Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské boty do nepohody – voděodolná outdoorová obuv Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tomáš

Dobrý den,
objednal jsem již jedny boty z Vaší nabídky, chtěl bych ještě tyto z této nabídky, je možné k tomu připojit tuto objednávku za jedno dopravné? Volil jsem zásilkovnu. Děkuji.

K Sporting

Dobrý den Tomáši,

určitě Vám spojíme objednávky, jen prosím o vytvoření té druhé objednávky s osobním odběrem a poté o sdělení čísel Vaších objednávek na náš email: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

Míra

Máte je číslo 45??Já si snad boty nekoupim č.46

K Sporting

Dobrý den Míro,

bohužel největší velikost máme pouze 45.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jan Ochotnický

Dobrý den , boty co jsem poslal ve 14cti denní lhůtě bohužel po poradě v prodejně Alpine Pro na jejich reklamační odělení tak toto odělení až donedávna nekomunikovalo a pak mi

Michal Šlehofer

Vedoucí reklamačního odd.



ALPINE PRO, a.s.
Přípotoční 10B, 101 00 Praha 10
napsal že mi ty boty poslali ale já nic nedostal ,ano nějaká společnost mě telefonovala ale nebyla to ta společnost kam sem ty boty poslal a proto jsem na toto nereagoval,oni že neva že to vrátí ,takže nemám boty ani peníze ani 14cti denní šanci ale oni tak tlačili že bych je stejně nemohl nosit . Tak jsem tomu p.Michal Šlehofer

Vedoucí reklamačního odd.



ALPINE PRO, a.s.
Přípotoční 10B, 101 00 Praha 10 napsal ať ty boty pošle k Vám snad je ještě má ? Díky za pomoc . Boty jsou to pěkné ale bohužel mě tlačí . S přáním pěkného dne Jan Ochotnický .

K Sporting

Dobrý den Jane,

děkujeme za info, celá tato situace se určitě v pořádku vyřeší a my budeme na balíček čekat, ihned po jeho doručení Vás budeme kontaktovat. :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Anežka Kyselá

Dobrý den, boty chci koupit jako vánoční dárek. Je možné boty vrátit nebo vyměnit velikost až po Vánocích? Děkuji za informaci.

K Sporting

Dobrý den Anežko,

v případě, že se bude jednat o výměnu, boty Vám vyměníme až po Vánocích, bohužel pokud se jedná o vrácení peněz, tato možnost po Vánocích nelze, musela byste si vybrat jiné zboží z našich nabídek, za které bychom Vám boty vyměnili.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jan Ochotnický

Dobrý den , omylem jsem poslal boty na adresu , Přípotoční 10B
101 00 Praha 10 , zašlete tedy tyto na adresu K Sporting s. r. o., U Zastávky 2905, 440 01 Louny . Popř. výdaje na poštovné uhradím !

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

bohužel se jedná o jiný obchod pravděpodobně. Je tedy nutné si to od nich vyžádat zpět a poté zaslat na správnou adresu.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Jan Ochotnický

Dobrý den ,boty mi nesedli ,zaslal jsem je tedy nepoškozené do 14 dnů od doručení na reklamační oddělení Přípotoční 10 B ,10100 Praha 10 což mi poradili na Jánské ulici v Brně v Alpine Pro . Doručeny byli ale nikdo mě nekontaktoval . tak nemám ani boty ani peníze na nové !

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

toto zboží vám doručuje obchod K-sporting a reklamace či vrácení v zákonné lhůtě je nutné zaslat na adresu uvedenou v nabídce: K Sporting s. r. o., U Zastávky 2905, 440 01 Louny. Nyní bude tedy nutné si zboží vyžádat zpět.

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Dávid

Dobrý deň,

máte tieto topánky aj vo veľkosti č. 45?

A môžu sa využívať aj ako zimná obuv, či sú len vhodné na turistiku?

Vopred Vám ďakujem za odpoveď

K Sporting

Dobrý den Dávide,

ano, tyto boty v barvě černé máme ve velikosti 45. Jedná se o zimní obuv, která je vhodná i do sněhu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Ren

Dobry den,prosim o info jestli se jedná o zimní boty i do sněhu. Dekuji

K Sporting

Dobrý den Ren,

ano jedná se o zimní obuv, která je vhodná také do sněhu.

Přeji Vám hezký den. Petra

Petr Dvořáček

Dobrý den. Lze u těchto bot vyjmout vložku? Mám ortopedické vložky, proto je to pro mne zásadní. Děkuji

K Sporting

Dobrý den Petře,

ano u těchto bot lze vyjmout vložku.

Přeji Vám hezký den. Petra

Ladislav

Máte tyhle boty i ve velikosti č.46

K Sporting

Dobrý den Ladislave,

tyto boty ve velikosti 46 bohužel nemáme skladem, ani je v nejbližší době nebudeme naskladňovat.

Přeji Vám hezký den. Petra

Petra A.

Dobrý den, jsou boty nějak zateplené? Děkuji.

K Sporting

Dobrý den Petro,

boty nejsou uvnitř nijak zateplené.

Přeji Vám hezký den. Petra

Michal

Jak lze řešit případné nesednutí obuvi – tj. malá číslo. Díky.

K Sporting

Dobrý den Michale,

pokud Vám boty nesedí, zašlete je nepoškozené do 14 dnů od doručení na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s kopií faktury, kam připište Váš požadavek na vrácení peněz či výměnu zboží.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru