Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Rodinné pobytové balíčky pro dva v malebné krajině KRNAPu na 3 – 7 dnů

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Skicentrum Harrachov (mapa) 93 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karlos

Pro Mirundu…nemejte vubec zadne obavy, co je pres slevomat…je 100%. Jinak hotel nadherny, strava taky, na recepci mila slecna.....je pravda, ze jsem tam byl zjara, ale nemůžu si stezovat…

Petra

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj pro čtyřčlennou rodinu (2dosp.,2děti 9,12) v termínu od 16.-20.11.16.
Děkuji.

Bára

Dobrý den,
bylo by možné voucher prodloužit a využít ho mezi vánočními svátky 28.12. až 30.12. 16 ? Byli bychom dva dospělí a dvě děti 13 a 9 let. Děkuji

jana Rulcova

Mate volný pobyt pro 3 osoby je možna i přistýlka od 18.11 do 20.11

Simona

Dobrý den.Mate ještě volný nějaký listopadový víkendový termín (pá,so,ne) pro 2 osoby??Pokud ne,kdy máte další nejbližší možný?předem děkuji za informace.

Mirunda

Dobrý den jen,aby to nebyl zas podvod,jako všechny pobyty z krkonoš a hlavně harrachov.Už jsem takhle přišla o peníze nedávno…

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirundo,

jedná se o hotel, s kterým spolupracujeme již dlouho. Můžete si taé přečíst hodnocení od předchozích zákazníků. Podvodu se tedy určitě nemusíte bát.

Mějte krásný den. Míša

Monika

Dobrý den cena pobytu na tento víkend včetně dvou deti 2×doslely +2deti (5a7let)a Prosím je možnost neomezeného vstupu do bazénu a wellness. Děkuji Hrabětová

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
cena je 1× zakoupený voucher na slevovém portálu, 1× dítě má pobyt zdarma, za druhé se doplácí na místě 350,–/noc včetně služeb z balíčku a polopenze.
V případě zájmu o rezervaci, nás kontaktujte na tel čísle: 481 528 156 nebo hotel.skicentrum@seznam.cz

Alena Dvořáková

Dobrý den,
psala jsem mail, ale nikdo mi zatím neodpověděl. Máte prosím ještě volno někdy v termínu 25.-30.10. na 4 noci pro dva dospělé a dvě děti (6,7 let)?
Předem děkuji za odpověď.
A. Dvořáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno.

volný termín by se pravděpodobně ještě našel. Stačí se obrátit přímo na email hotel.skicentrum@seznam.cz.

Hezký den. Míša

Iveta Nečasová

Dobrý den, máte volný pokoj pro dvě osoby v termínu 2.10. – 4.10.2016 ( příp. 3.10. – 5.10.2016 ) Děkuji

Martin Zahálka

Dobry den,

Dobrý den, ráda bych se zeptal, jestli máte volný termín pro dva dospělé 30.9. – 2.10.

 Děkuji

Hotel Skicentrum

Dobrý den,

je mi líto,ale Vámi uvedený termín, máme již plně obsazený.

Šárka Behrová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat když pojedeme dva dospělí a 7 léta dcera kolik je konecna cena a jestli máte volno 15 a 16 října nebo víkend poté děkuji

Jitka Křivská

Dobrý den,
máte volný termín ubytování pro dva dospělé a dítě ( 5 let ) v období 28.10. – 30.10.2016?

Děkuji
Veselá Jitka

Hotel Skicentrum

Dobrý den,
termín: 28.-30.10.2016 je zatím volný, rezervace na tel. čísle: 481 528 156 nebo mail: hotel.skicentrum@seznam.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru