Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Větru a voděodolné termo rukavice

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Ondřej Franek

Dobrý den, zboží jsem zakoupil v prosinci a rukavice se teď začaly párat. Jak mohu zboží reklamovat?

Módní šperky

Dobrý den, ano prosím obratte se přímo na e-mail info@modnisaty.com

Miluše Huňková

Dobrý den, uvedené rukavice jsem vrátila začátkem ledna na uvedenou adresu a
zatím jsem nedostala ani zprávu ani peníze.

Módní šperky

Dobrý den, zkontrolujte si prosím pořádně svůj bankovní účet. Slevomat nám potvrdil storno 11.1.

Zdenda Kocúr

Dobrý den,
v popisu uvádíte vodě odolné termo rukavice vhodné nejen ke sportu… Na dotazy lidí již obchod odpovídá, že se jedná pouze o modní doplněk. V dotazech se dočtem,že se stačí opřít o mokré zábradlí a jsou durch… Prosím o upřesnění vodě odolnosti a termofunkce. Když píšete, že vás v zimě nezahřejí. V létě je nosit asi nebudem… Děkuji za reakci

Módní šperky

Dobrý den, rukavice nejsou určeny například na lyžování, ale jsou vhodné na chůzi či na kolo, apod.

Sabina

Dobrý den, hodí se rukavice na zimu? Jako na sníh a tak?

Módní šperky

Dobrý den, na to rukavice nejsou vhodné. Spíše na kolo, či běžné nošení, nikoliv na koulování apod.

Sandra Gujdanova

Dobrý den,

zakoupila jsem u vás tyto rukavice jako vánoční dárek.
Bohužel až při nasazení jsme zjistili že se ve švu párají.
Reklamaci mám řešit přez vás nebo přímo s výrobcem?

Děkuji za odpověd

Gujdanová

Módní šperky

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na e-mail info@modnisaty.com pro řešení reklamace

Roman Spěváček

dobrý den,objednal jsem si u Vás rukavice,přislíbeno že přijdou do Vánoc a nic,přijdou alespoň v zimním období?

Módní šperky

Dobrý den, jedinou objednávku na R. Spěváček máme 2.12., kterou jsme exepedovali 5.12. a balíček jste si převzal 9.12. pod podacím číslem:
RR9335191495B

Monika Hrdinová

No, odpovědi na termín dodání se vyhýbáte. Pokud je to tak, že to do Vánoc již nemůžete zaručit, mohli byste to napsat narovinu.

Módní šperky

Dobrý den, zboží máme skladem a posíláme jej ten samý den nebo den následující, ale nemůžu Vám zaručit poštu, když plánují stávky

Monika Hrdinová

Děkuji za reakci. Takže by to mělo být doručeno do 23.12.? Je lepší (rychlejší), když zvolím dodání Českou poštou nebo na Zásilkovnu?

Módní šperky

Rychlejší je zásilkovna

Monika

Dobrý den, když dnes (16.12.) zboží koupím, dodáte mi ho do 23.12.? Píšete, že dodání do Vánoc garantujete při připsání částky na Váš účet do 18.12. Ale když jsem si dělala objednávku, objevila informace, že dodání bude 4.1.2017. Děkuji za rychlou odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, posíláme ihned zboží

Vojtěch Valerián

Dobrý den,
Jsou tyhle rukavice vhodné pro práci?

Módní šperky

Dobrý den, rukavice jsou spíše na volnorekreační aktivity

Jakub

tyhle rukavice koupíte na ALIEXPRESU ZA PÁR KORUN :DD

Módní šperky

Dobrý den, ne vždy se jedná o stejné zboží. Pokud chcete čekat měsíc až dva tak určitě si to z tama o 20 kč levněji zakupte a nebudete mít záruku co dostanete ani záruku na zboží

Šárka Buchvaldkova

Dobrý den, na slevomatu píšete, ze při platbě do 18.12.16 za větru a vodeodolne termo rukavice garantujete dodání do Vánoc. Zaplatila jsem ihned (predevcirem, platbu uz mate) a dodání je 28.12.16?Chci to jako darek pod stromeček, prosim o dodání do Vánoc, jak uvádíte. Pak uz jsem 10 dni na horách a ani zásilku nemohu vyzvednout. Dekuji, Buchvaldková

Módní šperky

Dobrý den, všechno zboží budeme doručovat do Vánoc, nebojte se, platí garance

Jiri Hlavon

Rukavice jsou hezké, ale v zimě nepoužitelné – ani nehřejí, ani nebrání větru :-( Lepší jsou tenké fleecové rukavice, toto jsou vyhozené peníze…

Módní šperky

Dobrý den, rukavice jsou spíše sportovní, určitě nehřejí jako palčáky či typické zimní rukavice.

Martin Roman

Dobrý den
Mam rukavice zhruba měsíc a praskly ve svu na prstu. Da se to reklamovat?

Módní šperky

Dobrý den, samozřejmě máte možnost reklamace do 24 měsíců. Ozvěte se nám přímo na e-mail info@modnisaty.com

Vladimír

Dobrý den, nevím jak moc jsou rukavice větruodolné, ale voděodolné nejsou ani náhodou. Opřete se o mokré zábradlí a máte mokré ruce. Takto jsem si to opravdu nepředstavoval.

Módní šperky

Dobrý den, mrzí nás, že s rukavicemi nejste spokojený. Máte samozřejmě možnost zboží vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů.

Víťa

Dobrý den, mám obvod dlaně 21cm, ale prsty délky 7,5. přizpůsobí se mi třeba rukavice velikosti L?
 Děkuji

Módní šperky

Dobrý den,

rukavice jsou poměrně natahovací, tedy by měly být dobré

Olinka Zhor

Dobry den, jsou tyto rukavice vhodne i na lyže na hory? dekuji

Módní šperky

Dobrý den, rukavice až tak moc nehřejí

Šárka Kučerová

Dobrý den zaplatila jsem nevim jestli mi přijde číslo voucheru a kam vam ho mam nahlásit než pošlete děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko,

v tomto případě vám dorazí již rovnou zboží :-)

Hezký den. Míša

Jan

Dobrý den, v případě vrácení zboží v zákonné lhůtě platí poštovné odesílatel, nebo zákazník? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

v případě vrácení v zákonné lhůtě platí poštovné zákazník. Pouze v případě reklamace platí odesílatel.

Hezký den. Míša

Jana

Dobry den, prosim Vas, ktery prst se ma merit? Ukazovak?
dekuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, jedná o prostředníček

An

100 kc s postovnym zdarma na Ebay.

Módní šperky

Dobrý den, již jsme odpovídal na podobný vzkaz. Zboží odebíráme přímo od oficiálního výrobce, nikoliv od překupníků, kteří přejímají fotografie. Prosím zároven o přeposlání odkazu na e-mail info@modnisaty.com, protože ani za takovou cenu nedokážeme rukavice pořídit. Možná jste nám našla nového dodavatele

Mako

Je to jenom obycejne preprodavani zbozi z ciny. Na Aliexpresu je koupite za 150 kc s postovnym zdarma…

Slevomat.cz

Dobrý den, Mako,

přes spuštěním akce vždy kontrolujeme kvalitu výrobků, aby se právě tyto věci nestávaly. Dále u nás máte také možnost vrácení zboží v zákonné lhůtě a případně reklamaci, pokud by se se zbožím něco stalo :-)

Hezký den. Míša

Jana S.

Je mozne rukavice vyměnit za menší, když by byli velké a do jaké doby to musím udělat od koupě? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, do 14 dnů zboží měníme bezplatně, po 14 dnech musí zákazník hradit poštovné

Jana

Dobrý den,
jsou rukavice vhodné na turistiku v zimě na horách ? Když píšete, ze jsou voděodolné a větruzdorné? Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den,

na turistiku určitě jsou vhodné, ale určitě ne do úplné zimy – nejsou to zimní rukavice

Jiřina Zmrzlá

Dobrý den, jak se rukavice udržují? Dají se prát v pračce? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den,

do pračky se dají dát na 30C

Marie Dvořáková

Dobrý den,
jsou rukavice vhodné pro účely fotografování? Dá se s nimi ovládat fotoaparát? Do jak velkého mrazu jsou vhodné?
Děkuji.
Marie Dvořáková

Módní šperky

Dobrý den, jsou na dotykové přístroje, tedy fotit by se dalo dát. Rukavice nejsou palčáky, tedy Vás neochrání proti velkému mrazu

Lukáš Novotný

Pisete ze jsou trochu natahovaci. Navleknu je kdyz mam dlan 26.5cm?

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nevíme jestli to není už na rukavice příliš. Jedině rukavice odzkoušet a případně vrátit

David David

Dobrý den, proč je tak dlouhá doba dodání ?

Módní šperky

Dobrý den, snažíme se odesílat zboží dříve, datum je jako pojistka, abychom případně upozornili zákazníka že to nemusí být okamžitě expedováno

Klára

Dobrý den, zajímalo by mě, zboží mám koupené, zaplacené a chci dodat do zásilkovny, kdy tedy poštovné uhradím? děkuji

Módní šperky

DObrý den, musela jste hradit již poštovné při nákupu, jinak nákup nelze provést. Poštovné bylo automaticky přidáno k ceně produktu a Vy jste to musela uhradit

Tereza

Dobry den. Je mozne na jednu Zasilkovnu poslat vice rukavic? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

samozřejmě, stačí si vložit více kusů do košíku a je to :-)

Hezký den. Míša

Roman K.

Může levá rukavice ovládat dotykové zařízení?

Módní šperky

Dobrý den, ano lze (3 prsty jsou k tomu přizpůsobené na každé rukavici – palec, ukazováček, prsteníček)

Rozarka

Je možný osobni odběr?

Módní šperky

Dobrý den, bohužel nemáme to nastavené v akci a nelze koupit produkt bez zakoupení poštovného

Jana

Dobrý den, změřila jsem dceři dlaň i prst a nevychází mi to na jednu velikost. Dlaň je 19 cm a délka prstu je 9,5 cm. Jakou velikost rukavic mi doporučíte? Dceři bude 15 let a mám obavu, že větší velikost bude na ni příliš široká…
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den Jana

Módní šperky

Dobrý den, jestli má dcera drobnější ruku, doporučujeme velikost M, rukavice jsou případně poměrně natahovací

Hedvika Žižková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jsou rukavice vhodné pro vodáky. Je material rukavic podobný neoprenu?

Módní šperky

Dobrý den, rukavice jsou určeny na běžné nošení, nikoliv na práci či provozování sportů

Aisha Ley

Dobey den chci se zepta zda jsou rukavice vhodne při praci s vodou.

Módní šperky

Dobrý den, rukavice jsou určeny spíše jako modní doplněk, nikoliv jako pracovní pomůcka.

Martin

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,když mám prst dlouhý 8až8,5cm a dlaň mám 21cm.
Jakou velikost bych si měl zvolit.Děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, doporučil bych nejspíše velikost L

Vece

Dobrý den, jak se měří délka prstu a jakého prstu? :-)

Módní šperky

Dobrý den,

měří se délka prostředníčku. Délku prstu změříte klasicky přiložením metru k začátku až po konec prstu.

Veronika

Dobrý den, kde se rukavice vyrábí a kolik let a jaký je to materiál? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, výrobce sídlí jako téměř všichni producenti textilu v Číně. Firma se zabývá výrobou rukavic již několik let

Hana Kubesová

Dobrý den,kdyby neseděla velikost ,dají se vyměnit za menší nebo větší ?

Módní šperky

Dobrý den, ano běžně měníme velikost zákazníkům

Jiřina Honzigová

Vypadají moc hezky, ale ta veliost ! Od M ka bych tedy facku nedržela, je to snad pro obra Dobra 117–19 cm .Škoda,že není S. Ale rozměr šířka dlaně je moc velký :-) Není to náhodou obvod ?Děkuji za odpověď.

Módní šperky

Dobrý den, ano jedná se o obvod celé dlaně

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru