Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zpátky ke kořenům – přírodní kartáček Siwak pro zdravé zuby

4,5 / 5 Siwak 596 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Julie

Dobrý den, píšete „studie uvádějí…“, „mezinárodní studie se shodují…“. Které studie? Jaké blahodárné účinky kartáčku byly prokázány a kým?
Při otázce na konkrétní obsah látek, jenž tu položila paní Andrea, jste sem hodili odkaz na americký článek, kde je složení popsané v hatmatilce pro chemiky (ale samozřejmě tam svou odpověď najít mohla, pokud tedy ví, co je to β-sitosterol-3-O-β-D-glucopyransoside atd., že…).
Nenechala jsem se ovšem odradit a článek jsem zběžně proletěla. Velice mě zaujalo testování plodnosti u myší, tak se podělím s ostatními: „Exposure of male mice to miswak resulted in a 72% reduction in pregnancies in untreated females impregnated by test males.“ No… tak mám pocit, že bych ten předražený kořen příteli nedala žvýkat ani zadarmo…

Siwak

A podle jiných výzkumů zubní pasty obsahují rakovinotvorné látky. Tak si vyberte.

Jirka

Dobrý den, chtěl bych si osobně vyzvednout v Plzni,ale když si to chci objednat přes Slevomat tak mi nabídne jen poslání poštou jak to tedy udělat? Děkuji.

Siwak

Děkujeme za Váš zájem, toto zboží objednané přes Slevomat osobně vyzvednout nelze.

Kamilka Falgová

Dobrý den,
je nějaký rozdíl bělejších zubů např. v procentech o kolik jsou zuby bělejší s používáním tohoto přírodního kartáčku než s používáním normálního??

Siwak

V procentech Vám to nejsme schopni říci. Každý jsme originál a na každého to funguje jinak podle genetiky. Ale mezinárodní studie se shodují, že to efekt má. Máte důvod vyzkoušet a změřit ta procenta. :-)

Katka Kaláčová

Dobrý den, můžou kartáček používat i děti? Věk 6 let. Děkuji.

Siwak

Určitě mohou. :-)

Eliška

Dobrý den,
je kartáček vhodný i pro malé děti (cca roční dítě)?

Siwak

Bylo nám doporučeno uvádět pro děti od 6 let, tak tak činíme. Ale máme osobní zkušenost s tím, že naše známá dávala kartáček žvýkat děcku, když mu rostly zoubky a děcko i ona byla moc spokojená. :-) Pokud to budete zkoušet, dejte nám vědět.

Aneta

Dobrý den,

bylo by možné uvést některé z pomocných látek, které kořen uvolňuje konkrétně? Jaké množství fluoridů cca? Baktericidní látky? Na stránkách jsem tento údaj nenašla. Děkuji

Siwak

Vedecká studie v češtině zatím neexistuje. Zde máte odkaz na Americkou národní knihovnu medicíny a zdraví a věříme, že v ní najdete odpovědi, které hledáte. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3249923/

Klára

Dobrý den, kartáček se mi skvěle osvědčil, za mě mnohem lepší než „plastová klasika“, byla jsem vážně nadšená, ale… nevím, co jsem udělala špatně, ale po zhruba dvou týdnech mi zplesnivěl.

Siwak

To může způsobit několik faktorů.
Doporučuje se neskladovat kartáček v koupelně a u toalety a také ne na přímém slunečním světle.
Pokud ho vkládáte do obalu zpět příliš mokrý nebo pokud při jeho používání máte špinavé ruce.
Také je potřeba kartáček pravidelně odřezávat. Opláchnout a nechat oschnout.
Po prvním nezdaru na to přijdete. Pokud se Vám kartáček osvědčil, máte důvod to zkusit znovu. :-)

Tereza

Dobry vecer. Mohu se zeptat ma trvanlivost? Jak dlouho mi vydrzi nepouzity a neotevreny (v pouzdre) tak, aby se dal pak pouzivat a byl ucinny? At vim, kolik jich ma smysl kupovat do zasoby. Dekuji a za druhe-muze se pouzivat dlouhodobe? Nebo treba nejakou dobu (priklad tri mesice treba) a pak si dat pauzu? Dekuji.

Siwak

Vakuově balený vydrží 1,5 roku. Po otevření do 2 měsíců. Ideální je dokupovat stále čerstvé. Koupit 1–3 najednou do zásoby je ok.
Miliarda lidí na světě nikdy nepoužila tzv.: „běžný kartáček“. Ideální je kombinovat oba způsoby čištění zubů.

Karel Majer

Doporučuje 999 stomatologů z 99 to musím mít

Siwak

Ano, samozřejmě, to nás těší. :-)

Monika

Prosím Vás, posielate zásielky aj na Slovensko?

Siwak

Áno.

Martina

Dobrý den, proč už nejde koupit 5× kartáček? Kvůli velké slevě? Nedává mi úplně smysl objednávat po jednom kuse :-(

Siwak

Pro velký úspěch vyprodáno. :-) Ale pro velký zájem navýšeno :-).

Martyns Ready

Na kolik cisteni to je?

Siwak

Kartáček vydrží přibližně 3 týdny, podle toho kolik postupně odřzáváte.

Zora

Upřímně : čekala jsem odpověď konktrétní (jak se sluší na solidního obchodníka) a nikoliv tak vágní.
A objektivně i subjektivně : toto není sleva …

Siwak

Sleva 23% je prima.

Zora

Milý Slevomate,
tak tato sleva, jak se zdá, se příliš nepovedla … Snad někdy příště …

Siwak

Záleží na úhlu pohledu. :-)

Ladis

A tam mi vydají to zboží objednané přes Slevomat bez naúčtování poplatku za poštovné?

Siwak

Ne, to jsou klasické prodejny.

Ladis

Jsem z Prahy 4, tak mi přijde hloupé platit za doručení poštou. Je možné si u vás zboží vyzvednout osobně?

Siwak

Zboží máme v našem skladu mimo Prahu odkud rozesíláme do celé republiky. Ale můžete si prohlédnout mapu prodejních míst dole na stránce www.siwak.cz a vybrat prodejnu v Praze.

Eliška Bláhová

Kolik kusů lze objednat na jedno poštovné?

Siwak

Kolik chcete. :-)

Michaela Vlčková

Dobry den, lze si kartáček osobně vyzvednout na prodejně nebo lze jen poštou?

Siwak

Na www.siwak.cz úplně dole naleznete mapu prodejních míst, tam si můžete vybrat prodejnu, kterou máte nejblíže.

Monika

Dobry den, bude dodano v identickem obalu, ktery je na obrazku? Dekuji.

Siwak

Pokud nám sdělíte Vaše jméno a číslo objednávky tak ano. :-)
Barevnost pouzder se může lišit. Velikost zůstává.

Lukáš Foukal

No kazdopadne sleva nic moc cca 30 kc a zaplatit jeste postovne pekne drahe kdyz by byla cena 59 a postovne 59 uvazovalo by se o dost dobre sleve ale toto vubec neni sleva a palka za postovne!

Standa Dolanský

Dobrý den a co zápach z úst? Kdy nemám používat pastu na zuby?

Siwak

Siwak skvěle odstraňuje zápach z úst. Studie uvádějí, že funguje mnohem efektivněji než ústní voda.
Navíc látky obsažené v přírodním zubním kartáčku Siwak se používají na výrobu zubních past.

Markéta

Dobrý den, jak moc je tam kyseliny salicylové? Nesmím léky, kde je obsažená, jelikož pak krvácím, tak proto tento dotaz.

Siwak

Dobrý den, obsah kyseliny salicilové v kořenech stromu Salvadory perské je prokazatelný. Množství se může lišit kus od kusu. Doporučujeme konzultovat používání Siwaku s Vaším lékařem.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru