Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Na víkend za krásami Budapešti včetně noclehu ve 3* hotelu se snídaní

4,2 / 5 CK Vega Tour Budapešť - Maďarsko (mapa) 81 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Monika

Dobrý den kolik stojí návštěva lázní – jsou tam dvě ceny – kabina a šatna – platí se obě ceny, nebo jen si vyberu jednu variantu…?
Ještě jak to je, když by jela jedna osoba, to bude spát na pokoji s někým cizím? Děkuji Monika

CK Vega Tour

Dobrý den,
můžete si vybrat buď kabinu nebo šatnu. V případě, že by jela jedna osoba, tak je tam nutný příplatek 300 Kč za neobsazené lůžko.
S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Dana

Dobry den, dekuji. Email je dana092@seznam.cz

CK Vega Tour

Dobrý den,
máte to mailu. :-)

Hezký den,
Jana, Vega Tour

Dana

Ano, to že je to hlavní nádraží je poměrně jasné… ale parkoviště u hl.nádraží směr brno, ulice wilsonova? To je prosím kde?

CK Vega Tour

Dobrý den Dano,
napište mi prosím váš e-mail. Mohu Vám poslat mapu s označením místa nástupu..
S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Jana

Dobrý večer, co si mohu představit pod „hotelem v centru“? Budapešť milujeme, rádi bychom si jí prošli sami bez průvodce, tak ať víme, kde máme základnu :)
Díky za odpověď

CK Vega Tour

Dobrý den Jano,
jméno hotelu budeme vědět cca týden před zájezdem. Také ho po objednání dostanete v odjezdových pokynech.

Hezký den,
Jana, Vega Tour

iva

Dobrý den,chci se zeptat zda se da uz rezervovaný zájezd přehlásit na jiné osoby,dekuji

CK Vega Tour

Dobrý den,

není to problém.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Lucie

Dobrý den, máte prosím ještě 4 volná místa na 8. a 9.10.? Děkuji moc, L.

CK Vega Tour

Dobrý den Lucie,

volná místečka ještě máme, můžete objednávat.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Jitka Poláchová

Chtěla bych se zeptat, návrat v pozdních večerních hodinách, tím je myšlena jaká hodina ? cca. Díky za odpověď. Jitka P.

CK Vega Tour

Dobrý den Jitko,

příjezd do Prahy bude kolem půlnoci.

S pozdravem,

Jana, Vega Tour

Dana

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, odkud přesně je odjezd z Prahy? Z Prahy nejsem a tak bych ráda nějaký popis, jak místo najdu. Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den,

z Prahy se odjíždí z Hlavního nádraží.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Péťánek Nováků

Jsem Péťánek s dlouhým „é“, milá Míšo. :-D
A přesně jak píšete, dnes odjíždím opět…tentokrát přes Slevomat Amsterodam… :-)
Jezdil jsem s Vega Tour a Hello Tour, obě profi profi cestovky mohu lidem doporučit.
Úspěšný den…

Slevomat.cz

Moc se omlouvám Péťánku, vůbec jsem si dlouhého é nevšimla :-) Tak užívejte Amsterdam, určitě to je krásné město.

Hezký víkend :-) Míša

Péťánek Nováků

Právě jsem se vrátil z tohoto zájezdu a jsem velmi spokojen.
Pan průvodce Alojz Papp je velký profesionál a jednoznačně zájezd doporučuji.
Sám jsem nejel naposledy. Děkuji…

Slevomat.cz

Dobrý den, Peťánku.

děkujeme vám za zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že se vám zájezd líbil. Můžete jet do jiného města a prozkoumat další okolní státy :-)

Hezký den. Míša

Beáta

Dobrý den, kolik stojí celkem výlet s ubytováním i cestou do Budapešti? Je termín od 15.10. –16.10. volný?Děkuji

CK Vega Tour

Dobrý den,
děkuji za Váš dotaz. Cena je 1690,– Kč. Volná místa ještě máme, můžete objednávat.

S pozdravem,
CK Vega Tour

Surovcová L.

Dobrý den,
v kolik hodin se plánuje příjezd do Brna? Děkuji L.

CK Vega Tour

Dobrý den,
děkuji za dotaz. Příjezd do Brna bude kolem 21.-22.hodiny.
S pozdravem,
CK Vega Tour

pampeliska

Dobrý den,

musíme chodit s průvodcem po městě? Do hotelu na noc nás odvezete autobusem? Kolik hodin můžeme strávit v těch lázních? Dekuji.

CK Vega Tour

Dobrý den Pampeliško,

děkuji za Váš dotaz. Není povinné chodit s průvodcem po Budapešti. Do hotelu Vás dovezeme autobusem. V lázních můžete být cca 4 hodiny.

S pozdravem,
Jana, Vega Tour

Jarmila Šmerdová

Dobrý den,
mám zájem o zájezd do Budapešti 8.-9.10.2016 pro dvě osoby. Platební údaje mi byly už zaslány, chtěla jsem se zeptat, zda jsou volná místa než budu zasílat platbu. Děkuji Šmerdová

CK Vega Tour

Dobrý den, ano místa máme stále volná. Budeme se těšit na Vaší objednávku. Vega Tour

Péťánek Nováků

Dobrý den,
návrat v pozdních večerních hodinách znamená cca o půlnoci?
 Díky

CK Vega Tour

Dobrý den, ano návrat je plánován okolo půlnoci. Bude záviset na dopravní situaci. S pozdravem Vega Tour

Markéta

Dobrý den, co znamená příplatek 300 Kč za neobsazené lůžko? Je tím myšleno například neobsazené lůžko v třílůžkovém pokoji? Děkuji M.

CK Vega Tour

Dobrý den, ne, tak to není. Pokud budete mít zájem o třílůžkový pokoj, je na vyžádání u nás a budete platit cenu na osobu jako u dvoulůžkového pokoje. S pozdravem Honza Vega Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru