Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásné velké transparentní deštníky s různými vzory

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Veronika

Nějaká jiná možnost doručení než PPL by nebyla? PPL je něco strašnýho a proto neobjednávám nic, co nelze doručit jinak.

Jenifer.sk

Dobrý deň, vieme Vám to dorucit po dohode sluzbou GEIS alebo ceskou postou. je potrebne nas vopred kontaktovat. dakujeme

Radka Novotná

Dobrý den,
23.11.2016 byla přijata moje objednávka „Krásné velké transparentní deštníky“(ART 018 – bílá)
KÓD OBJEDNÁVKY: 7053043443
KÓD ZBOŽÍ: 2683545. Deštník jsem obdržela 2.12.2016, ale po rozbalení a zkontrolování deštníku jsem v něm našla dírku velikosti prstu. Ihned jsem kontaktovala obchod jak mailem, tak i telefonicky a hned ten den jsem poslala reklamaci tohoto deštníku na uvedenou adresu. Obchod se mi od 2.12.2016 již neozval! Mohla bych požádat o pomoc? Děkuji

Jenifer.sk

Dobrý deň, na aký mail ste nás prosím kontaktovali? Prepošlite reklamáciu na info@jenifer.sk. Dáždnik Vám bude obratom vymenený. Ďakujeme

Alerezka Ktovská

Dobrý den, do kdy musím objednat deštník, aby mi přišel do Plzně před Vánocemi? Děkuji. A.

Jenifer.sk

Dobrý deň. Maximálne do 18.12.2016. Všetko záleží na prepravcoch. Ďakujeme

RENATA

Dobrý den,
dcera by moc chtěla deštník s eifelovkou. Prosím, zařadte jej ještě na Vánoce.
Moc děkuji za všechny.

Jenifer.sk

Dobrý deň, pokiaľ bude o daný tip dáždnikov ešte väčší záujem, tak ho určite zaradíme do ponuky. ďakujeme

Katka

Dobrý den,

koukám, že dotazů na deštník s Eiffelovkou je tu již mnoho, ale vidím, že sleva byla prodloužena o šest dní a deštník s Eiff. stále není k dispozici. Bude ještě?

Předem děkuji

Jenifer.sk

Dobrý deň. Vzhľadom na to, že máme dáždniky v limitovaných počtoch, tak sme závislí od toho, aby sa nám predávali aj iné modely. Pri celkovom záujme o akciu, je možnosť navýšenia aj tohto modelu, ale to Vám nevieme vopred sľúbiť. Ďakujeme

Jarča

Dobrý den,chci se se zeptat jak postupovat,když chci koupit více kusů.každý jiný.Díky jarča

Slevomat.cz

Dobrý večer, Jarčo,

stačí si v tomto případě vložit společně do košíku vámi vybrané varianty a objednávku dokončit :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Jana

Dobrý den,
měla bych také zájem o deštník s Eiffelovkou. Opravdu je již nelze zajistit?
Děkuji za odpověď.

Jenifer.sk

Pekný deň. Tieto dáždniky budú ešte dostupné. Ďakujeme

Hana Hanslianova

Dobry den. Chci koupit průhledný destnik. Mám 50 kreditu a absolutne nevím,jak je uplatnit. Objednavku jsem uz zadala a uplatneni voucheru jsem nenašla. Přihlásila jsem se přes fb ucet, protoze jsem zapomnela sve heslo pro svuj ucet na Skevomatu. Jsem bezradna. H.H.

Slevomat.cz

Dobrý den, hani,

vy bohužel nemáte na svém účtu žádné kredity, proto vám to tedy nic nenabídlo :-(

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Ria

Dobrý deň,je možne cez Slevomat kúpiť a zaplatiť dážnik ako darček pre rodinu v Bratislave,ktorá by si ho prišla zdarma osobne vyzdvihnúť na pobočke uvádzanej predajcom Jenifer.sk vo svojich obchodných podmienkach???
Ak áno,ako mám dokončiť objednávku bez poštovného a s kým sa mám dohodnúť na osobný odber???
Ďakujem vopred za skorú odpoveď(ponuka o chvílku končí).

Jenifer.sk

Pekný deň,
tovar je možné zaslať aj na odberné miesto v Bratislave v rámci zaplateného poštovného cez Slevomat. Odberné miesto je platené výdajné miesto, preto je potrebné uhradiť aj poštovné. Pri objednávaní prosím uveďte do poznámky dodanie na slovenskú adresu alebo na odberné miesto v Bratislave. Ďakujeme.

Kamila

Dobrý den, jakým způsobem se hradí poštovné, nikde v nabídce jsem to nenašla? Je možno platit na český účet?
Hezký den Kamila

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamčo,

poštovné vám bude naúčtováno v košíku, zboží vám bude doručeno sužbou PPL za 80 Kč.

Mějte krásný den. Míša

Jana

Paris s Eiffelkou už nebude? Prosiiiiim…

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

moc mě to mrzí, ale bohužel již neplánujeme navýšit počet kusů. Nicméně vše se může změnit, doporučuji si slevu uložit na později a pokud se u nás znovu objeví, pošleme vám email, aby vám nic neuniklo :-)

Hezký den. Míša

Miroslava Konrádová

Dobrý den, bude ještě možno koupit deštník s motivem Londýna?

Jenifer.sk

Dobrý deň. Pridáme ešte kusy do akcie, takže si ho budete môcť kúpiť. Ďakujem

Zdeňka Strůnová

Jak velký je po složení, lze schovat do kabelky?

Jenifer.sk

Pekný deň,
dáždnik nie je skladací, dĺžka je 81 cm, preto nie je možné schovať do kabelky.

Kamila

Dobrý den, lze na jedno poštovné doručit 2 deštníky. Děkuji Kamila

Jenifer.sk

Pekný deň,

áno. Na jedno poštovné je možné zaslať viac ks.

Václav Zelený

Dobrý den, u velkého transparentního deštníku , mi chybí parametr ,a to míra, průměr deštníku při rozevření. Děkuji Věra

Jenifer.sk

Dobrý deň, priemer dáždnikov pri otvorení je cca 90 cm. Ďakujeme

Monika Konečná

Dobrý den nikdy jsem na slevomatě nenakupovala .Můžu se zeptat jak to u Vás funguje?děkuji za odpověd Monika

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

vytvoříte si objednávku kliknutím na tlačítko Koupit. Poté si v košíku zvolíte způsob dopravy, adresu, způsob platby a objednávku dokončíte. Zboží vám pak bude už jen doručeno :-)

Krásný den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru