Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Šmik, šmik: Parádní sestřih pro všechny délky vlasů i barvení melíru

4,5 / 5 Kadeřnictví Lucie Praha - Holešovice  (mapa) 188 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Helena.c

Dobrý den, jaký by byl doplatek za techniku melírování Ombre. Děkuji za odpověď.

Nella

Dobrý den chci se zeptat ten balíček s meliry da je z blond meliru prebarvit na bílo az stříbrné meliry? Děkuji za odpověď

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den, to je velmi složitá věc. Záleží jak moc je melír světlý. Pak se dá přebarvit stříbrným přelivem. Podkud dost světlý není, musely by se vlasy znovu odbarvovat a pak hrozí jejich spálení. Pěkný večer Lucka kadeřnice

Ivana

Dobrý den paní Lucko, ještě prosím dotaz k tomu french melíru.
Kolik by stál asi doplatek k normálnímu melíru, na krátké vlasy.
Ještě jednou děkuji za odpověď s pozdravem Ivana.

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Ivano, french melír je bez doplatku, akorát je na krátké vlasy nevhodný, ale samozřejmě záleží na střihu. Pěkný den Lucka kadeřnice.

Ivana

Dobrý den paní Lucko, plánujete mít kadeřnický balíček french melír?
Děkuji za odpověď s pozdravem Ivana.

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Ivano, tuto akci neplánuji, ale klasický melír za french melír můžete bez doplatku v rámci vouceru vyměnit. Pěkný den Lucka kadeřnice

Dominika Zacharova

Dobry den,chapu to spravne,ze kdyz prijdu na melir a ostrihani a vse conk tomu patri,nebudu uz nic doplacet??Deku­ji moc

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Dominiko, chápete to naprosto správně. Vše máte v rámci voucheru. Pěkný den Lucka kadeřnice

Klára

Dobrý den,

bylo by možné vyměnit melír za barvu na celé vlasy? Mám husté, delší vlasy…jaký by byl příplatek?
Děkuji mockrát.

 Klára

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Kláro, jistě můžete vyměnit melír za barvu na celé vlasy. Doplatek je 200 – 300kč podle materiálu. Pěkný den Lucka kadeřnice

Missy

dobrý den, nějakou dobu jsem si melírovala vlasy pro zesvětlení. nyní jsem už nějakou dobu nebyla u kadeřnice, takže mám asi 10 cm odrosty. pokud by jste mi dělala melír, byl by to melír po celé hlavě (menší proužky všude) aby se barva srovnala? děkuji

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den, nelze melírovat už jednou melírované vlasy. Je tu velké riziko upálení vlasů. Takže bychom musely melírovat pouze odrost. Pěkný den Lucka kadeřnice

Petra

Dobrý den!Bylo by možné střih,barva(mám šedivé odrosty) i melír?kolik by se doplácelo?děku­ji Petra

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Petro, může te mít k melíru i barvu, doplatek za barvu je 200 – 300 kč podle délky odrostu. Pěkný den Lucka kadeřnice

Johanna Mylonaki

Dobrý den,

bylo by možné mít v balíčku místo melíru přeliv?

Děkuji,

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Johanno, můžete melír vyměnit za přeliv s doplatkem 200 – 300kč. Pěkný den Lucka kadeřnice

Johanna Mylonaki

Dobrý den, bylo by možné mít v balíčku místo melíru přeliv?

 Děkuji

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Johanno, můžete melír vyměnit za přeliv s doplatkem 200 – 300kč. Pěkný den Lucka kadeřnice

Jana

Dobrý den, platí tatonabídka i pro SO? Pokud ano, v jakém čase? Děkuji. Jana

Kadeřnictví Lucie

Dobrý den Jano, pokud máte namysli sobotu, tak bohužel. V sobotu mám zavřeno. Pěkný den Lucka kadeřnice

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru