Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Bachovy květové esence pro životní pohodu

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Markéta

Dobrý den,
jak se prosím užívají?
A můžou se používat dvě najednou?
Děkuji.

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den kapky se užívají 4×den/4 kapky info na www.bicomterapie.cz

Michaela

Dobrý den, lze užívat esenci na hubnutí zaroven se spalovacem tuků? Dekuji za odpoved

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den, ano doporučujeme to

Světluška

Dobrý den! Mám zkušenost s Bachovými esencemi, třeba teď dochází nám Rescue Remedy od A.Nelson. Vy mícháte esence z hotových základů nebo připravujete „přímo od základu“?
Děláte esense i bez alkoholu- pro děti?
A jestli poradíte nějaké „univerzílní“ kapky třeba pro období porodu a pak pro období kojení, také ukončení kojení.
Děkuji za rychlou odpověď.

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den veškeré info najdete na www.bicomterapie.cz nebo nás kontaktujte na tel 777307555

Ludmila Matějíčková

Dobrý den,
mohli by jste mi namíchat esenci z bylin, které bych si vybrala sama? Případně s vaší pomocí? Měla jsem už stres, vyčerpání, teď užívám nespavost, ale měla jsem pocit, že by se to dalo lépe spojit výběrem přímo z esencí. Jinak mám s Bachovými esencemi velmi dobré zkušenosti a ráda bych pokračovala dál.
Děkuji za odpověď . Lída

Life Style & Bicomterapie

Dobrý den, ano není problém namíchat dle vašeho požadavku, kontaktujte nás na tel 777307555

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru