Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vzdělávací dřevěné puzzle

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Pavel Mindžak

Dobrý den, je možné objednat více hraček najednou?

Skvelykup.cz

ano

IN

Dobrý den, kde je možno zakoupit vláček se zvířátky, který potřebuji až na březen, jako dárek. Mohu si pro něj dojet i mimo Prahu.
Děkuji IN

Skvelykup.cz

Dobrý den, vláčky budou cca 28 prosince. Ivana

Alena Špirochová

Dobry den, objednavala jsem balik pres ceskou postu a dorucovala GP. Jak je to mozne?

Skvelykup.cz

Dobrý den, pro velký počet objednávek se to může stát. Velice se omlouváme. Ivana

Lenka Vavřínová

Dobrý den, taky mě zajímá, proč jste mi stornovali objednávku vláčku, když byl v nabídce. Objednávala jsme dvě různé puzzle. Kdyby ho nebylo možné objednat, tak jeden kus s poštovným by se mi opravdu nevyplatil objednat. A objednávku bych si rozmyslela celou.

Skvelykup.cz

Dobrý den, také jsem se divila, že je opět spuštěn, když je je dávno vyprodaný.

Lenka C.

Dobrý den,dnes mi skládačky (letadlo a mašinka) přišly – hrany většiny dílků však mají odloupanou barvu, navíc u každé skládačky jsou 1–2 dílky, u kterých je růžek úplně odlomen. Jsou originálně zabalené (u mašiny je obal protrhnutý u komínku). Chtěla bych zboží vrátit. Nechci ho reklamovat, obávám se, že mi přijdou nové kousky v podobné nekvalitě. Jsou poškozené vnitřní hrany/rohy, takže přepravou ke mně to asi nemohlo být způsobeno. Předpokládám správně, že vrácení zboží/peněz běží přímo přes Váš obchod a ne přes slevomat?

Skvelykup.cz

Tyto dotazy pište na náš email. kanavyy@gmail.com.

Jana Martincová

Proč mi nejdou objednat 2 rozdílné kusy puzzlí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

nejdříve si prosím vložte jeden kus a poté se vraťte zpět a vložte druhý. Pokud by cokoliv nefungovalo, neváhejte se na mě obrátit.

Hezký den. Míša

Daniel Fiják

Proč je vláček zase v nabidce kdyz jste mi právě stornovali objednávku z důvodu vyprodání ?

Skvelykup.cz

Dobrý den, to je chyba s. portálu, také jsem se divila, že je opět spuštěn, když je je dávno vyprodaný.

Hanka Macháčková

tak kde je ten vláček???

Slevomat.cz

Dobrý večer, Hanko,

moc mě to mrzí, ale vláček je bohužel již vyprodán :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Ivana

Dobrý den,

bude vláček se zvířátky ještě do vánoc v nabídce ?
Děkuji za info

Slevomat.cz

Dobrý večer, Ivano,

zatím to bohužel v plánu nemáme. Určitě nás však sledujte, budeme se snažit navýšit počet kusů.

Hezký den. Míša

Lukáš Ježek

Dobrý den, informace požadované o objednávce jsem zaslal, ale jakékoli vyjádření nebo reakci jsem neobdržel. Pouze automatickou odpověď mailové schránky, že toho máte hodně. Děkuji za reakci PS:popravdě řečeno jsem čekal bezproblémový nákup, ale zatím jsem nemile překvapen. :(

Skvelykup.cz

Dobrý den, balík byl již odeslán č. poštou BX0575591910X . Rokosová

Lukáš Ježek

Dobrý den, objednal jsem metodou Česká pošta a dnes mi přišla informace,že bude doručováno Geis Parcel. Jak je toto možné? Balík lze na poště vyzvednout dle časových možností zatímco GP vždy zavolají s přesnou dobou doručení. Proč je forma doručení uvedena chybně? Volil bych jinak zásilkovnu. Diky za reakci

Skvelykup.cz

Napište nám číslo kuponu. Děkuji

Kateřina Franková

Zboží došlo v pořádku,jenom mě mrzí,ze místo objednaného vláčku-lokomotivy přišlo letadlo.To zase tak pěkné není.

Zdenka Stará

Dobrý den, dávám za pravdu paní Petře ,že stejné zboží na internetu najdeme za tuto stálou cenu běžne, já dokonce stejné zboží v akci našla za 69,– (BAJECNASLEVA.CZ). Takže Vaše zboží, není zas tak super cenu a vymazávám z košíku. Přeji hezký den

Skvelykup.cz

Dobrý den, každý druh zboží má několik cen, ale záleží na zpracování, kvalitě a počtu druhů. To, že si zboží zakoupíte jinde je jen na Vás .

Jitka Křížová Mullerová

Dobrý den,budete mit ještě vláček se zvířátky?Objednala bych si hned dva .Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, počítáme že budou skladem cca za 10 dnů. Ivana

Lucie Kučerová

Dobrý den, bude skladem vláček se zvířaty? Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, počítáme že budou skladem cca za 10 dnů. Ivana

Irena

Dobrý večer, ráda bych objednala dvě puzzle, každé jiné. Jak mám postupovat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ireno,

stačí si nejdříve vložit jednu variantu, poté se vrátit a vložit druhou. Bude vám účtováno jedno poštovné a je to :-)

Hezký den. Míša

Romana

Dobry den, mohu predobjednat vlacek se zviraty. Dekuji za blizsi info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano,

předobjednat to bohužel nelze :-( Je nutné nabídku pohlídat, jestli se u nás zase objeví :-)

Hezký den. Míša

Jindřiška

Dobrý den, bude jeste v nabídce hasičské auto a bagr? Dekuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindřiško,

zatím to v plánu nemáme. Vše se ale může rychle změnit. Doporučuji si slevu uložit na později a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email :-)

Hezký den. Míša

LenkaH

Dobrý den. Zrovna jsem si do košíku vložila slona, který byl v nabídce, No v tu chvíli najednou zmizel a napsalo mi to, že je rezervovaný. Lze jej ještě koupit?
A bude v nabídce ještě i pejsek?
Děkuji moc za odpovědi

Slevomat.cz

Dobrý den, Leni,

moc mě to mrzí, pravděpodobně někdo klikl dříve než vy :-( Bohužel j již tento kus vyprodaný.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Skvelykup.cz

Dobrý den, dala jsem žádost na slevomat o navýšení kusů- Ivana

Kačenka Příhodová

Dobry den
Bude ještě možné objednat vláček se zvířátky? Dekuji Katka

Skvelykup.cz

Dobrý den, bude skladem do 3 týdnů. Ivana

Miluše Velichová

Dobrý den,mám zájem o vláček ZOO.mohu objednat?

Skvelykup.cz

Dobrý den, bude cca za tři týdny. Ivana

Olga Dymáčková

Dobrý den,
mám zájem o vláček se zvířaty, bude ještě ? Pokud ano,
cca kdy ?
Pěkný den. Olča

Skvelykup.cz

Dobrý den, bude cca za tři týdny. Ivana

Baru Schneiderová

Dobrý den, ano tyto puzzle také mám a jsem s nimi velice spokojená a nevadí mi to. Děti u toho musí alespoň více myslet a zabaví je na delší dobu :-)

Marie

Dobrý den,
ráda bych požádala kupující o informaci. Mám tři puzzle – motorka je vymalovaná z obou stran obrázky ! Bagr a hasičské auto jen na straně abecedy. Přijde mi to divné. Máte někdo podobné vyobrazení ???

Blanka

Dobrý den,ptala jsem se na lokomotivu, odpověděli jste mi,že je v nabídce. Ale je tam napsáno,že je vyprodaná. Jak tomu mám rozumět. Do košíku nejde vložit.

Skvelykup.cz

Dobrý den, již jsem psala na slevomat o navýšení kusů. Ivana

Lucie Frýdlová

Dobrý den,
11.10.2016 Ob­jednávka přijata, vyřizuje se, připravuje se k vyzvednutí
18.10. 2016 Připraveno k vyzvednutí
29.10.2016 Doručeno zákazníkovi

Nevím jakému, ale mě to tedy nebylo. Nedostala jsem žádnou informaci, že je zboží na pobočce Zásilkovny a tedy jsem si zboží nevyzvedla. Na reakci, přes portál Slevomat, kdy mě měla po kliknutí (asi před deseti dny) kontaktovat zákaznická podpora pro vyřešení situace, se nic neděje, nikdo mě nekontaktoval.

Takže???

Skvelykup.cz

Dobrý den, prosím musíte psát na náš email kanavyy@gmail.com já taky nepoznám kdo jste jaké máte číslo kuponu atd. Ivana

IN Praha

Dobrý den,
mám zájem o vláček se zvířátky, ale je již vyprodán. Je šance, že ho dostanu ještě do vánoc? Ráda bych jej u vás rezervovala.
Děkuji IN

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano vláček se zvířátky bude cca za 3 týdny. Ivana

Blanka

Dobrý den,měla bych zájem o dvě lokomotivy. Budou ještě v nabídce?

Skvelykup.cz

Dobrý den, lokomotiva je pořád v nabídce. Ivana
 https://www.slevomat.cz/sleva/1025617-vzdelavaci-drevene-puzzle#2563299

Monika Kuželová

Dobrý den, prosim jak mohu zrušit objednávku? Nebyla zaplacena o zboží nemám již zájem, děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, když jste ji neplatila tak nemusíte dělat vůbec nic. Rokosová

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

objednávku jsem vám zrušila :-)

Hezký den. Míša

Jana So

Dobry den, vcera jsme objednali bagr..chci se Vas zeptat, musi se platit pouze hotove na Moneta Money Bank? Pokud ano, do kolika dnu se musi uhradit nejdele? Dekuji Vam za odpoved. Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

ano samozřejmě, v takovém případě je nutné uhradit do 3 pracovních dní.

Hezký den. Míša

Michaela

Dobrý den, již jsem objednala cca před 10 minutami, ale po odeslání jsem si vzpomněla,ze jsem na ještě jedno dítě zapomněla. Lze nějak objednat,abych neplatila 2×postovne a vy mi objednávky sloučili? Michaela

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo,

moc mě to mrzí, ale bohužel to nelze sloučit :-( Mohu vám pouze objednávku stornovat a můžete vytvořit novou, abyste měla vše za jedno poštovné.

Hezký den. Míša

Jana Stabravová

Dobrý den, chci se zeptat : vláček se zvířaty, lokomotiva, a bagr to jsou puzzle, které by se líbily mým kloučkům budou ještě v nabídce do vánoc? Byl by to skvělý dárek. Moc děkuji za informaci. Jana Stabravová

Skvelykup.cz

Dobrý den, ano budou cca za čtyři týdny. Ivana

Ilona

Dobry den,

mohla bych Vas poprosit o emailovy kontakt pro reklamaci zbozi?

Dekuji,

 Ilona

Skvelykup.cz

kanavyy@gmail.com

INFO

Včera jsem navštívil hodový jarmark v našem městě a tam byl stánek, v němž nabízeli ty samé skládačky za 90 Kč!!! Nižší cena. Hned k odběru. 0 poštovné. Dokonce mě prodejkyně přemlouvala, abych vzal jakékoliv 3 ks, že jeden mi přidá zdarma navíc.

Skvelykup.cz

Dobrý den, vše co se kupuje přímo na jarmarku nebo trzích je levnější, protože nikdo nemusí platit reklamu na internetu a věřte nebo ne jedná se o dost velké částky dále zabalení a ostatní práci, ale to jsem si myslela, že v 21 století to již všichni ví. Dále záleží na kvalitě zpracování. Dané zboží jen inzeruji a nikomu nic nenutím. info@al....., info@raj...........

Petra

Na internetu běžně stejné puzzle seženete okolo 100kč. Asi během minuty jsem našla traktor za 100 a 96Kč na internetu. Tudíž kde je nějaká sleva? Není to taková vyumělkovaná sleva?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro,

bohužel jsme levnější variantu nenalezli. Nicméně je možné, že jsme se přehlédli. Určitě mi můžete zaslat odkaz a já vše prověřím.

Přeji vám krásný pondělní den. Míša

Ivona

Je možné zboží objednat pro MŠ a ke zboží přiložit fakturu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivono,

samozřejmě stačí v příloze zaškrtnout firmu, aby zde byla uvedena a je to :-)

Hezký den. Míša

Lenka

Dobrý den, bude ještě v nabídce vláček se zvířaty. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Leni,

zatím vám to bohužel nemohu slíbit, ale doporučuji si slevu uložit na později a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, abyste o to tentokrát nepřišla :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Veselá

Dobrý den, jsou puzzle opravdu dřevěné a nebo je to z lisovaného papíru? děkuji Veselá

Skvelykup.cz

Dobrý den, jedná se o dřevěné piliny, tak jako se vyrábí MDF desky. Ivana

Jana

Dobrý den,na hlavním obrázku je vláček se zvířátky,ale v nabídce to nemáte.
Děkuji za vysvětlení.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jani,

moc mě to mrzí, ale vláček je v současné době již vyprodaný :-(

Přeji vám krásný zbytek neděle. Míša

Markéta Vytisková

Dobrý den,
co znamená, když zakliknu, že kupuji jako dárek?
Děkuji za vysvětlení.
Markéta

Slevomat.cz

Dobrý večer, Markét,

jedná se pouze o průzkum, pro vás se tím tedy nic nemění :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Dana Liptáková

Dobrý den,objednala sem u vás 3 puzzle,šlo by ještě jedno puzzle vyměnit za jiné? Děkuji moc za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano,

moc mě to mrzí, ale bohužel vaše zboží bylo již odesláno, nyní změna již není možná :-(

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Lenka

Dobry den,
Prisel mi had a lokomotiva a jsem velmi mile prekvapena. Je to dost velike,coz je super. Mame to az k Vanocum,ale nevim,zda to vydrzim :-D

Skvelykup.cz

Dobrý den, moc děkuji Rokosová

Zdeňka

Dobrý den, teď jsem tady četla něco jako, že jsou puzzle oboustranné? Z jedné strany čísla a z druhé písmenka, takže se dá postavit obojí? Přemýšlím, že bych to koupila do školky jako dárek pro děti. Máte nějaké internetové stránky? Předem Vám velice děkuji. S pozdravem Zdeňka

Skvelykup.cz

Dobrý den, naše stránky jsou www.skvelykup.cz

Rokosová

Markéta

Dobrý den, chtěla bych vzít více puzzlí za jedno poštovné. Ale chtěla bych různé druhy (hasiči, vláček) a nejde mi to do jednoho košíku naklikat. Můžete mi prosím poradit.

Hezký den. Markéta

Slevomat.cz

Dobrý den, Markét,

stačí si potupně vložit zboží o košíku a objednávku dokončit. Bude vám účtováno jedno poštovné a je to :-)

Hezký den. Míša

monika

na Slovensko dodavate?

Skvelykup.cz

Dobrý den, ne nedodáváme na Slovensko. Rokosová

Šimon Heller

Dobrý den,

mám zájem o více kusů (motorka, traktůrek atd.). Je možné mi účtovat cenu dopravy pouze jednou? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Šimone,

smozřejmě, stačí si zboží vložit do košíku společně a objednávku dokončit.

Hezký sváteční den :-) Míša

Martina

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je u výrobku i předloha? Kupuji pro autistické děti a s předlohou to pro ně nebude tak těžké.

Předem děkuji za odpověď
 M.

Skvelykup.cz

Dobrý den, ne předloha u toho není. Rokosová

Hana Doušková

Na webovych strankach obchodu jsou uvedene jine ceny za postovne a taky nerozumim jak objednat jednotlive puzzle, do kosiku se nacita jen mnozstvi za plnou cenu. Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý večer, Hani,

v tom případě stačí kliknout na zelené tlačítko koupit. Poté budete přesměrována do košíku, kde vyplníte adresu, způsob doručení, způsob platby a je to :-)

Pokud by bylo cokoliv nejasného, neváhejte se na mě obrátit. Míša

Drahoslava ŠMÍDOVÁ

Dobrý den, mám u Vás objednávku tři kusů dřevěných puclu, k vyzvednutí v zásilkovne, prosim o poslání v jednom balíčku. Děkuji Šmídova

Martin

Dobrý den,

mohu se zeptat na dobu dodání, kdy mi zboží přijde, pokud ho dnes objednám? Skutečně trvá 8 prac. dní, jak je uvedeno v popisu? Potřeboval bych puzzle do úterý (27.9.), tak váhám, jestli ho objednat.
 Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, snažíme objednávky vyřídit do dvou dnů, ale do 27.9 se to určitě nestihneme. Rokosová

Mirka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli ty dílky jsou číslované oboustranně,
protože jsem se dívala, že stupňování postupuje zprava doleva.. ?

Skvelykup.cz

Dobrý den Mirko,
dílky jsou z jedné strany očíslované a z druhé strany jsou písmenka. Hezký den Rokosová

Lucie

Dobrý den, lze za jedno poštovné ( vyšší ceny) zkombinovat dřevěné puzzle a dřevěnou stavebnici?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

samozřejmě to není problém, stačí si zboží vložit společně do košíku a objednávku dokončit :-)

Hezký den. Míša

Zdeněk

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je to Váš výrobek…pokud ne kdo je výrobcem(jaká země).
 Děkuji

Skvelykup.cz

Dobrý den, výrobek je vyroben v Čině, pod přísným dohledem jak na materiál tak na použití barev a je na to udělán atest a certifikace, kterou posílám níže. Rokosová

 http://cms2.netnews.cz/files/shop-attachments/5199/39119-39119-Cerifikat-1pdf.pdf

Jana Hrabinová

Dobrý den, ráda bych vzala vícero puzzlí na jedno poštovné, musím objednat každé puzzle zvlášť?
 děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

Stač, když si zvolíte požadovaný počet kusů do jednoho košíku a bude vám účtováno pouze jedno poštovné :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru