Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Laserová epilace – trvalé odstranění nežádoucích chloupků

4,7 / 5 Cévní ambulance Frýdek-Místek  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Vlaďka

Dobrý den,
jakou máte pracovní dobu?Píšete po domluvě-nejsem z Frýdku a zajímalo by mě,
v jakém časovém rozpětí se dá domluvit? Máte i odpolední provoz? I v sobotu? Děkuji

Cévní ambulance

Dobrý den,
je možné se objednat v pondělí až do 17:30. O víkendu je poliklinika zavřená. Popř. zavolejte a můžeme konkrétní termín dojednat předem.
S pozdravem
Michaela Kalendová

Johny

Dobrý den,

absolvuji u Vás 5–6 návštěv a nic se ohledně chloupků nezmění..Co potom vrátíte peníze? Už jsem absolvoval něco podobného a skutek utek…

Cévní ambulance

Samozřejmě nevím, jaké ošetření jste absolvoval, ale většinou doporučuji koupit 1 voucher a ošetření vyzkoušet. Už po tomto jednom ošetření dochází k takovému úbytku, že klient pokračuje v terapii. Nevím, jakou oblast chcete ošetřit, zkuste nějakou menší a sám uvidíte (cenova ztráta nebude velká 😃). Vzhledem k tomu, že jsem neviděla typ chloupků, oblast ani typ ošetření, které jste už absolvoval, tak Vám samozřejmě nedám 100℅ záruku.
Když tak zavolejte a domluvíme se nejdříve na konzultaci, popř. můžeme zkušebně ošetřit nějakou malou plochu.
Michaela Kalendová

Veronika

Dobrý den, nenabízíte možnost epilace celých nohou.V tom případě mám zakoupit jakou variantu?

Cévní ambulance

Dobrý den,
kupte si variantu od kolen dolů. Doplatek za stehna bývá různý od 1 000,– – 2 000,– Kč za obě nohy. Záleží jak velkou plochu epilujeme, popř. zavolejte a upřesníme to.
S pozdravem
Michaela Kalendová

Blažena Pavlenková

Dobrý den, v jakých časových intervalech je vhodné návštěvy opakovat?

Cévní ambulance

Dobrý den, v případě ošetření na obličeji se doporučuje interval minimálně 4 týdny, v případě, že jde o oblasti na těle tak 6 týdnů. Interval souvisí s cykly, ve kterých dorůstají nové chloupky. Je možné interval prodloužit, popř. kůru přerušit a zase se k ní vrátit.
Pěkný den.
Michaela Kalendová

Martin

Dobrý den,

chci se zeptat kolik bude stát ošetření zad?

 Děkuji

Cévní ambulance

Dobrý den, záleží na velikosti ošetřené plochy obvykle 1 200,– – 1 800,– Kč. Buď si kupte voucher na ošetření nohou nebo zavolejte a domluvíme na konzultaci, kdy bych sdělila přesnou cenu.
Pěkný den
Michaela Kalendová

Lenka

Kolik návštěv je třeba u varianty horní ret.Děkuji

Cévní ambulance

Dobrý den,
doporučuje se 4 – 6 návštěv, ale je to individuální. Doporučuji koupit 1 – 2 vouchery, vyzkoušet a pak dokoupit (akci plánuji opakovat). Podívejte se na www.cevnifm.cz, tam je vysvětlen princip. Popř. zavolejte odpoledne po 16 hodině: 737 245 584.
Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru