Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Třpytivé náušnice a náramky Brillance

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana

Dobrý den, lze náušnice vyměnit ? Po obdržení jsem zjistila, že jsou malé, již od Vás náušnice mám a zatím nebyl problém. Děkuji za odpověď.

Elanis Jewel

Dobrý den, toto určitě nebude problém :-). Kontaktujte nás, prosím, na emailu elanis@elanis.cz. Děkujeme

Bob

Dobrý den, můžu se zeptat, proč nejde platit přes platební metodu Twisto ? Již jsem u vás takto nakupoval a vše bylo v pořádku. Děkuji

Elanis Jewel

S tímto se, prosím, obraťte na podporu Slevomat.cz, nikoliv na nás. Platbu poukazujete na Slevomat.cz. Děkujeme.
Elanis.cz

Josef

Jsou náušnice vyrobené z chirurgické ocele?

Elanis Jewel

Dobrý den,

jak je uvedeno níže v akci, šperky jsou vyrobeny ze šperkařského kovu (bez obsahu škodlivých látek jako je nikl apod.) s povrchovou úpravou drahým kovem (rhodium, zlato).

S pozdravem

Elanis.cz

ma

dobrý den,chci udělat objednávku, kde mi to píše doručení poštou 49,– Kč a když objednávku dojedu do konce ukazuje mi to 118 Kč je jedno jestli platím kartou
nebo dobírka , nerozumím tomu ????

Elanis Jewel

Dobrý den,

poštovné ve všech našich akcích činí 59,– Kč. Na dobírku zboží v akci koupit nelze.

S pozdravem

Elanis.cz

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ma,

jen se zeptám, není možné, že máte v košíku ještě něco jiného?

Hezký zbytek dne. Míša

Tereza

Dobrý den,
jak je to s výdrží rhodiovaných šperků? Je to podobně, jako se stříbrem, kdy se s nimi může koupat, aniž by se šperk (konkrétně myslím náušnice) musel sundávat?
Děkuji za odpověď.

Elanis Jewel

Dobrý den, na základě našich zkušeností i zkušeností našich zákazníků, není třeba náušnice před koupelí sundávat. Doporučujeme je jednou měsíčně lehce přeleštit kartáčkem (např. starším kartáčkem na zuby) s troškou zubní pasty stejně jako u stříbrných šperků a budou se opět krásně lesknout jako nové.

Jana

Dobrý den,mám od vás z předchozího nákupu poukaz na slevu,lze ho použít i na již slevněné zboží na slevomatu?Děkuji

Elanis Jewel

Dobrý den, poukaz na slevu se vztahuje pouze na nákup v našem eshopu, jak je uvedeno. Děkujeme za pochopení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru