Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětské bavlněné tepláky GUDO s barevným prošíváním

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Dobrý den,

je guma v pase prošitá nebo ji lze vyměnit nebo upravit obvod pasu?

Děkuji za odpověď.

Hezký den!

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

guma na volno, lze ji vyměnit nebo upravit obvod pasu.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Monika Hynčíková

Dobrý den,
je možno sušit v sušičce?
Děkuji

GUDO dětské oblečení

Nedoporučuji.
Martina Försterová-GUDO

Pavlína Habásková

Dobrý den , v tabulce velikostí je uvedena délka tepláčků např, 55 cm + 5 cm manžeta. Znamená to celkem délka 60 cm? Nebo je to celkem těch 55 cm? Pavlína

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

délka tepláků je rozměr tepláků + 5 cm manžeta. Tzn. že celková délka u Vašeho příkladu je 55 + 5 cm, t.j. 60 cm.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Jana Janušová

Dobrý den
Chtěla bych více kusů, za jedno poštovné je to možné? Nejde mi to shrnout do jedné objednávky každé tepláky musím ojednávat zvlášť.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani,

stačí si vložit postupně vše do košíku, objednávku dokončit a je to :-)

Hezký den. Míša

Olga Stojanoska

dobrý den, udělala jsem větší objednávku a poté přiobjednala ještě jedny tepláčky. Můžu u druhé platby vynechat poštovné, at nemusím platit 2× dopravu?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo,

bohužel nyní to již sloučit nelze. Nicméně koukněte do profilu, máte tam ode mě malé překvapení :-)

Mějte krásný pondělní den. Míša

R.

Dobrý den, budou v nabídce modré, popr. zelené ve velikosti 128? Dekuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

bude navýšeny počty kusů k jednotlivým velikostem během dneška. Takže by tam měly být i 128-

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Olga Stojanoska

Dobrý den, co to je za cenový podraz? Po kliknutí na nabídku je cena 179,– Kč. Já nalákám kamarádky, že nakoupíme společně a při změně velikosti skáčou jiné dražší ceny. Co to má znamenat? To je chyba v systému? Pokud to máte tak schválně, pak nechápu proč nemáte jasně v názvu zdůrazněné, že cena je od.....
Tak jako to mívají jiné obchody. Nebo proč nemáte ceny v tabulce velikostí, aby měl zákazník přehled o všech cenách najednou. Ani v textu není nikde zdůrazněné, že ceny jsou různé dle velikostí. Není možné si proklivávat zvlášt každou velikost a zjistit kde končí jedna cena a začíná druhá. Zvlášt když má někdo zájem o více velikostí najednou. Děkuji předem za vysvětlení

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo,

moc se omlouvám za tyto komplikace, opravdu jsou větší velikosti dražší. Cena je vždy uváděna od nejnižší. Niméně děkujeme vám za tip, pokusíme se příště vše napravit, aby bylo vše v pořádku.

Mějte krásný páteční den. Míša

Gabriela

Dobrý den, kde jsou prosím výdejní místa? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

pokud chcete doručit přes zásilkovnu tak výdejní místa jsou na www.zasilkovna.cz, ale systém Vám to nabídne v objednávce pokud zaškrtnete zasilkovnu, nebo je možnost doručit poštou.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

acllan

Dobrý den, budete mít prosím v nejbližší době i akci na softshellové kalhoty pro děti? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

akci na soft. kalhoty chystám, měla by být cca do 14 dní.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Renata Škvárová

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Bude možné po navýšení velikostí doobjednat tepláčky ke stávající objednávce, kterou jsem již vytvořila, aby to bylo na 1 poštovné ?? Vypadá to, že ke každé objednávce se automaticky načítá doprava, bez které nelze objednávku dokončit.
Předem děkuji za odpověď

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

musíte jedině stornovat původní objednávku a udělat novou. Jinak to nejde udělat.

Díky

Martina Försterová
 GUDO

Jelena

Dobrý den, prosím ještě o odpověď na můj dotaz níže. Je možné objednat širší kalhoty?

GUDO dětské oblečení

Odpovězeno.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Alena N.

Dobrý den, bohužel nikde nevidím velikostní tabulku, můžu se zeptat, na rozměry vel. 98 a 104? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

velikostní tabulka je součástí obrázků. Je v nabídce u zboží. Pokud by jste jí nenašla tak já Vám jí zašlu na mail, když mi ho pošlete.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Renata Škvárová

Dobrý den, budou ještě modré a zelené tepláčky ve velikosti 122 ?? Předem děkuji za odpověď.
Renata Škvárová

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

budu ještě navyšovat počty kusů u jednotlivých velikostí během zítřka.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Pavla Koutna

Asi jsem slepá, v nabídce to nevidím… ale jak pak s objednávkou? Mám poslat mail s kodem voucheru a ještě připsat barvu a velikost znovu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo,

zboží vám bude pak již jen doručeno, není nutné již nic dělat :-)

Hezký den. Míša

Jelena

Dobrý den, děkuji za odpověď a omlouvám se, nadsadila jsem velikost, bude stačit 134.
Šířkou kalhot myslím polovinu obvodové šířky gumového nápletu kalhot v klidu, tj. klidovou šířku nápletu v pase ve chvíli, kdy jsou kalhoty volně položené na zem.
Je možné tedy udělat kalhoty velikost 134, s klidovou šíří nápletu v pase 32 cm (tj. klidovým obvodem 64 cm)? Šířka pasu dítěte na nejširším místě bříška je 73 cm.
Pokud kalhoty umíte takto upravit, jakou mám objednat velikost kalhot? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

upravím Vám to podle potřeby, jen mi to prosím napište do mailu s číslem voucheru, abych si to mohla spárovat.

Děkuji

Martina Försterová
GUDO – gudo@gudo.cz

Milu

Dobrý den,
Ještě prosim ohledně barvy. Na fotkach se mi zdaji teplaky MODRÉ, v textu je, ze jsou černé! Jak to tedy je?
Dekuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

tepláky jsou modré, efekt džínovina.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Milu

Dobrý den.
Kolik kusů teplaku lze na 1 poštovné na zasilkovnu?
 Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

je to cca 10 ks, aby to objemově a váhově splňovalo cenu poštovného na ZASILKOVNĚ.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Alena Líčeníková

Dobrý den. Synovi bych ráda objednala věk.98 na výšku mu vše sedí ale je hubený. Mají tepláky možnost stažení tkanickou? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

tepláky nemají možnost stažení tkaničkou, pokud by jste chtěla mohu Vám dát do tepláků užší gumu. Pokud o to budete mít zájem, napište to prosím po objednávce do mailu : gudo@gudo.cz

S pozdravem

Martina Försterová
 GUDO

Milu

Dobrý den.
Bude prosím velikost 104? Vubec ji nevidim v nabidce… Jedná se mi o klucici barvy. Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

během zítřka budu přidávat počet kusů k velikostem.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Jelena

Dobrý den, mám k tomu tři dotazy:

  1. jedná se o tepláčky, které jsou na stránkách výrobce uvedeny jako riflové (tj. TE – 31 a další)? 
ii) je možné udělat udělat je v délce 140, ale v pase široké 32 cm (na dítě s delším obvodem pasu)?
iii) Pokud ano, jakou velikost mám objednat?
 Děkuji
GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

ano jsou to tepláky TE –31.
Máte na mysli obvod pasu dítěte nebo gumy??

Děkuji

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Petra

Dobrý den,
jak je to s velikostí 122 u modrých a zelených tepláčků? Budou – nebudou? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

počet tepláků u velikostí budou navýšeny v pondělí 3.10.2016.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Andrea

Dobrý den,
měla bych zájem o modré vel. 128, ale nevidím v nabídce.
děkuji, Andrea

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

počet tepláků u velikostí budou navýšeny v pondělí 3.10.2016.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Barbora

Dobrý den, u modré a zelené varianty nevidím v nabídce velikosti 116 a 122. Je možné zakoupit i tyto varianty? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

počet tepláků u velikostí budou navýšeny v pondělí 3.10.2016.

Hezký den

Martina Försterová
 GUDO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru