Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1denní výlet do Českosaského Švýcarska pohodlně vlakem nejen z Prahy

4,6 / 5 CA Futura České Švýcarsko 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Tatiana

Dobrý den!
Včera jsem chtěla koupit pro rodinu poukázky na 9. října. Ale objev byl jen 2. Ale pro syna(18) a dceru(14) nebylo dost. Takže mám velký požadavek na přidělení další 2 vouchery, aby celá naše rodina mohla užívat tuto cestu.
Mám ve věrnostním programu status Platinum.
Předem moc děkuju
Tatiana

CA Futura

Dobrý den,
pokud již máte vouchery zakoupené a potřebujete další místa, oslovte cestovní agenturu Futura. Na Slevomatu je již tento termín vyprodaný.

bubu

Jízda vlakem bude v nějaké skupině, či výpravě a nebo si vlak tam i zpět platíme sami na naši jízdenku a jedeme na vlastní pěst?

CA Futura

Dobrý den,
vše je popsáno v nabídce akce. Cestujeme společně a vše je v ceně.

Zuzka

Dobrý den,
stačí čislo vocheru, nebo odfocený voucher?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko,

ano voucher stačí například v SMS, šetříme lesy :-)

Hezký večer. Míša

rolada

Dobrý den chci se zeptat na psa jsou za něj příplatky a kolik?

CA Futura

Pokud bude cestovat větší pejsek (který nevleze do tašky s nepropustným dnem), tak je cena jízdenky 120 Kč (splatná průvodci na odjezdu vlaku).

Kristýna

Dobrý den mám takový dotaz, máte tu napsáno, ze lze voucher uplatnit jen do 21.10, co když mám vybraný termín 22.10?.

CA Futura

Voucher se musí uplatnit do odjezdu výletu. Uplatnění a platnost jsou dva různé pojmy.
CA Futura

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru