Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Troje zeštíhlující termo legíny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Martinkova

Dobrý den při objednávce legín se mi označila platba kartou ale chci platit hotově při předání na mou dodací adresu Přijde mi zboží?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino,

moc mě to mrzí, i když do budoucna nevylučujeme změnu, zatím není možné u nás platit na dobírku.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezký den. Míša

Eliska

Dobry den to jsou troje leginy za jednu cenu ? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý večer, Eliško,

ano přesně tak. Mám je doma a mohu jen doporučit :-)

Hezký den. Míša

Týna Karamelka

Dobrý den jsou leginy ve velikosti xl-xxl opravdu pro pevnější ženy nebo jen pro vyzabliny? Dekuji

Skvělý kup

Dobrý den, napište vaše velikost a bude to rychlejší. Děkuji

Nikola

Dobrý den..budou ještě leginy M/L v této slevě..,děkuji za odpověď..

Skvělý kup

Dobrý den, právě jsem dal požadavek na navýšení velikostí M/L. Rokos

Sabina Kandlerová

Dobrý den, objednala a zaplatila jsem si legíny, mám poslat číslo voucheru, až přijde?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Sabino,

v tomto případě vám bude zboží již jen doručeno :-)

Hezký zbytek víkendu. Míša

Jarca

Dobry den jsou pruhledne??

Skvělý kup

Dobrý den, jsou neprůhledné. Ivana

Nataša Richterová

Dobrý den, jsou na štíhlou dívčí postavu 170 cm (dlouhé nohy) potřeba prodloužené termolegíny, nebo stačí standardní velikost M/L? Děkuji Richterová

Skvělý kup

Dobrý den, stačí M/L. Rokosová

Veronika Valova

Dobrý den,obednala jsem si vaše legíny poslala jsem peníze pres účet a dala osobní odběr .Takže legíny mi přijdou na mnou zvolené místo ? Nebo mi tam přijde nějaký voucher?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko,

legíny vám dorazí na vámi zvolené místo, nemusíte již nic uplatňovat.

Přeji ať udělají radost.Míša

Jiřina Krejčíčková

je tady napsáno xxxl co si pod tím mám představit jsem přece jenom kus ženské děkuji naschledanou.­. Jiřina

Skvělý kup

napište rozměry, jestli chcete na náš email kanavyy@gmail.com a já Vám řeknu jestli ano nebo ne.

Zdeňka Kopiová

Ledíny jsem si objednala a zaplatila,ale stále mi nic nepřišlo?Platba byla zaslana 11.11.2016 a stále nic.

Skvělý kup

Potřebuji poslat číslo kuponu.

Žaneta Paseková

Dobrý den,

nerozumím Vaší velikostní tabulce, copak má někdo v pase 28–49cm? Jedná se o cm u dospělých nebo jsou to dětské legíny? Prosím můžete mi popsat jak mám pás a boky měřit? Děkuji Žaneta

Skvělý kup

Dobrý den, to se jedná jen o jednu stranu tak 2 × 28–49cm

Megi

Dobrý den, mají legíny vysoký pás?

Skvělý kup

Dobrý den, ano legíny mají vysoký pas. Ivana

DARA

Dobrý den, pokud měřím 178 cm, je dostačující velikost M/L? jsem štíhlé postavy. A nějak nerozumím, jak si mohu objednat ty delší, co píšou zájemkyně v diskusi. Nevidím to v možnostech. Děkuji za radu Dara

Skvělý kup

Dobrý den, až si zakoupíte kupon, napište nám na náš email. kanavyy@gmail.com. Ivana

Slávka Salanciová

Dobrý den, z legín jsem docela zklamaná, mají dobrou tmavou barvu, na těle jsou příjemné, ALE výrobce si zřejmě myslí, že s výškou úměrně roste i váha, říkala jsem si, že když jsou zeštihlijíci, budou hezky úzke, pro moji výšku jsem si musela objednat velké číslo. Leginy jsou široké, hrozně vysoké sedlo a hlavně volná guma na páse, rozhodně nejsou zeštihlijíci, když to bylo myšleno jinak, název je zavádejíci, legíny nosím pouze pod sukni, sukně mi však na nich docela klouzala

Skvělý kup

Dobrý den, nevím co na to odpovědět, protože se nejedná o dotaz, ale o názor. V každém případě jste mohla zboží vrátit a budou Vám vráceny peníze. Rokosová

Michaela Soukupová

dobrý den, lze legíny platit dobírkou?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Míšo,

moc mě to mrzí, i když do budoucna nevylučujeme změnu, zatím nelze platit na dobírku :-(

Děkuji a přeji vám hezký zbytek neděle. Míša

Hana

Dobry den, zestihlujici jsou jen jako nazev anebo nejak stahuji? Dekuji

Skvělý kup

Dobrý den, každé černé legíny jsou zeštíhlující. Děkuji za dotaz. Rokosová

jitka

dobry den, existuje nejaka tabulka rozmeru? chtěla bych vedet rozmery v pase v klidu a max.dekuji jitka

Skvělý kup

Dobrý den, jsou hodně flexibilní M/L pas v klidu 28–49cm boky 36–68cm délka 96–140cm XXL pas v klidu 31–52cm boky 38–70cm délka 98–142cm

Silvie Tomiová

Dobrý den, chci se zeptat na stránkách www.skvelykup.cz nabízíte i 3 kusy termo zeštíhlující legíny, které redukují celulitidu za 299,–Kč. Jaký je rozdíl mezi jimi a těmi, které nabízíte nyní na Slevomatu za 249,–Kč (Troje zeštíhlující termo legíny)… např. ve složení materiálu, pružnosti nebo tloušťce legín?.. nebo vypadají na pohled stejně? Děkuji. Silvie

Skvělý kup

Dobrý den, kvalita je o hodně horší. Ivana

Petra Jerejian

Dobry den, mate i leginy velikost S? Jsem male postavy a myslim si, ze by mi M/L byly velke. Dekuji

Skvělý kup

Dobrý den, bohužel S nemáme. Rokosová

Slávka

dobrý den, také mám výšku 180 cm, dle výše popsaného komentáře se bojím, že budou krátké, lze zaslat tedy rovnou dlouhé dle popisu?

Skvělý kup

Dobrý den, až učiníte objednávku, tak nám napište číslo objednávky na náš email kanavyy@gmail.com. Děkuji Rokosová

Martina

Dobrý den, je možné leginy vyměnit, pokud jsem nekoupila správnou velikost? Děkuji Martina

Skvělý kup

Dobrý den Martino, ano, výměna je možná. Rokosová

Lucka Schmidtová

Dobrý den. Jsou tyto leginy průhledné? Děkuji Lucie.

Skvělý kup

Dobrý den, legíny nejsou průhledné. Rokos

Kateřina Smetanová

Dobrý den,
jsou legíny průhledné ?
Děkuji za odpověď

Skvělý kup

Dobrý den, legíny nejsou průhledné. Rokos

Pavla

Dobrý den,
dnes jsem obdržela balíček s legínami (objednána vel. XL-XXXL). Bohužel ani jedny legíny neodpovídají Vámi uváděným rozměrům.
1.legíny: pas 32 cm – boky 38 cm – délka 89 cm
2.legíny: pas 31 cm – boky 37 cm – délka 88 cm
3.legíny: pas 33 cm – boky 38 cm – délka 95 cm
Vámi uváděnou délku 98 cm nemají ani jedny a jsou tedy výrazně kratší, což je při mé postavě (180cm) docela problém.
Jste schopni tyto legíny vyměnit za legíny, které mají skutečně Vámi uváděnou délku 98cm (bez účtování poštovného a úhrady mnou zaplacené zpětné zásilky)? Jinak budu muset zboží vrátit a požadovat úhradu zasílacích nákladů (bylo zasláno „vadné“ zboží). Děkuji

Skvělý kup

Dobrý den, prosím napište nám číslo objednávky, já Vám odešlu jiné a poté bude řešit co dál. Děkuji Rokos

Michaela Klanicová

Dobrý den, prosím jak jsou legíny velikostně?

Skvělý kup

Dobrý den, jsou hodně flexibilní M/L pas v klidu 28–49cm boky 36–68cm délka 96–140cm XXL pas v klidu 31–52cm boky 38–70cm délka 98–142cm

Andrea

Dobrý den tady ty leginy od vás už mám udete mít ještě v nabídce té tenší , na tady ty mi přijde ještě moc teplo

Skvělý kup

Dobrý den, bohužel jiné nejsou skladem. Rokosová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru