Nabídku Dárek pro pivaře: 6 originálních mexických piv mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pivní ochutnávka ze světa: 6 originálních mexických piv

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Častý dotaz
Veronika Mertlíková

Dobrý den! V jedné odpovědi tu píšete, že je možný osobní odběr v Brně, ale všude k Vám vidím jen kontakt na Blansko. Kde prosím v Brně? To by bylo zcela báječné!:)

Americky Plechovky

Dobrý den Veroniko,
prosím napište kolegům na info@americky-plechovky.cz, domluví se s vámi na odběru v Brně.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Častý dotaz
zuzana vanickova

Dobrý den, je cena včetně barevné dárkové krabice? Děkuji :)

Americky Plechovky

Dobrý den Zuzko,
ano, samozřejmě. Přijde vám kompletní balení a ke každým 6 sklenicím i dárková krabice.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Častý dotaz
Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to s trvanlivostí piv. Chtěla bych je darovat az k Vánocům. Děkuji za odpověď.

Americky Plechovky

Dobrý den Jano,
to určitě nebude problém, naprostá většina našich zásob je až do začátku roku 2018. Jako vánoční dárek tak určitě potěšit někoho můžete.
Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Častý dotaz
Marek Černohous

Dobrý den, kolik balení lze poslat na jedno poštovné? Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
posílali jsme i 3 a přišli bez problémů. Nicméně, pokud byste jich měl více, zašleme to ve více balících slepených k sobě jako jedna zásilka. Neměl by to být žádný větší problém. V případě dejte vědět na info@americky-plechovky.cz kdyby byly další dotazy.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Sabina Vodáková

Dobrý den, dnes 15.11.2016 mi měli přijít 3×balíček s pivy a nic mi nedošlo,nikdo mi neposlal ani zprávu. Kdy mohu balíček očekávat? Předem děkuji za odpověď

Americky Plechovky

Dobrý den Sabino,
tuším, že jsme již řešili na e-mailu. Zde na slevomatu není žádný termín doručení, je to pouze Předpokládaný termín dodání, který se dle lokality může rozlišovat. Vaši objednávku dnes kurýr převzal k doručení, měla by vám tedy velmi brzy dorazit.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Dan Celina

Dobrý den, chtěl bych se zeptat když dneska zboží objednám a zítra zaplatím zda mi dorazí do pátku?

Děkuji za odpověd

Americky Plechovky

Dobrý den,
vzhledem ke státnímu svátku vám to nejsme schopní garantovat. Spíše si myslíme, že by se to nestihlo.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Lucie Dudová

Dobrý den,právě jsem koupila 4 balení,musím někam něco posílat na email nebo se vše automaticky vyřídí a přijde mi balík? Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den Lucie,
určitě není potřeba, vše máme a objednávku pro vás vyřídíme.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Josef

Přeji hezký den prosím Vás mám dotaz jsem sběratel pivních etiket už pomalu 40 let a líbí se mi tato sada etiket dá se někde sehnat. Byl bych Vám moc vďečen, kdyby jste mi k této sadě pomohly. Moc děkuji.

Americky Plechovky

Dobrý den,
dle mého je zde snadná možnost a to si danou sadu piv objednat, případně jestli jste to zamýšlel jinak, prosím dejte nám vědět na info@americky-plechovky.cz.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Jana

Dobrý večer, šlo by to, že bych zakoupila u Vás jak piva, tak čaje tady ze slevomatu a třeba ještě jednu plechovku z Vašich stránek a platila jedno poštovné ? Popřípadě jak to udělat? A jestli by bylo možné to poslat k nám na poštu a ne přímo domu? Děkuji :)

Americky Plechovky

Dobrý den,
napište kolegům na e-mail info@americky-plechovky.cz, domluví se s vámi na postupu tak aby to bylo pro vás nejjednodušší.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Denisa

Dobrý den,
píšete, že lze na jedno poštovné zaslat až 3 balení piv, bylo by tedy možné zaslat na jedno poštovné 2 balení piv a jedno balení čajů? Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
samozřejmě, jen je nutné objednat to při jedné objednávce. Pak samozřejmě platíte jen jedno poštovné. Dejte si tedy vše do košíku a poté odešlete objednávku.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Kateřina

Dobrý den,

dne 23.10.2016 jsem si balíček piv objednala a zaslala číslo objednávky na uvedený email, tak jak bylo domluveno a zboží došlo do 26.10.2016 /zboží bylo jako dárek a to už tak nebude. Bohužel mi nebylo na email odpovězeno ani nedošel balíček. Na Slevomatu vidím v sekci Mé nákupy, že objednávka byla přijata, ale dále se s ní již nic neděje. Mohu se zeptat, kdy tedy zboží obdržím? Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
mohu vás poprosit o celé jméno nebo číslo objednávky? V daný den jsou zde 4 objednávky na jméno Kateřina a bez dalších údajů se mi nepodařilo spárovat váš dotaz s žádným dotazem na e-mailu. Prosím zašlete na info@americky-plechovky.cz, vše dohledáme.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Marcela Vejvodová

Dobrý den,
chci se ,prosím, zeptat, pokud bych měla zájem kromě uvedených piv i o druhou vaší „slevomatovou“ nabídku – půllitrové džusy, šlo by vše poslat najednou? A pokud ano, jaké by bylo poštovné, u piva je uváděno 140 korun, u džusů 110 korun.
Děkuji Marcela

Americky Plechovky

Dobrý den Marcelo,
zaplatíte samozřejmě jen jedno poštovné, tedy 140kč, je však nutné oba vouchery zakoupit při jednom nákupu.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Lucie

Dobrý den,psala jsem na uvedený email,ale zatím se mi nikdo neozval-nevím zda mám tudíž zaplatit,když nemám potřebné informace.

Americky Plechovky

Dobrý den Lucie,
jistě vám již někdo s kolegů nebo já reagoval. E-maily vyřizujeme do 24 hodin většinou.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Nikola

Dobrý den, lze balík poslat jako Balik Na poštu?

Americky Plechovky

Dobrý den,
ano určitě bychom se zvládli domluvit. Prosím zašlete nám číslo voucheru na info@americky-plechovky.cz a nějak to vymyslíme.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Kateřina

Dobrý den,
chci se zeptat zda, když dnes 21.10.2016 ob­jednám, dojde tohle super halloweenské pivní balení do středy 26.10.2016.
 Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
ano, prosím zašlete nám číslo objednávky na info@americky-plechovky.cz a zařídíme abyste do tředy měla k dispozici.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Dáša

Dobrý den,
do kdy je nutné nejpozději piva objednat? Děkuji.

Americky Plechovky

Dobrý den,
záleží kdy je potřebujete mít. Místy nyní začínáme řešit kapacity české pošty, již jim začíná sezona Vánoc a doručují někde i 3+ dny.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Marie

Dobrý den, když si objednám piva, do kdy nejpozději musím pro ně přijet? Hodil by se víkend, tak za 2 až 3 týdny. Děkuji. Marie

Americky Plechovky

Dobrý den,
v podstatě je to na vás, necháme vám to tu připravené, jen nám dejte den předem prosím vědět.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Dagmar

Dobrý večer,
ráda bych se s Vámi domluvila na osobním odběru v Brně. Psala jsem už i mail. Předem děkuji za odpověď. Dagmar

Americky Plechovky

Dobrý den Dášo,
kolegová vás již kontaktovali pomocí e-mailu, věřím, že se najde řešení.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Věra Hejhalová

Dobrý den,
nejsem zrovna pivař, ale ráda bych piva objednala kamarádům. Vím, že mi do e-mailu těžko popíšete, jak piva chutnají, ale zajímá mě, jestli se jedná v zásadě o „pivní chuť“ nebo jestli je mexické pivo nějak ochucené, např. pálivé apod.?
Omlouvám se za nejapný dotaz :o)
 Věra

Americky Plechovky

Dobrý den Věro,
určitě není nejapný. Pivo je o něco silnější než naše klasické 11 stupňové piva. Má mnohem silnější hořkou pivní chuť. Výborně se hodí právě k pikantním pokrmům nebo silnějšímu kousku masa. Pivo má pro nás trochu netradiční chuť, ale je to dáno hlavně tím, že je silnější na obsah alkoholu. Pivaře určitě potěší.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Jana Řiháková

Dobrý den,

Lze si piva osobně vyzvenout v Brně? Měla bych zájem nejméně o dvě balení.
Děkuji :)

Americky Plechovky

Dobrý den,
napiste nám prosím na e-mail info@americky-plechovky.cz, kolegové to s vámi určitě nějak vymyslí.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Jitka K.

Dobrý den,
pokud bych teď (pátek)objednala a zaplatila ihned kartou, je možný osobní odběr na prodejně v pondělí ? Děkuji za odpověď .JK

Americky Plechovky

Dobrý den,
ano, samozřejmě, případně i dle domluvy o víkendu.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Markéta Zuziaková

Dobrý večer,
v komentářích píšete, že je možný osobní odběr v Brně a že Vám mají v takovémto případě zákazníci napsat. Napsala jsem Vám dopoledne a zatím žádná odpověď. Ale zbývá jen 29 hodin a zítra nemám možnost výrobek zakoupit. Je možné ten odběr dopsat třeba do objednávky, kterou bych udělala již dnes? Děkuji za odpověď.

Americky Plechovky

Zdravím Markéto,
již sem vám zaslal odpověď na váš e-mail. Určitě to nějak vymyslíme, dejte nám jen vědět.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Veronika

Dobrý den, když si dnes objednám a kartou zaplatím zboží dorazí mi balíček do příštího týdne do úterka 18.10.?
 Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
v současné době bohužel narážíme na limity dopravce a nestíháme ideálně expedovat všechny balíky, pokud jej potřebujete do určitého data, pošlete nám číslo objednávky na info@americky-plechovky.cz a zařídíme.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Bára

Dobrý den, je možnost osobního odběru někde v Praze? Děkuji,

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro,

moc mě to mrzí, ale bohužel doručení je možné pouze Českou poštou.

Děkuji a přeji vám krásný den. Míša

Lucie Šantavá

Dobrý den, chtěla bych dát jako dárek už tento víkend. Pokud provedu platbu kartou dnes je možné prosím dopravu urychlit, aby došly ještě tento týden? Děkuji

Americky Plechovky

Dobrý den,
v pořadí je hodně objednávek, zkusíme vám však vyjít vstříc. Prosím o zaslání čísla objednávky na info@americky-plechovky.cz, předáme dopravci tak, aby vám bylo nejpozději tento pátek doručeno.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Miroslav Nágel

Dobrý večer.
Pošlete mi 3 balenia aj na Slovensko za poštovné 140,–Kč?
Ďakujem za odpoveď. Miro.

Americky Plechovky

Dobrý den,
napište nám prosím na info@americky-plechovky.cz, zkusíme to společně nějak vymyslet. Balíček na SK nemůžeme poslat jako křehký, mohl by to být problém, ale pošlete nám e-mail, kolegové to nějak vymyslí.
Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Eva

Dobrý den,
píšete, že doba doručení, pokud objednám a zaplatím kartou dnes, bude až příští týden, nedalo by se s tím něco udělat, aby balíček došel ještě tento týden , pokud zaplatím hned? Potřebovala bych to jako dárek k narozeninám na tento víkend.
předem děkuji za odpověď.

Americky Plechovky

Dobrý den Evo,
po objednání mi prosím na e-mail: info@americky-plechovky.cz zašlete číslo objednávky, dám to kolegům aby zařídili vše tak, abyste dárek měla včas :).

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Danka

Škoda, že tááák předražené poštovné. Dlouho jsem zvažovala, ale toto je opravdu moc. Myslím, že přes zásilkovnu by cena byla přijatelnější. Teď jsem objednávala skleničky a přišly v pořádku. Byly perfektně zabalené, každá extra, do bublinkové folie i celý balík jako takový. Super. Bohužel, nekřesťaňsky drahé poštovné odmítám platit.

Americky Plechovky

Dobrý den,
již jsme to tu jednou řešili, co se ceny týká. Balíček od nás je rozměrnější než povoluje zásilkovna. Váží více jak 3 kila a od této váhy se také odvíjí cena za jeho odeslání, které vězte, že neurčujeme. Abyste mi věřila, přidávám vám odkaz na ceník ČP, kde máte rozepsány ceny za takové zásilky: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky#7. Většina našich objednávek jsou po 2–3 kusech, tedy dopravu pro zákazníka ještě sponzorujeme tak, aby nemusel za větší objednávku připlácet.
Pokud vám nevyhovuje odeslání poštou, lze si zboží ještě odebrat osobně v Brně, případně v Blansku. Věřte mi, že bychom velmi rádi vyhověli opravdu všem, nicméně o některých věcech nemáme možnost rozhodnout.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Jana

Dobrý den, ráda bych 3× pivo vyzvedla osobně (jsem z Brna). Poštovné se mi tudíž nevyplatí. Děkuji.

Americky Plechovky

Dobrý den Jano,
Prosím kontaktujte nás na email: info@americky-plechovky.cz pro bližší domluvu. Věříme, že najdeme řešení.
Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Petra

Dobrý den, je doručení skutečně prostřednictvím České pošty? Nerada bych aby mě to poté přivezlo PPL. Děkuji za vyjádření :-)

Americky Plechovky

Dobrý den,
ano, po vyzkoušení více dopravců jsme zůstali už opravdu jen u České pošty, která kvalitou přepravy a doručení převýšila svoji konkurenci.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Monika Crkvová

Dobrý den,
140 Kč zaplatím při převzetí zboží?
Zdravím a děkuji za dpověď
Monika Crkvová

Americky Plechovky

Dobrý den Moniko,
nikoliv, kompletní cenu objednávky hradíte po jejím objednání, při doručení již nic neplatíte.
Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Karlos Soukupů

Skoda te zasilkovny, ze to nejde. Poštovné 140 kc to uz je docela dost. A asi nebudu jediny kdo bude takhle nad tom přemýšlet

Americky Plechovky

Dobrý den,
ano, samozřejmě chápeme, bohužel se však jedná o výrobky ze skla, které vyžadují určitou formu balení. Náklady jsou opravdu reálné, kdy 2/3 ceny je pouze platba dopravci za to, že balík doručí, pojistí. Ze zbylé 1/3 jsou financovány obalové materiály jako je krabice, bublinková folie, polystyrenové vycpávky a jiné. Vězte, že bychom rádi přes zásilkovnu fungovali, ale již z principu nemají zájem o křehké věci. Takto se zákazník nemusí bát v případě poškozené zásilky, kdy ji můžeme poslat obratem znovu, protože víme, že uplatníme reklamaci přímo u přepravní služby. Pro nás je důležitá kvalita, aby zboží přišlo v pořádku, včas a v případě potíží aby zákazník nijak nestrádal. To vše má svoji cenu a věřte mi, že pro nás je nevíce důležité to, aby zákazník byl spokojený a vpořádku dostal své zboží.

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Katka

Dobrý den, mohu se zeptat, jakým způsobem tento voucher přesně funguje? Obdržím pouze kód, který zadám do platby při objednávce na Vašich stránkách? Nebo po zakoupení zde na Slevomatu objednání přes Vaše stránky již není nutné?
Děkuji, přeji hezký den. Katka

Americky Plechovky

Dobrý den Katko,
pouze si zde objednáte počet balení, kolik budete chtít, žádná další objednávka již není nutná, objednávku vyřídíme přímo zde na slevomatu a zašleme na vámi zvolenou adresu. Kdyby bylo potřeba pomoci, klidně nám zavolejte :).

Martin Sokol, americky-plechovky.cz

Hana

Dobrý den,
bylo by možné vyzvednout si zboží v nějaké zásilkovně v Olomouci?
Hezký den. Hana

Americky Plechovky

Dobrý den Hanko,
bohužel vzhledem k tomu, že se jedná o skleněný výrobek, je balení větší a nesplňuje podmínky pro zásilkovnu. Poštou vám jej však můžeme poslat klidně i do zaměstnání, případně kamkoliv vám bude vyhovovat. Jedná se o balík do ruky, případně jej uloží pro vás na příslušné poště k pozdějšímu vyzvednutí.

Martin Sokol
, americky-plechovky.cz

Lucie

Dobrý den,
jakou mají pivka dobu spotřebitelnos­ti.? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

expirace je až do roku 2018 ,to už budete mít určitě dávno vypité :-)

Hezký den. Míša

Petra Hřibová

Můžu si pivka vyzvednout osobně?

Americky Plechovky

Dobrý den,
prosím kontaktujte nás na e-mail info@americky-plechovky.cz a kolegové se s vámi pokusí nějak domluvit.

Děkuji vám, Martin Sokol

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru