Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Báječná kniha s rozšířenou realitou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

anonym

Knihu dostal darem syn k Vanocum a max.spokojenos­t.Mame i dinosaury.Knihy mohu jen doporucit.

E-shop

To mám radost, moc děkujeme :)

Pavlína Kopečná

Dobrý den, prosím když mám telefon Microsoft s klasickými windows, půjde mi to? Děkuji

E-shop

Dobrý den, Windows bohužel ne. Aplikace funguje na android nebo apple.

Verunka

Dobrý večer, je potřeba aby měl muj telefon gyroskop?

E-shop

Dobrý den, ne, není potřeba.

Jitka Beranová

Číslo objednávky je 7219824441.
Děkuji Beranová

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jitko,

moc mě to mrzí, ale vaše objednávka byla bohužel zrušena, protože k nám platba nedorazila včas. 9.12. jsme ji tedy zaslali zpět a měla byste ji vidět na svém účtu. Můžete tedy vytvořit novou objednávku :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Jitka Beranová

Dobrý den, 8.12. byla provedena platba, platební údaje jsou v pořáku.
Kniha Sluneční soustava dodnes nedorazila. Je ještě šance, že se ji podaří doručit
do vánoc?
Beranová

E-shop

Dobrý den, bohužel Vaše jméno nevidím v seznamu – napište mi prosím číslo objednávky. Jakmile objednávku vidím, hned posílám :) ještě když pošleme poštou v pondělí, tak by pošta měla doručení zvládnout.. pěkný den

Erika Jakerle

Dobrý den, knihu slnečná soustava máte i v slovenčine prosim? alebo je k dispozícii iba v čestine. Dakujem :)

E-shop

Dobrý den, ano, máme i slovenskou verzi. Napište prosím do objednávky (do adresy stačí ) SK VERZE. Za uvedené poštovné zasíláme na českou adresu. Pěkný den

ladislav nováček mudr

nemohu se dostat na platbu dobírkou
jestli lze Nováček Lad MUDr nemocnice podatelna Purkyn. nám. 4 67401 Třebíč
2× sluneční soustava..
platba na dobírku telefon 602835394 předem díky moc bych si přál

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave,

moc mě to mrzí, ale bohužel zatím u nás nelze zasílat zboží na dobírku.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Lukáš

Dobrý den, bude možné objednat ještě i knihu o dinosaurech? Dě­kuji

E-shop

Dobrý den, knihu o dinosaurech už nebudeme na Slevomatu nabízet. Můžete ji ale ještě zakoupit v knihkupectvích.

Katka Svandova

Dobry den, Dinosauri v slovencine nahodou este nemate? Ak ano, bolo by mozne objednat Slunecni soustavu a do poznamky napisat Dinosauri v slovencine? Je to v ramci CR.
Dakujem

E-shop

Dobrý den, ano, máme. Můžete objednat. Děkuji

Petra

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda budou v nabídce ještě knihy s dinosaury?

Děkuji.

E-shop

Dobrý den,
knihy s dinosaury už jsou vyprodané, už je zde nebudeme nabízet. Stále jsou k dostání v některých knihkupectvích.

Věra

Dobrý den, bylo by možné objednat obě knihy na jednou?

E-shop

Dobrý den, ano, můžete objednat obě knihy. Vyberete jednu variantu, pak se vrátíte odkazem „vybrat další nabídku“ a zvolíte druhou variantu. pěkný den

Petra S.

Dobrý den, kolik stránek knihy mají? Děkuji za odpověď.

E-shop

Dobrý den, 32 stran. V knize Dinosaurus fungují 4 strany s aplikací, v knize Sluneční soustava 11 stran.

Katka S

Dobry den, nasla som, ze ste knihy vydali aj v slovencine. Bolo by mozne ziskat ich tu cez Slevomat v slovencine? Vzala by som si obidve varianty.
Dakujem.

E-shop

Dobrý den, ano, můžete si objednat slovenskou verzi. Napište prosím do poznámky. Adresa doručení by měla být v ČR – poštovné 39 Kč platí pro dopravu po ČR. Děkuji, pěkný den.

Lucie

Dobrý den,
dá se aplikace použít i na notebooku?
Děkuji za odpověď.

E-shop

Dobrý den, bohužel ne. Rozšířená realita se zobrazí pomocí fotoaparátu, který je v tabletu nebo mobilu.

Hana K.

Celá kniha i aplikace jsou jenom v angličtině?

E-shop

Dobrý den, knihy a aplikace jsou v češtině.
http://www.mapcards.net/cz/ar-books/knihy

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru