Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentní make-up očních linek nebo obočí

4,8 / 5 Kosmetické studio Visage Pardubice  (mapa) 16 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Niki

Dobry den,byla jsem ma pernametnim make-up v Praze..vlaskovani a hruza..zbyla mi jen jedna slita cara..jsou to 2mesice a nastesti to castecne vymizelo:-)lze to tedy absolvovat znovu..cvicim a uzivam suplementy na spalovani tuku nema to vliv na pernament?nekde jsem cetla ze ano..a za jak dlouho se jde na korekci a za kolik?ve voucheru neni uvedeno zda to je v cene nebo doplaci..Dekuji..

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,o tom ,jak ovlivňují mizení perm. make upu přípravky na spalování tuků ,nic nevím. Korekce , v případě vypadnutí pigmentu ihned po aplikaci,je v ceně.Hezký den Kumpánová

Radka

Dobrý večer, je možné absolvovat permanentní make-up obočí v těhotenství?

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,ničemu to nevadí,tetovala jsem i těhotné zákaznice,spíš záleží na Vás ,jak Vám je.Hezký den Kumpánová

Karolína Záleská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké fotografie permanentní make-up obočí? Na webu jsem nenašla. Bylo by možné poslat do e-mailu? javurkovakarolina@gmail.com? Děkuji

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,bohužel fotky nepořizuji.Jen recenze tady slevomatu.Hezký den Visage

Jarmila Doležalová

Dobrý den,
mohla bych absolvovat obočí, když užívám Warfarin na ředění krve?

Kosmetické studio Visage

Dobrý den,už jsem tetovala i takové zákaznice a drží to,trošku víc to krvácí,to je jasné,ale jinak žádný problém.Určitě je to individuální.Hezký den .Visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru