm, boky (spodní lem) – 48 cm, délka – 72 cm, rukáv od ramenního švu – 71 cm, rukáv od podpaží – 57 cm.

Přeji Vám hezký den.

Renata

Dobrý den, chci se zeptat, jak jsou bundy dlouhé a jaké jsou rozměry černé bundy ve velikosti 3XL (prsa, pas, boky) – v tabulce tento údaj nemáte uvedený. Jak se bunda udržuje – musí se čistit nebo lze vyprat v pračce? Děkuji Vám za odpověď.

K Sporting

Dobrý den Renato,

rozměry bundy ve velikosti 3XL jsou: pas – 58 cm, boky (spodní červený lem) – 48 cm, délka – 72 cm. Bunda lze prát v pračce na 30 stupňů.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru